reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Antuanet dziekuje za przepisy, kurcze naprawde fajne, wszystkich nie doczytalam, bo jest ich kilka stron(edit: 37) :-) ale zaraz zaczne analizowac i wyszykam cos na jutro. Dziekuję jeszcze raz:tak:
 
reklama
Witam.
Przepraszam ze sie nie udaielam ale nie mam jakos glowy do tego...
Ja wlasnie dzis wrocilam od naszej doktor i mamy juz ustalony termin. 17 marca mamy zglosic sie do szpitala a 19 marca bedzie miala zabieg podwiazania PDA w Warszawie na Dzialdowskiej.
Z jednej strony sie ciesze ze tak szybko (bo dzis byl dopiero termin ustalony) a z drogiej sie boje...Prosze o modlitew aby wszystko bylo ok.
Lekarz z Wawy nas pocieszyl ze na swieta bedziemy juz w domu..

a tak po zatym to mala konczy dzis 6 miesiecy
 
Witam.
Przepraszam ze sie nie udaielam ale nie mam jakos glowy do tego...
Ja wlasnie dzis wrocilam od naszej doktor i mamy juz ustalony termin. 17 marca mamy zglosic sie do szpitala a 19 marca bedzie miala zabieg podwiazania PDA w Warszawie na Dzialdowskiej.
Z jednej strony sie ciesze ze tak szybko (bo dzis byl dopiero termin ustalony) a z drogiej sie boje...Prosze o modlitew aby wszystko bylo ok.
Lekarz z Wawy nas pocieszyl ze na swieta bedziemy juz w domu..

a tak po zatym to mala konczy dzis 6 miesiecy

Nie martw się, będzie dobrze...a im szybciej to za Wami tym lepiej:tak::tak: Modlę się, by wszystko się udało:tak::tak::tak:

No a poza tym STO LAT I DUŻO ZDRÓWKA dla Ayeczki:tak::tak::tak:
 
Witam :-):-)
Maja poszła spać więc ja wreszcie z kawką do komputera zasiadłam :tak::tak:
Trochę się zmartwiłam bo babka od której wynajmujemy to mieszkanie przepisuje go na córkę i teraz nie wiadomo czy córka nie będzie chciała czasem sprzedać tego mieszkania lub podwyższyć za wynajem :-:)-:)-(

Więc nie wiem już czemu on nie chce jeść. Teraz coraz częściej myślę że to po tej szczepionce świnka,odra,różyczka bo wtedy przestał mieć apetyt.

A próbowałaś dawać coś na zwiększenie apetytu? Podobno bioaron c jest dobry :tak::tak::tak:

Witam.
Przepraszam ze sie nie udaielam ale nie mam jakos glowy do tego...
Ja wlasnie dzis wrocilam od naszej doktor i mamy juz ustalony termin. 17 marca mamy zglosic sie do szpitala a 19 marca bedzie miala zabieg podwiazania PDA w Warszawie na Dzialdowskiej.
Z jednej strony sie ciesze ze tak szybko (bo dzis byl dopiero termin ustalony) a z drogiej sie boje...Prosze o modlitew aby wszystko bylo ok.
Lekarz z Wawy nas pocieszyl ze na swieta bedziemy juz w domu..

a tak po zatym to mala konczy dzis 6 miesiecy

Oczywiście że będziemy się modliły i wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pół roczku :tak::tak:
 
nadulec z okacji pół roczku życzę Ayeczce dużo,dużo zdrówka. Będziemy się modlić żeby operacja się udała i szybko wróciła do zdrówka.
anaconda27 może nie będzie tak źle. Pewnie kwestia dogadania się z nowymi właścicielami. Mam nadzieję tylko że nie będą chcieli sprzedać tego mieszkania. A odnośnie witamin podaję mu MultiSanostol ale to niewiele pobudza apetyt a to pediatra nam zaleciła. Też nie chciała bym na własną rękę tak mu zmieniać, niedługo idziemy na szczepienie to zobaczymy co powie.
misia2010 a na którego marca masz termin? Ja chodziłam od 36 t.c. na ktg 1x w tygodniu, po 38 2x w tygodniu, a dzień po terminie do szpitala...Czyli rożnie to lekarze zalecają.
sienio na śniadanie to najszybciej albo jajecznica z cebulką albo serek wiejski light:tak:
My byliśmy na spacerku, teraz mały się bawi a ja muszę trochę ogarnąć chałupkę. Słoneczko ładne za oknem ale wcale nie jest tak ciepło.
 
hej:)

u nas juz lepiej, hania wyzdrowiała, wysypka schodzi, w sumie nie wiadomo ale stawiamy na różyczkę:)) dlatego na razie odpuszcamy spacerki i czekamy na wiosnę:))

dzisiaj w ciuchach kupiłam Hance fajną kurteczke na wiosne za 3,50pln:))
widziałam ze o szczepieniach mówiłyście, to w tym temacie to ile osób tyle opini... moja ciocia-pediatra mówiła ze na rota szczepic, pneumokoki nie bardzo sie opłaca bo jest bardzo duzo mutacji tej choroby i rzadko działa szczepionka. No i my szczepilismy 6w 1 i rotawirusy. Pneumokoki na razie nie ale nie zarzekam się ze nie zaszcepie. A i jest taki zel znieczulajacy Emla, smaruje sie udko dziecia przed szczepieniem i maluch nic nie czuje. Zawsze to mniej bólu:))

zdrówka dla chorowitków,dla AYECZKI:))

lece do mojego smrodka:)) robi sama pierwsze kroki:))
 
Witam :-):-)
Maja poszła spać więc ja wreszcie z kawką do komputera zasiadłam :tak::tak:
Trochę się zmartwiłam bo babka od której wynajmujemy to mieszkanie przepisuje go na córkę i teraz nie wiadomo czy córka nie będzie chciała czasem sprzedać tego mieszkania lub podwyższyć za wynajem :-:)-:)-(

Może nie będzie tak źle....moja koleżanka była w podobnej sytuacji i też się stresowała, a okazało się, że bez powodu...sytuacja się nie zmieniła pomimo zmiany właściciela:tak: :tak:

Antuanet24 termin mam na 22 marca...a pierwsze w ciąży ktg tydzień przed terminem:tak:

kainkas super, że Hania zdrowa:tak::tak::tak: gratulacje pierwszych kroków:-):tak::tak:
 
Miejmy nadzieje że i tu sytuacja się nie zmieni bo nie chcę wracać do teściowej za żadne skarby świata :no::no::no:
Kainkas gratulacje pierwszych kroczków :tak::tak::tak:
 
Video - TinyPic - bezpłatny hosting obraz :))

ANACONDA MOŻE NIE BEDZIE ZLE Z TYM MIESZKANIEM, ZAPYTAJ WŁAŚCICIELKI ( sorki za caps lock) co jej córka zamierza, a jak nie moze znajdziecie cos fajniejszego, lepszego:) wiesz jek Bóg zamyka drzwi, to otwiera okno:))

a ja tez jestem na bezrobociu, juz zasilek mi sie skonczyl i teraz pracy szukam ale ciezko jest...no ale sa i plusy mogłam zobaczyc np pierwsze kroczki hanki:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
mandziula śliczny Mikołajek, jej jakie maleństwo.
sundey będzie dobrze, to sobie pospałaś:-)
nadulec zdrówka dla Ayeczki, będzie dobrze:tak:
anaconda może nie będzie tak źle z mieszkaniem, nie zamartwiaj się na zapas.
kainkas brawa dla Haneczki za pierwsze kroczki:tak:
antuanet dzięki wielkie:-)

Witajcie!

A my dzisiaj w domku siedzimy, byliśmy tylko w sklepie niedaleko na piechotkę, to nam trochę zeszło. Zrobiłam sałatkę z kurczakiem i tak mnie naleciało na makowiec to upiekłam a co. Jedno ciasto wylądowało w śmietniku, drożdże mi nie wyrosły:baffled: ale bardzo nie zastanawiając się nad tym zrobiłam ciasto, które też nie wyrosło, no nic szkoda mi było masy makowej marnować to posmarowałam to dżemem z nadzieją, że coś z tego będzie:wściekła/y:i do piekarnika. Nawet się nie upiekło, taka glina się zrobiła:-D:-D:-D i tak wylądowało w śmietniku. Ale nie podarowałam zrobiłam drugie. Tym razem się udało, drożdże, aż mi z kubka wyszły:-D

Lecę jeszcze ogarnąc troszkę mieszkanie bo siostra ma zaraz wpaść.:tak:
 
Do góry