reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andziak - ja tam nie wiem, ale w te pędy pakuj torbę, no chyba, że już czeka spakowana, jakby co to pisz, żebyśmy wiedziały co i jak:tak:

Miss - a na kiedy dokładnie masz termin???

miłego wieczorku babeczki!!!
ja po pilatesie...padam na twarz:-D
 
no niewiadomo cźy sie rozkreci. Choc za długo z takimi skurczami nie pochodze bo zaraz nogi paralizuje.bym musiala nic nie robic tylko lezec.A wczesniej tez te skurcze byly takie czeste.juź od pónad tygodnia takie sa
 
Ostatnia edycja:
aaa co to za cisza?Wszystkie sie sexuja? ja wlasnie pieke ciacha. em poprosil,zebym zrobila mu na jutro do pracy a dla urozmaicenia wrzucilam do nich smarties.
dzis znow cos pobolewal mnie brzuch-ni to klucie, ni to skurcze? czasem naprawde dosc silne:confused:

Aga
No to stosunkowo udanego jednodniowego urlopu zycze:-)

Czarodziejka
Ty to zawsze wyczarujesz dla nas cudowna kawuche:-) dziekuje

Koliber
I jak Twój duszek po balu?

Piranha
jak minal dzien? ta kawa to chociaz pomogla? ja moge wypic z 10 i efektow nie widze:/
 
Macy dziękuję udało się :) Ann moim zdaniem cos sie teraz dzieje :) a mnie chwycił ból gardła i troche sie martwie, płuczę wodą z solą i wcinam czosnek.
Andziak szybkiego i bezbolesnego porodu.
Dobrej nocy dziewczyny !
 
Dzien dobry

wpadam tak szybciutko z ranka, aby zyczyc Wam milego dzionka i
hall_23.gif
hall_9.gif


Andziak Trzymam mocno kciuki, to juz nie dlugo i zobaczysz swojego synusia.

Ann
synek bedzie super starszym bratem,
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Wpadam na chwile żeby zobaczyć co u Andziak. Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród, żeby wszystko potoczyło się po Twojej myśli :tak:

Tasha
termin porodu mam na 25 listopada dopiero także jeszcze trochę czasu jest...


Aaaa !!! wczoraj nagle mój M mnie uświadomił, że jemu nie podoba się imię Kornelia, że nie jest do niego przekonany a to przecież ma być nasza wspólna decyzja jak nazwiemy nasze Maleństwo. No i zaczęła się burza mózgów z wymyślaniem nowego imienia bo absolutnie nie chce żeby mi kiedyś wypomniał, że to była tylko moja decyzja... Stanęło na Klarze :sorry:
 
hmmm wlasnie kombinuje jak zrobic przemeblowanie u malego w pokoju,ale za malo miejsca a za duzo klamotow:(:(

MissBella

dobrze,ze Em powiedzial Ci to teraz a nie za pol roku:)

Koli
tak mam 29 lat
 
reklama
Hello!

Andziak, kciuki za Ciebie i syneczka ...mi się Kajtuś strasznie podoba :-), nie mogę się już fotek doczekać!

MissBella, 25-tego są moje imieniny oraz chrzciny Kai :-) Klara to śliczne imię (mało popularne a jednocześnie takie nieudziwnione - idealne połączenie :-))!

A tu Krzyś ogląda bajkę z miną niewiniątka (pozory mylą :-D):

Zobacz załącznik 512052
 
Do góry