reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

z Włodawy znam przelotnie kilka osob ale myslalm ze taki entuzjazm wykazujesz na Kaline ze tez tu pomieszkujesz
 
reklama
Cześć Ptyśka. Masz ksywke jak moja koleznka z Liceum, ale juz cie "sprawdziłam" i wiem, ze jestes kim innym ;). Ja na Czechowie - to nawet niezbyt daleko od Kaliny.
 
czesc dziewczyny ja tez jestem z lublina oczywiscie pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski z lublina i okolic. moze macie jakiegos godnego polecenia ginekologa bo ten moj nie daje mi jakosc poczucia bezpiecznestwa :p
 
cześć wszystkim
ja już nie jestem z lublina bo wyprowadziłam się do kielc rok temu,ale w lublinie studiowałam i poznałam mojegp męża .........mieszkałam 10 lat.i bardzo miło wspominam ;D
a miszkałam różnie bo najpierw w akademiku Grześ,potem wynajmowałam mieszkania...i to co roku była zmiana...a mieszkałam na kalinie,LSMie,znowu na kalinie,na czechowie i w końcu kupiliśmy mieszkanie na rogatce warszawskiej przy ul.Serdecznej.........
co słychać w Lublinie bo bardzo tęsknię!!!!!!!!
;D
 
ja wypadlam z obiegu miastowego bo maluch zdominowal cale moje zycie
ale ogolnie Lublin jest zasniezony i brudny ale cos w nim jest...
 
Cześć kobiałki,
Ja co prawda nie z Lublina, ale spędziłam w nim cudowne 5 lat studiów !
A mieszkałam na Nadbystrzyckiej, akademiki Politechniki :)
O Lublinie mogę powiedzieć, że jest to miasto mojej młodości i mojej miłości :)
Mam do tego miasta chyba największy sentyment, choć teraz mieszkam w Gdańsku.
Wiadomo- studia to czas największej swobody, niezależności i ja sobie z niej korzystałam >:D >:D >:D, tak że mam teraz co wspominać.
Gdybym nie mieszkała w Gdańsku to pewnie mieszkałabym w Lublinie, pięknym, zielonym mieście !

pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna :)


 
Hej wszystkim

a ja jestem z Puław - to tez okolice Lublina. Mieszkałam tam przez 21 lat, a teraz za sercem przeniosłam sie do Wrocławia...ale to nie jest moje miasto - moje miasto to Puławy tam zostawiłam całą moja szaloną młodosć - no i Lublin też bardzo często pojawiał sie w moim życiu...
;D ;D
fajnie ze jest ktoś z moich okolic...bo tu na "obczyźnie" to smutno czasem ;)
 
oj Luleczko ja bardzo bardzo tesknie za Wroclawiem bardzo podoba mi sie to miasto i tam mieszka moja pierwsza prawdziwa milosc
 
reklama
Luleczka Wrocław to piekne miasto, po prostu cudowne, jak bym miała możliwość wyjechania to bym zrobiła to w jednej chwili. Studiowałam tam i bardzo miło kojarzy mi sie te miasto. :)
 
Do góry