reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

anaconda fajnie,ze baterie podladowalas:-)

Madziara nie nazwalabym tego postem, mam pewien cel, a wyciskanie potów na zumbie a potem zapychanie się kaloriami oddala mnie niestety!:eek::zawstydzona/y: no ale na szczescie nie jest tak źle:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie niedzielnie, teraz dopiero zasiadam, my już po porannej mszy, na dworze rewelacja i nie wieje tak jak wczoraj, także wiosenny spacer powinien się dziś udać:tak:

karlita noo to rogaliki musiały być smakowite, że tak szybko poszły:tak: Zaraz ściągnę przepis i może sama skomponuję jutro:-) PW!

elza ojj współczuję bolącego brzucha:-( Oby Czarek się nie rozchorował za bardzo. Zdrówka!!

sunday ciasta sobie zamroziłaś, to teraz co drugi dzień pizza:-) poszłam za Twoim przykładem i też ostatnio zrobiłam więcej ciasta, więc u mnie dziś na kolację oczywiście pizza:-)

madziara gorzka czekolada zdrowsza niż mleczna, także na pewno Ci nie zaszkodzi, a dobrze, że lepiej się czujesz:tak:

anaconda super, że czas w Olimpie spędzony owocnie. kupiłaś coś sobie??

Anet a bo to tak zawsze jest, że jak kogoś nie ma na bieżąco z dziećmi to ma tonę cierpliwości do nich, więc nie przejmuj się że czasami nerwy Ci siądą i krzykniesz, lepiej tak jak mówią dziewczyny, wyjdź sobie na popołudnie czy wieczór, od razu odreagujesz;-)

Atali heheh:-D ale masz mądralę w domu:-D i widzisz, nawet pozwolił ci posprzątać i zszedł z drogi, jak typowy facet:-)

Misia ale mała dama na fotelu:tak: grzecznie siedzi, a fotel rewelacja, nigdy takiego nie widziałam;-) To może pokaż też swoje zdjęcie w nowej, wiosennej fryzurze:-)?? Czekamy!!

A jeszcze apropos rowerka, też chcieliśmy kupić Cypkowi, taki bez pedałów, ale czy 2latka to nie za wcześnie:confused:??

Okej, ja już kawkę wypiłam, lecę teraz przyszykować obiadek, u mnie dziś pierś z warzywami na parze, w końcu muszę wypróbować nowy nabytek, bo wcześniej nie miałam czasu się za to zabrać, a teraz jak jestem bezrobotna:-) to i parowar odpalę. Heee, jak to brzmi...oby jak najkrócej:zawstydzona/y:
 
Iwonka nasza Gabi dostała taki rowerek przed 2gimi urodzinami :-)
na poczatku był ciut za ciężki ale np oglądała siedząc na nim bajki ;-) ćwiczyła równowagę :-)

jestem bardzo zadowolona z tego zakupu :-)

ROWEREK BIEGOWY hudora ONE2RUN 2lat dzwoek laufrad (2153516638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Madzieńka zobacz Hudora zrobiła tez hulajnogę :-D:-D

HULAJNOGI HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA HUDORA JEDYNA NEV (2103388408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


z czego sa wasze kółka ????
 
Ostatnia edycja:
madziara mama ma rację... może lepiej żebyś nie była sama... dobrze że czekolada Ci pomogła.... uważaj na siebie...
iwonka my Czarkowi już w wakacje kupiliśmy... jak miał właśnie 2 latka... kierownica i siodełko jest regulowane tak więc spokojnie... i proponuje zakup na allegro zdecydowanie taniej można kupić....
 
hej

Witam się po jednym dniu nieobecności, a tu tyle czytania że prawie nic już nie pamiętam:zawstydzona/y:
My wczroj po pogrzebie na 22 wróciliśmy do domu bo dziś rano na słuzbę musiał jechać.
Ja z Gabi poszłam do kościoła, mój rozbrykaniec ładnie siedział w wózku.:szok:
Potem zjadła poimdorówki i teraz próbuje zasnąć.
Fajnie że mogłyście się spotkać, na pewno było super.

Misia
ładnie natalka siedziała w fotelu Gabi też w takim ostatnio była ścinana.

Mandziula
i Jak Koli idzie rowerkiem śmiganie?
My jeszcze się nie zdecydowaliśmy na rower czy huljnogę, zobaczymy.

Sunday
zdrówka dla Mkasia, obuy przestał chociż wymiotować i ąłdnie leki się przyjmowały

Anet nikt z nas nie jest supermamą:sorry: choć każda się stara. Faceci mają inaczej wszystkow gowach poukładane i czasem trzeba im przywrócić to na włąściwe tory, a dziecku do mamy zawsze bliżej, ja mam to samo ze wszystki do mnie dopiero Gabrysi przypominam zeby poszła do taty jak on jest:happy:
Karlita ja ten przepis na rogaliki wklejem do ulubionych przyda się:laugh2:

Madziara
świetnie ze z dzidziusiem wszystko gra a lapek sprawny. dziś zrobiłaś sobie przyjemność z czekolady która dla naszej G jest rarytasem i nagrodą :-p
 
Posta zaczelam pisac wczoraj ale nie skonczylam wiec dzisiaj zaczynam od nowa:baffled:

Karlita ja jak zaczelam scinac na krotko M to juz mu te wlosy tak sie wzmocnily i jemu nie leza po glowie wiec nie moge mu duzo zapuscic....jedynie zostawiam mu lekko dluzsze na gorze i ku dolowi coraz krotsze a dla N juz jak podrosly to sie klada po glowie???????
O widze ze G upodobala sobie nocki poza domem:-)fajna ta hulajnoga i atrakcyjniesza cenowo....ja mam kola kauczukowe....
Madzienka za dobrze masz z tymi obiadkami oj za dobrze ale niech tam korzystaj puki zapraszaja:-Dzamierzacie obejrzec czy juz kupic rowerek?????
Talia bardzo mi przykro z powodu smierci wujka:-(
[*]
Misia N prawdziwa kobietka;-)w zakladzie samochodowym nie wiedza co macie kupic???:no:super ze zakupki wiosenne udane.....a Twoj M gdzies wyjezdza??????
Anet nie dziwne ze mozesz sie juz podlamac jak wszystko jest na Twojej glowie....ale napewno nie ejstes zla matka...szkoda ze M sie nie udziela:sorry::sorry::sorry:nie wyobrazam sobie byc z tym wszystkim sama....
Sunday o widzisz "nie ma tego zlego....."przynajmniej odpoczniesz ale najwazniejsze oby z M bylo juz coraz lepiej....
Atali o widzisz jakiego masz cudownego synia i do tego widac w nim poczatek prawdziwego faceta:-D:-D:-D:-Dja inhaluje oprocz sola mucosolvanem na kaszel.....
Elza zdrowka dla Czarka.......i wspolczuje bolu brzucha:crazy:zapomnialam napisac ze mi bylo bardzo milo Cie blizej poznac;-):tak:
Iwona korzystaj z danego wolnego Ci czasu......:-)
Madziarka witaj wsrod nas:-)moze to dobry pomysl aby pojechac do mamy....no coz tesciowa zostawie bez komentarza:-)


Wczoraj mialam troche gosci dwie siostry P, kt pozniej wraz M i P pojechaly po tesciowa i w konsekwencji M wyladowal do 22 u jednej z cioc....

A dzisiaj tak ladnie za oknem ze az mnie ciagnie na dwor ale daruje spacer B a P narazie nie ma wiec M tez uziemiony....ale od wtorku badz srody puszcze M juz do przedszkola....cos mu jeszcze furczy w nosie ale inhalacja wydaje mi sie ze go wyciagnie....

B w miare ok walczy tez cos mu furczy w nosie....w nocy troszke zagoroczkowal ale w dzien jest ok....:zawstydzona/y:nie wiem co o tym myslec......

No i popisalam B sie obudzil i mnie wola......
 
witam
ja juz po zajeciach i po obiadku w domu psto bo m z dziecmi pojechał do siostry, pewnie zaraz przyjada
na zajecaich nuuudaaaaaaaa facet czytał nam ustawe:-D z ktora pracuje 8 lat:no: porazka te zajecia u niego jedyne pocieszenie ze juz z nim nie bedzie zajec
jak spotkano pewnie udane nie mam najmniejszych watpliwosci poczytam co u Was i przejze neta bo Asi trzeba fotelik 2 kupic
 

My też wczoraj byliśmy w Olimpie, Maja mega zadowolona z super atrakcji :tak::tak: wyposażona w nowe baloniki :-D:-D A trafiliśmy tam przypadkowo bo wybraliśmy się na spacer i tak jakoś o Olimpa zahaczyliśmy :-D:-D nie mniej super,że takie atrakcje nam się przytrafiły bo zabalowaliśmy tam ze 3 godziny :tak::tak:
I dlatego wczoraj jakoś już brakło czasu na kompa i na bb :sorry::sorry:

właśnie miałam pisać że wczoraj Was widzieliśmy jak zmierzaliście w stronę Olimpu...i w jakim szoku byłam że na piechotę:-D:-D:-D
my też tak posiedzieliśmy....Jula była zachwycona..


nasze zgodnie z informacją na stronie są z poliuretanu

Madzienka za dobrze masz z tymi obiadkami oj za dobrze ale niech tam korzystaj puki zapraszaja:-Dzamierzacie obejrzec czy juz kupic rowerek?????

byliśmy kupić ale jak na razie wybór kiepski...bo od wtorku zaczynają sezon i dopiero zaczną ściągac sprzet...więc mam nadzieję że w kolejny weekend kupimy...
super że dzionek udany...

Sunday my kupujemy biegowy:tak::tak:
cel??jakieś postanowienie noworoczne..chwal się będzie dopingować...

Iwonka w decathlonie spróbujcie czy jemu to będzie pasowało....ja na początek polecam hulajnogę, u większości forumowiczek sprawdziła się rewelacyjnie...;-)
 
Witajcie

Ja tylko na chwilkę, bo dopieka mi się ostatnia tura Karlitkowych rogalików pychaaa są
:tak:

ale mam dzisiaj dzień normalnie ryczący, a jeszcze P ma coś problemy z nogą
:-( ale już mi lepiej czasami dobrze sobie samemu posiedzieć

dobra zmykam, biorę rogaliki i idę za moimi do sąsiadów na ploty bo już mi uciekli:tak:



nie pamiętam która się pytała o mój chlebek czy na zakwasie...
:sorry:nie na drożdżach robiłam z mąki pszennej pół na pół ze zwykłą ale kurcze jakiś kruchy mi wychodzi
misia nie no panna już aż się patrzy z Natalki:tak:


karlita robiłam Twoje rogaliki PYCHAAAA!!!!! ps co do hulajnogi to my mamy taką jak madzienka:-D i powiem ci że ja byłam negatywnie nastawiona do tej ceny, rozglądałam się po sklepach i w Tesco znalazłam za około 150 zł jakaś seria była z toy story zyg zakiem itp. ale pojechaliśmy zobaczyć ją i P stwierdził, że jak ma kupić gów... to wcale nie kupi i kupiliśmy tą mini:tak:

madziarka uuu ale tydzień szybko zleci, dobrze że lapka udało się naprawić

mandziula i co nowego dzisiaj P udało się upolować, oj my już długo nie byliśmy na elizówce, ale robi się ciepło to trzeba będzie nadrobić:tak:

sunday ja też wczoraj i dzisiaj pizzę robiłam:tak:

anaconda ja tylko po spożywkę wczoraj jeździłam

elza o jej zdrówka wam życzę

iwonka mi się wydaje że na 2 latka lepsza hulajnoga:tak:

talia przykro mi z powodu śmierci wujka

marzenka zdrówka dla was

madzienka my też za rowerkiem się rozglądamy
 
reklama
Maltanka a jak Hubert dzisiaj czuje się....
ach kusicie tymi rogalikami chyba i ja zrobię....

Karlita, Marzenka
i jak pralki wyczyszczone???zainspirowałyście minie i ja właśnie swoją czyszczę...płyn ten obecnie w promocji w realu za niecałe 14zł..

Karlita jak lasagne??wyszła na pewno pyszna....

Mandziula chwal się co P upolował

Elza zdróweczka dla Was...i dla pozostałych chorowitków...
 
Do góry