reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

U nas bez zmian od początku, LEON :) nie mogło by być inaczej, cały czas do niego tak mówię, więc nie ma mowy już o zmianie :)
 
reklama
Ja nadal chcę Martynkę,a mąż myśli żę bedzie Patrycja.Jakoś niemam z nim ochoty gadac i powiedzxiec że bedzie jak ja chce.
 
No a u nas chyba Anielka... zastanawiam się jeszcze nad Łucją, no i oczywiście Gaja ale to imie się nikomu nie podoba tylko nam a nie chciałabym, żeby Mała miała do mnie pretensje... ale wszystko się okaże jak ją zobaczymy :)
 
Cleo gdzieś było na temat imienia Konstancja i zdrobnień jest jedno śliczne: KOCIA ( może to moje kocie zboczenie wpływa na to, że tak mi się ono podoba) :)
 
Nina to piękne imię :) to była nasza alternatywa od początku, jakby z Leonka zrobiła się dziewczynka ;D
 
Mju śliczne zdrobnienie :) dziękuję bardzo za podpowiedz tylko ze imie dla naszej małej to Kornelia albo Matylda ;)
 
a no tzrymam sie bylam w szpitalu i doktor powiedziala ze w kazdej chwili maly moze wyjsc
wstepnie poprosilam o termin wywolania na 7 mojego chlopaka urodziny ale doktor powiedziala ze bedzie wczesniej:)
juz sie nie moge doczekac

łucja śliczne imie jakbym miala dziewczynke to bym chyba miala wiekszy problem z wyborem imienia :) ale dziewczynka bedzie druga hii
pozdrawiam
 
reklama
u nas chłopiec bedzie miał na imię Adaś a dziewczynka- Julia. Już nie moge się doczekać maleństwa, ciekawość mnie zrzera czy to chłopiec czy dziewczynka? ale tyle wytrzymałam w niewidzy to jeszcze te kilka tygodni wytrzymam:)
 
Do góry