reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam.
Dziewczyny juz sie nie moge doczekac jutra.W koncu was poznam :)
Martus jak mozna to ja bym sie tez chetnie na chlebek zalapala..
To o ktorej i gdzie sie jutro spotykamy? w wlasnie wstep jest chyba na haslo?
A powiedzcie mi czy w razie czego jest tak gdzies miejsce aby wozek zostawic? bo nie wiem czy jechac autobusem czy moze podjechac Taxi i wsadzic mala do nosidelka?
co o tym sadzicie?

Martus ja niestety nie moge pomuc...gdybym wczesniej tego podsta widziala, bo bylam w leklerku:) to moglm pozagladac czy cos takiego tam jest...
 
Ostatnia edycja:
marta no ja tez niestety nie pomoge!a tak w ogole to po co one?

Wlasnie dobrze ze nadulec wspomniala o tym hasle wstepu,bo przy pierwszym spotkaniu cos o tym wspominalyscie,teraz tez jest cos takiego??!!
 
no wlasnie co z haslem??
a jesli chodzi o identyfikatory to ja juz nie dam rady :( Moze damy sobie spokoj, przeciez zadna sie nie obrazi jak sie powie bezosobowo albo pomyli :)
 
Myślę,że hasło nie będzie potrzebne :no:- w razie czego takie jak wtedy;-):tak: - łatwo się domyślić:tak::-p.
Zrobiłam karteczki z imionami i logo BB - najwyżej na następny raz będą:tak:.
Chlebków starczy dla wszystkich.
 
Mi też zapewne imiona się pomylą albo całkiem pozapominam :-p:-p
Najadłam się naleśników że aż mnie teraz brzuch boli :sorry2::sorry2:
Nadulec jest gdzie wózek wstawić jakby co :tak::tak::tak:
No i wyspać się dziewczęta bo jutro rano szykowanie :tak::tak::tak:
 
A ja biore sie za smażenie piersi ;-) moze cos mi sie uda zrobić, tamtej salatki zupelnie nie pamietam. Teraz kupilam sałate pierś, pomidora ser feta i gotowy sos sałatkowy,cos napewno wyjdzie z tego.:baffled::baffled::rofl2::rofl2:
marta tak w ogole to ty od wrzesnia bedziesz miala pierwszoklasite i przedszkolaka w domu!!??:-):-)
 
anet coz to za ciasteczka z kleiku?hmm????:happy:

A kupilam dzisij szczaw i zamierzam gotowac zupe szczawiowa-tylko smietamy nie mam!:baffled:a nie chce mi sie ubierac Maksa i specjalnie isc do sklepu. Maly posac 3godziny i ja sie zalapalam na drzemke 1,5godzinna jak wrocilam z pracy!:happy::happy::happy: Wiecie jak sie ciesze ze w koncu pojawiaja sie WARZYWA!!!!Normalnie jak zobaczylam szczaw to az mi wiecej sie sliny pojawilo z buzi!:-D:-D:-D I jest juz mloda kapusta-mniam mniam!!!:laugh2: super lubie ten okres!!!:-) tylko niech sie w koncu cieplo zrobi!!!!!!!!!:crazy::crazy::crazy:
Jak znajde chwile to wkleje przepis na kulinarnym na te ciasteczka z kleiku....
a szczaw mam w ogrodku i tez juz gotowalam szczawianke(a jak nie mam czasem smietany,to mlekiem zabielam i tez moze byc)
Pamiętam, pamiętam ja tak o 8:20 będę wyjeżdżała to na 9-tą bądź gotowa:tak:.
Piekarnik grzeje an okrągło i sauna mi się w domu zrobiła:tak::-D:-D.
U mnie gwizdany obiad - pierogi z kapustą made in Biedronka i barszczyk Winiary:-p:tak:.
No to dobrze ze o mnie pamietasz,bo juz sie martwilam...hi,hi...zartuje,wiem ze ty solidna firma jestes....no i te chlebki,juz sie nie moge doczekac,bo pewnie pyszne....:tak::-)
Bede gotowa na pewno,a ty zajedz na podworz et sobie nawrocisz samochod...a wlasnie jakiego samochodu mam wygladac? no i jaki kolor? Zebym jakiejs gafy nie strzelila....:rofl2:
Myślę,że hasło nie będzie potrzebne :no:- w razie czego takie jak wtedy;-):tak: - łatwo się domyślić:tak::-p.
Zrobiłam karteczki z imionami i logo BB - najwyżej na następny raz będą:tak:.
Chlebków starczy dla wszystkich.
Kurcze a mnie poprzednio nie bylo i nie znam hasla,ale bede z Marta to mnie wposcicie i bez...he,he....:laugh2:
Mi też zapewne imiona się pomylą albo całkiem pozapominam :-p:-p
Najadłam się naleśników że aż mnie teraz brzuch boli :sorry2::sorry2:
Nadulec jest gdzie wózek wstawić jakby co :tak::tak::tak:
No i wyspać się dziewczęta bo jutro rano szykowanie :tak::tak::tak:
Ja ma na kolacje nalesniki,ale z dzemem truskawkowym,bo sera tez nie ma w doma:no:
a co do wyspania,to ja nie wiem czy zasne,bo sie stresowac bede...a Gosia to juz doczekac sie nie moze:laugh2::laugh2::laugh2:
Tesciowa potwierdzila ze zostanie z Karolina,tylko bylo pytanie:"ale wy tam caly dzien to nie bedziecie siedziec...":sorry2::sorry2::sorry2:

A teraz mam pilne pytanie....bo Gosi na poniedzialek potrzeba do szkoly przebranie jakiegos warzywa,no i szukam w necie (zeby oblukac,bo uszylabym sama,tylko nie wiem jak sie do tego zabrac...ehhh...) moze ktoras ma jakies namiary w necie ,co?
Znalazlam marchewke,o taka: Stroje karnawałowe, odzież damska - EKOMOD: MARCHEWKA ale moze ktoras ma cos jeszcze innego........plis!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć, jeżeli chodzi o witaminki to łykam cały czas Feminatal N tak jak w ciąży ale włosy muszą sie chyba przerzedzić ale obawiam się że za bardzo chyba.
życzę wam jutro przyjemnych pogaduszek na lajfie.
Dobrej nocki bo ja jestem dziś zmęczona a chcę jeszcze coś posprzątać bo my jutro do Kazimierza uderzamy.
 
Do góry