reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
hejka wam no i nie udało się przyszła pani @ i mam doła:wściekła/y:, parę dni i mi przejdzie ale wiecie jak to jest znowu próbować jestem smutna:-( i czasami płakać mi się chce ale muszę być silna , teraz na badania krwi no i dalej próbować hmmmmmmmmmmm kiedy wreszcie się uda nie wiem sorki ze tak pisze ale czasami muszę się wyżalić, pozdrowionka dla was mam nadzieje ze ten nowy rok przyniesie mi ta mała kruszynkę
przykro mi ale głowa do góry w końcu przed tobą kolejny cykl starań które powinny być przede wszystkim przyjemne :-D
Jestem troszke zaniepokojona. Dziwnie boli mnie brzuch dzisiaj. Takie klucie po lewej stronie (tam gdzie torbiel). Czasami tez po prawej ale mniejsze. Mam jeszcze 5 dni do okresu i dwa tyg do lekarza. Ostatni okres mialam bardzo bolesny, jak nigdy. Czy Wy tez miewacie takie bole, bo mnie nigdy nie bolalo no oprocz takich na @ ale mialy one inny charakter.
u mnie przy owulacji mam takie bóle że muszę coś zażyć bo inaczej zginam się w pół :szok:, a przy @ zażywam normalnie nospe ale przed ciążą to miałam straszne bóle na @ ,cieszę się że przeszły
 
Na szczescie juz wczoraj bylo wszystko ok wiec spokojnie poczekam juz do tej wizyty. Jeszcze tylko 2 tyg.
 
A slyszalyscie moze o specjalnej diecie dla dziewczyn z endo??? Ja wlasnie przeczytalam, ze nie powinno sie jesc pieczywa, czerwonego miesa i nalezy unikac soji a jesc duzo kasz, owocow, ryb i zielonych warzyw. Doczytalam o tym, bo w koncu tak mnie brzuch zaczal bolec podczas okresu, ze poszlam na pogotowie (tam oczywiscie mnie zbyli a podejzewali m.in zapalenie pecherza). Nawet gin mnie nie widzial a ja sie balam, ze tam cos zlego sie dzieje. Zreszta nie wiem. Teraz jest juz dobrze a do wizyty tydzien.

Cos mi sie wydaje, ze do Polski mi przyjdzie wyjechac, ze zrobic z tym jako taki porzadek. Wczoraj dzwonilam do szpitala i powiedzieli mi, ze czeka sie na laparoskopie 4 m-ce :szok:

Zreszta na sama wizyte u gina czekam 3 m-ce ech.
 
Ostatnia edycja:
Lusia - ja nie czytałam nigdy o takiej diecie, ale może faktycznie coś w tym jest..
Gdzie ty mieszkasz, że takie odległe sa terminy do gina?? Bo jeszcze na laparo to rozumiem, ale na konsultacje do lekarza....szok!

Miłego dnia życzę!!
 
nie słyszałam o diecie przy endo ale wiem że na płodność to co jemy też ma duże znaczenie
ciekawe co u Asieńki bo się nie odzywała dawno
wikula a Ty jak?? wogóle dziewczyny jak staranka?? u mnie chyba zaczniemy powoli się starać o rodzeństwo dla Kuby bo nie wiadomo jak długo nam to zajmie
 
Lusia, hej!, kurczę, nie jestem w stanie zrozumieć jak można dziewczynie z endometriozą i z takimi bólami kazać czekać na wizytę 3 miesiące!!!!. Jak u mnie lekarka stwierdziła że jest torbiel w poniedziałek, to w piątek miałam laparoskopię. W żadnym razie nie chcę cie straszyć, ale te bole nie miną same. Jeśli w kraju w którym mieszkasz służba zdrowia jest tak ospała, to faktycznie może przyjedz do Polski i zrób laparoskopię. Trzymam za Ciebie kciuki i powodzenia u lekarza!
 
tuszka dlatego tez zmieniam diete, zeby jakos wytrwac. Podobno to pomaga a zwlaszcza nie jedzenie slodyczy. A ja zawsze przed @ na maksa zajadalam. Za czekolada napewno bede tesknic.
 
reklama
Oj ja tez czekoladę uwielbiam!:)
No nic, ciekawe co ci lekarz powie, ale z tego co wiem, jedynym sposobem, żeby sobie pomóc w tej chorobie jest laparoskopia, nalegaj na to naprawdę, im wcześniej to zrobisz, tym wcześniej zajdziesz w ciąże i będziesz zdrowa,czego wszystkim nam życzę:)
 
Do góry