reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tą tunikę kupiłam przed ciążą, mam ich 3. Różne kolory i jedna dekolt w trójkąt i krótki rękawek. Uwielbiam.
Gieniek mnie nic nie ciągnie.
 
reklama
Sony mnie też w ciąży nic nie mdliło. Niedobrze było mi tylko tydzień, więc oczywiście jak się poczułam lepiej, to się wkręcałam, że coś nie tak. A wszystko było w porządku, więc nie martw się niepotrzebnie, szkoda nerwów Twoich i bączka:)
Tere fere podziwiam Cię, bo jesteś bardzo dobrze zorganizowana i sprawiasz, że życie Ci się podpasowuje:) chciałaś cesarkę, miałaś cesarkę, zdążyłaś wszystko zapiąć na ostatnio guzik, zróbic super sesję, urodzić, szybko dojść do siebie i zaczać od razu normalnie funkcjonować. ja to po porodzie odjechalam, zniknęłam...nie mówię już o tym, że cesarka była dla mnie ciężkim przeżyciem, bolało jak cholera. Nota bene: co dostalas przeciwbolowego, że tak Ci to bez echa przeszło? ja miałam tylko paracetamol i byłam w szoku, że to tak boli.
Gieniuś, moja kochana, ja chcę Ci napisać super mejla i dlatego nie piszę, bo ciągle coś się dzieje i nie chce na kolanie, dobrej nocy dziewczyny!
 
Heja.
Nie to jeszcze zwykłe usg, pewnie na genetyczne się dopiero umówię. Chyba za szybko mnie wywaliło. Z rana mam trochę mniejszy brzuszek, a zdjęcie było wieczorem robione. ;-)
 
tuszka anestezjolog przyszła i powiedziała, że jeśli będzie mnie bolało to najpierw ketonal dostanę w kroplówce, a jeśli nadal będzie boleć to malutką dawkę morfiny domięśniowo.;-) Ani jeden ani drugi środek nie przedostaje się do mleka, gdy jest podany jednorazowo,więc można normalnie karmić. Jeśli ktoś zdycha jeszcze na drugi dzień to może brać nadal ketonal dożylnie lub w tabletkach 3xdziennie.:tak: Dopiero po tygodniu takiego brania lek może się znaleźć się w pokarmie, ale chyba aż tyle nikt nie cierpi... W prywatnych klinikach położne i lekarze chodzą co pół godziny i pytają, czy chcesz coś na ból, czy chcesz coś na spanie...:tak:

Sony dobrze wyglądasz właśnie. Ślicznie:tak:
 
Miliaa- jak się trzymasz śliczna mamusiu? Czy już na 100% wiadomo,że będziesz miała synka?
czesc kochana!!! jak milo cie widzieć!! przecież wiesz, ze z najważniejszymi informacjami od razu wysylam ci eska! :-D:tak: na razie chodziłam tylko na usg kontrolne na którym maluch obracal się tak, ze nie widziałam sisiora, mój lekarz prowadzący dodatkowo nie ma jakiegoś superasnego usg, wiec mogl nie zobaczyć...wiec info o chłopcu jest z 12 tygodnia...6 kwietnia mam usg 3d/4d, to już będzie 20 tydzień, czyli usg polowkowe...na pewno wtedy już powiedzą co tam mi w brzuszku siedzi...w sumie teraz to mi obojętne, bo dla dziewczynki spodobalo mi się imie Tatianka, wiec jestem przygotowana na wszystko:-Da co tam u ciebie? u was? dajecie rade ?
Sony...piękny brzuszek masz!! cudownie wyglądasz mamusiu!! nieeeee no, zamieniamy się, bo ja jestem prawie w 5 miesiącu a brzuch mniejszy niż twój...!;-):-D
Tere...powiem tylko, ze super babka z ciebie...podziwiam i tez bym tak chciała dojść szybko do siebie i wyluzować...pewnie przez to Timek taki spokojny i fajny...jaka matka taki.....syn:-D;-)
 
Ostatnia edycja:
helol , ale paskudnie dzis u nas!!

Miliaa no co ty? Tere fere spokojna?? to chyba jak spi...choc i tak nie wiem na pewno:-p:-p toz to burza z piorunami jest!:-)

Sony sliczny brzuszek, ciesz sie nim!! Bo potem niekoniecznie zamieni sie w spokojnego Tymka hahahhaha;-)

Gieniek no to choc tyle, ze blizniaki spia cala nocke, masz choc chwile spokoju. Teraz przy dziecki widze jak trudno jest czasem, a przy dwoch:szok::szok:

A moja mala ma katar:wściekła/y::wściekła/y:od wczoraj sie inhaluje i spi z nami:shocked2::shocked2:
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa.
Łeb mnie dziś boli od rana. Pewnie niskie ciśnienie.
Jutro mam wizytę, będę podglądać moje maleństwo. Yupiiiiiiii:-)
 
Madziamadzia a jak zaaansowana miałas endo? no i czy Ci nic nie dolega teraz?
Nie wiem jak była endo zaawansowana, ale były już spore zrosty. Teraz miesiączki mam bolesne, ale do wytrzymania (zawsze miałam takie, a przy endo było rozwolnienie, wymioty z bólu) i czasem pojawiają się skrzepy, ale ogólnie ok ;-)

SonySony miłego podglądania maluszka ;-):-D

Tere fere, Ty już wracasz do pracy? :szok::szok::szok:

Gieniek
super, że maluszki nocki już przesypiają :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny:tak:
Blue brzuszek godny pozazdroszczenia:-)
Jestem umówiona na 9 kwietnia do katowickiego Gyncetrum do dr M, i znowu się zaczyna, sama nie wiem czy się cieszyć czy co:sorry2: przeraża mnie znowu ta cała procedura:zawstydzona/y:
 
Do góry