reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mydło i woda zabija plemniki?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To nic nie da. Plemniki to strasznie podstępne żmije. Jak już siądą na skórze to czekaj, aż tylko dotkniesz pochwy, chociażby przy wieczornym myciu i chyc - ciąża
To nie jest zabawne, ja wiem, ze plemniki to nie terminatory. Pytam czy woda i mydlo zabija plemniki? Po prostu czy po umyciu rąk one są już martwe, albo czy po prostu spłynęły do odpływu wraz z wodą :D
 
reklama
Nic nie da jedno umycie, musiałabyś się moczyć w wannie cała przez 24/48 godzin aby tak jak Ola nazwała, te podstępne żmije z siebie wygonić. Możesz spróbować jeszcze do nich mówić, choć czy ja wiem, czy posłuchają??!!
I Wy jesteście dorosłymi osobami? Nie macie innych możliwości w ciągu dnia do humoru i pośmiania się.. Można odpowiedziec mi na pytanie krótko i sensownie, a nie meczyc sie nad wymyslaniem niestworzonych historii o moczeniu sie w wannie przez 24h. Bezsensu. jesli nie podoba sie pani moje pytanie to prosze pominąć
 
To nie jest zabawne, ja wiem, ze plemniki to nie terminatory. Pytam czy woda i mydlo zabija plemniki? Po prostu czy po umyciu rąk one są już martwe, albo czy po prostu spłynęły do odpływu wraz z wodą :D

No to wiesz czy nie wiesz? Bo już się zgubiłam. Jak wiesz to po co pytasz. Jak nie wiesz - to dlaczego uważasz, że się zgrywam
 
Jesu nareszcie mogę odpisać na to zabijanie plemników peelingiem.
Nic w życiu mnie tak nie rozbawiło jak wizualizacja plemników łamiących kręgosłupy o granulki peelingu😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Pomysł przyszedł spontanicznie ;) sama stwierdziłam, ze peeling bedzie dobrą metodą do gruntownego oczyszczenia rąk.
 
No to wiesz czy nie wiesz? Bo już się zgubiłam. Jak wiesz to po co pytasz. Jak nie wiesz - to dlaczego uważasz, że się zgrywam
Bo czuć ironie w waszych wypowiedziach. Na różnych forach piszą różnie. Raz, że zmywa w 100%, drugi raz, ze jakiś tam odczyn mydła nie robi na nich wrażenia. Więc postanowilam spytac
 
I Wy jesteście dorosłymi osobami? Nie macie innych możliwości w ciągu dnia do humoru i pośmiania się.. Można odpowiedziec mi na pytanie krótko i sensownie, a nie meczyc sie nad wymyslaniem niestworzonych historii o moczeniu sie w wannie przez 24h. Bezsensu. jesli nie podoba sie pani moje pytanie to prosze pominąć
a Ty jesteś Dorosła? Bo wiesz jak ktoś jest wystarczająco duży, że co do rączki to do buzi to dobrze byłoby wiedzieć, że akurat tym otworem w ciążę się nie zajdzie
 
a Ty jesteś Dorosła? Bo wiesz jak ktoś jest wystarczająco duży, że co do rączki to do buzi to dobrze byłoby wiedzieć, że akurat tym otworem w ciążę się nie zajdzie
Mam 17 lat, więc jeszcze nie jestem pełnoletnia.. Przecież pisalam, że połknęłam tylko troche nasienia, bo wytrysk się wydluzyl i troche polecialo mi na reke, niewielka ilosc, ale zawsze coś. No reszta na brzuch mojego chłopaka, ale to juz potraktował chusteczkami nawilżanymi i żelem antybakteryjnym.
 
reklama
Oho znowu ktoś ocierał się o gacie albo gmerał brudnym palcem grzebalcem w Krystynie 😂😂😂😂

Jesu nareszcie mogę odpisać na to zabijanie plemników peelingiem.
Nic w życiu mnie tak nie rozbawiło jak wizualizacja plemników łamiących kręgosłupy o granulki peelingu😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Kiiiiisne 😂😂😂😂😂😂😂 <ROFL2> jak to się kiedyś na GG pisało 😂 Zazuu, zabiłaś mnie swoimi komentarzami i rofl po raz drugi 😂
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry