reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Plamienia brązowe po badaniu mam do teraz.więc po każdej wizycie w wc nogi jak z waty.Dobrze by było zeby tak bylo z ta szyjka. Choc u mnie od 5 cm i dalej szło zawsze jak krew z nosa. Wolno.
 
reklama
Pirania - to mówisz, że jesteś już po 5 kawce:-D, niezły numer z Krzysiaczka, a to oznacza, że jest zdrowym, żywym i ciekawskim 2-latkiem:-); a co mówi twój lekarz na ranę po cc, sugeruje, że to może być bliznowiec??? moje cięcie jest trochę widoczne, bo ma ciemniejszy kolor, nie wiem czy tak powinno być, i czasem swędzi od wewnątrz;-); a co do spania to na pewno Kajeczka by lepiej spała gdyby miała taką możliwość, Sonikowi nikt nie przeszkadza w spaniu a Kajkę budzi Krzysiu, więc nic dziwnego, że biedulka nie może się wyspać i tylko drzemie po parę minut, ale będzie coraz lepiej;-)

Andziak - mąż się spręży z łóżeczkiem jak się zacznie akcja porodowa, przyjdziesz ze szpitala a łóżeczko pewnie już będzie czekało na Jędrulka:tak:
 
cześć dziewczyny, u mnie powoli jakieś objawy się chyba zaczynają. Czuje się nijako, trochę mnie naciąga i lekkie mdłości, to pewnie kolejny chłopaczek, bo w pierwszej ciąży identycznie, do 3 miesiąca non stop wymioty były. Miłego dnia :)
 
Andziak, cos grzebalas przy suwaczku? Bo go nie widac. Teraz te 5 cm pojdzie jak burza. Zobaczysz. Moja ciocia czwarte dziecko prawie na schodach urodzila. ;-) A czop juz odszedl czy jeszcze trzyma?
Maggie2205, Twojego suwaczka tez nie widze. Ja mdlosci mialam wieksze przy corce. Matko, jak pomysle, jak sie czulam...:baffled::baffled::baffled:
 
ANDZIAK jak ja byłam w szpitalu to dzień przed moim wyjściem M z Domisiem składał łóżeczko :))wczesniej nie było potrzeby także nie martw się łóżeczko bedzie na czas :))ja chodziłam od 5 września z 2 cm a poród 3 października dopiero :p ale jak chwyciło to poszło szybko także niech sie tam szyjka rozwiera a jak już przyjdzie czas porodu to nie będzie to bynajmniej trwało długo :))
 
Koli: nie robiłam badań, bo w Olsztynie w sb byłam, a to był mój 3dc. i wyjeżdżałam z Wawy o 6 rano, wiec laboratorium nieczynne raczej o tej porze:) na razie idę na żywioł, nie spieszy się (choć mam z lekka parcie ze względu na klimat pracy) - ale przyjdzie czas będzie bejbi.
Macy: wezmę sobie urlop z okazji staranek, a co:)
MAggie: chciałabys tak bezbolesnie, a tu dziecko musi dawac znac o sobie;)
 
Koliber, przynajmniej dowiesz się czy owulka była :-), trzymam kochana kciuki!

Tasha, wstyd się przyznać ale jeszcze nie byłam u lekarza, po pierwszym CC miałam sporego bliznowca, teraz mam taką małą jego miniaturkę ;-), smaruje maścią i marzę by to zgrubienie całkowicie zniknęło (jeśli to bliznowiec to niestety urośnie). Zapomniałam, że pytałaś o kolor oczek Kai :-), nadal są mieszane (środek brązowy a zewnętrzna część tęczówki szaroniebieska), zapewne zbrązowieją. A jaki kolorek tęczówek ma Sonia? :-)
 
reklama
Witam was wraz z brykającą Rybką ;)

Pirania phi wygraną póki co to ja mam w kieszeni, więc co najwyżej ja mogę Ci wysłać adresik :p
a na to zdjęcie kasztanków ślinotoku dostałam :p
Ann haha to już wiesz o jakie łakocie zakład się rozgrywa ;)
też ciekawa jestem kasztanów jadalnych, korciło mnie kiedyś żeby kupić, ale nie wiedziałam co miałabym z nich zrobić :p
Kasia brzuszek wygłaskany :)
Aga dzięki :) nie narzekam już :)
Koliber to synek ma niezłą radochę dziś w przedszkolu :)
Patrysia no proszę, nawet z małym ssaczkiem jesteś z nami :)
Macy hehe dokładnie, ja już widzę się w roli wielorybka :p
Maggie trzymam kciuki żeby kruszynka za bardzo mamuśki nie wymęczyła ..i oby do drugiego trymestru ;) będzie lepiej ;)

Miłego Dnia :)
 
Do góry