reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy robi sie torbiel?

Skolopendra

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2022
Postów
125
Hej, z racji, że dawno nie miałam normalnego cyklu z owulacją, to mam pytanie czy to normalne że od czasu owulacji pobolewa mnie czasami podbrzusze, głównie jak po całym dniu pracy (siedzaca) mnie boli, jajniki wcześniej kuły teraz raz na jakiś czas, podbrzusze ciągnie jak na okres. Ostatnio miałam torbiela i boję się że może znowu się coś robi. Kilka dni temu byłam u lekarza powiedział że owulacja była, jest cialko żółte.
 
reklama
Moze to byc torbiel, a moga byc normalne dolegliwosci drugiej fazy cyklu. Poczekaj do terminu miesiaczki. Jesli cos cie niepokoi, bol sie wzmaga, dokucza, nie ustepuje po lekach to szybko do lekarza.
 
Moze to byc torbiel, a moga byc normalne dolegliwosci drugiej fazy cyklu. Poczekaj do terminu miesiaczki. Jesli cos cie niepokoi, bol sie wzmaga, dokucza, nie ustepuje po lekach to szybko do lekarza.
Bol nie jest doskwierający, nie muszę brać nawet leków. Boje się po prostu, że znowu zrobi sie torbiel. Lekarz powiedział, że jak okres spóźni sie 10 dni, mam zrobić betę z krwi, jeżeli nie będzie ciąży to mam zadzwonić i dadzą mi leki na wywołanie miesiączki. Nigdy nie miałam problemów z cyklami, ale coś od kwietnia mi szwankowały i póki co udało mi się, że owulacja wróciła, więc dlatego boję się że te bóle mogą być przez torbiel, chociaż jak miałam torbiel na jajniku prawym to faktycznie mocniej bolało. 😅
 
Do góry