reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
karlita norb to chyba zazdrosny nie tylko o tate....:-pjego jest mama i to wszedzie :-d

d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
d
laugh.gif
 
Hej hej

My już z Olą po spacerku, teraz śpi, ale śliczna pogoda, i tak cieplutko, wiosennie, aż chce się żyć :-D

Dzięki dziewczyny za wczorajszy babski wieczór, tego mi było trzeba :-p i oczywiście jak wróciłam, to wszystko było ładnie posprzątane i mąż na mnie czekał :szok: Ola już spała, tylko ponoć cały czas chodziła i mówiła "mama" :tak:


Madziara miłego odpoczynku u mamy

iwonka teraz widać w suwaczku jakiego masz fajnego kawalera

Madzienka, anaconda skoro chcecie od razu bliźniaki i trojaczki to życzę Wam tego :-p:-D

misia nie mam opuchniętego dziąsła, tylko czuję pod nim tą 8 i zaczyna boleć, mam nadzieję że jeszcze tam posiedzi bo nie mam zamiaru przeżywać ponownie tego koszmaru u chirurga :no:

karlita bezbolesnej wizyty u dentysty, a gdzie ta wystawa zoo?
 
hej dziewczynki

ja po pracy. Antonio śpiocha ale chyba zaraz będę go budzić żeby zdążyć po Filipka do przedszkola.

Pisałam Wam, że znowu idę na studia? Jutro mam pierwszy zjazd w Lbn.:happy2:


anaconda rozmowa z Mają i jej foch rozbrajające. :-) Do mnie Filip jeszcze nie startował z takim pytaniem, zatrzymaliśmy się na etapie pytania - skąd się dziecko bierze w brzuchu. :rolleyes2:




A ja się chciałabym tylko zapytać czy mam już trzymać kciuki za to bliźniakowo-trojaczkowe plany? :-D:-D:-D:-D
 
Madzienka, anaconda skoro chcecie od razu bliźniaki i trojaczki to życzę Wam tego :-p:-D

ja chcę??:errr::oo2:

Aneta smaruj dziąsło dentinoxem albo innym żelem Oli, i płucz septosanem...mi tez w ciąży ruszyła ósemka..porosła troche i zatrzymała sie...chyba czeka na kolejną ciążę:-D:-D

Karlita co za śmiech...przeciez to prawda...gabysia była calkiem inna i zostawała z nami nawet jak Ty na chwile słas do łazienki a Norbus od razu w płacz...mały szantażysta:-p
powodzenia dzisiaj u dentysty...

Fogia nie chwaliłas sie, w ogole nic ostatnio nie piszesz do nas buuuuu...
gratulacje...co to za studia gdzie, będziesz urywac się na kawkę??;-)
 
Fogia ogromne gratulacje, no właśnie chwal się jaki kierunek wybrałaś?
Maja to pytała kiedyś którędy dziecko wychodzi z brzucha :szok::szok::-D:-D
Aneta żeby tam u ciebie się nie okazało że biją dwa a nawet trzy serduszka ;-);-);-):-D:-D:-p:-p
Ja już z zakupów wróciłam i tak myślę że jak wezmę Maję z przedszkola to gdzieś się przejdziemy - bo szkoda takiego dnia marnować :tak::tak:
 
Witam,

My jak zwykle wstaliśmy raniutko i pojechaliśmy do centrum. Dostaliśmy listę badań więc teraz czeka nas wizyta u pediatry po skierowania. Michałek śpi, trzecią pralkę już nastawiłam, dzisiaj tak pięknie na dworze że pranie rozwieszam na balkonie:tak:. Jeszcze muszę spakować torby na wyjazd, a tak mi się nie chce:crazy:

Iwonka he he he na spacerku z Michałem byłam już o 8 rano:cool2:, A Ty ruszyłaś na spacer??

Anaconda:-D:-D:-D o matko niezłe pogadanki już prowadzicie:-D:-D, Maja zazdrosna o tatusia, czy o mamusię:confused: Udanego wyjazdu!!!

Karlita
powodzenia u dentysty,

Anetka super Pawełek się spisał:-)

Fogia gratuluję!!!

Eliza dałaś radę wstać do pracy??:blink:

Sunday jak tam dzisiaj w pracy?

Maltanka
HALO HALO????

Emila poniedziałek mam wolny możemy przejść się (wiesz gdzie;-);-))Ewa dołączysz??:happy2:

Madziara
udanych zakupów!!!

Madzienka oho kusząca propozycja do zniżek;-):cool2:
 
Witam i jak w końcu!!! Oj długi dzień miałam!!! Jeszcze @ przybyła więc i sił i chęci brak:-( Ale troszke wiosenne dekoracji zrobiłam. Dobrze,ze już wekend. :tak: Teraz zedliśmy z Maksiem rybkę z sałatą-ale pochłoną porcje:-p:-p

Dzięki za wczoraj, było bardzo miło-mimo chwilowego braku herbaty :-D:-D:-D Emilka następnym razem na Skłodowską:tak:


Justyna dobrze,ze troche pozalatwialaś, współczuje wekendu:baffled: a Eliza dojechała- widziałam jej brykę:tak::tak::tak:

Eliza jaką macie piękną łąkę na oknie!!!chyba musze przyjść i podpatrzeć:-)

Madzienka nie byłam wczoraj, nic nie wiem... troche poskakałam przy filmiku, W zadowolony bo stwierdził,że już nie muszę chodzić na zajęcia....:baffled:

fogia no właśnie nic my nie wiemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anetka czy a Ci już nie mówiłam,że masz meża na medal......?????zazdrościmy...

Kasia jak Baby???

anaconda to niezła rozmowa!!! Mama chciała byś z dzieckiem szczera a tu proszę...;-);-);-) miłego wekendu!!!

Iwona super zmiany:-)
 
reklama
Witam się i ja wieczornie, jak wyszłam po południu z domu, to dopiero wróciłam:tak: byłam na mieście, kupiłam sobie butki na wiosnę, potem małe zakupy spożywcze i od razu na aerobik, poskakałam, aż czuję się jak nowo narodzona:-) do tego dosłownie 2godzinki temu dostałam świetną informację:tak: dzwonił do mnie mój kochany kierownik i wracam od kwietnia do mojej "starej" pracy :-):-):-) co prawda do momentu, aż nie zamkną całkiem salonu, ale i tak dobrze, że jakaś płynność finansowa będzie. Cieszę się niezmiernie, jupiiii:-)

Justynka już pojechaliście? Byłam dzisiaj chwilkę z Cypkiem na dworze, ale trochę wiało i bałam się, żeby mu się coś bardziej nie rozwinęło..

Sunday herbatki wczoraj dla Ciebie zabrakło?:-) jak dziś głowa?

anetka Ty to rzeczywiście masz mężula kochanego, tylko pozazdrościć:tak:

Lecę pojeść trochę rogalików, tak akurat po fitnessie:-D
Nie no, "Na dobre i na złe" jest właśnie:tak:
Miłego;-)
 
Do góry