reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Koli - absolutnie się z Tobą nie zgadzam co do teorii, że w szkole pracują ludzie z łapanki:-(, jest to praca tak mało płatna a przy tym czasem tak niewdzięczna, że wszystkie przypadkowe osoby bardzo szybko rezygnują

Macy - w jakiej szkole uczysz (szk. podst., gim., szk. średnia???) i czego???

Pirania - Sonia chyba rozwija się prawidłowo, pięknie i sztywno trzyma główkę w pozycji pionowej, na brzuszku różnie to bywa, czasem ładnie i wysoko ją podnosi a czasem po prostu zasypia i ma w nosie ćwiczenia:-D, zaczyna zagadywać, cudnie się uśmiecha, wodzi wzrokiem za ludźmi i przedmiotami, jak jest głodna ssie paluszki i tak daje do zrozumienia, że pora na jedzonko; co do dnia klona to cóż...świetnie to rozumiem;-); pochwal się ubrankiem Kai do chrztu!!!

Truskaffka - może w środę dowiemy się kto będzie wcinał kasztanki:-D, Ty czy Pirania;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Weekend juz sie kończy, u nas szybko rodzinnie minął,
pogoda piękna
Pirhania właśnie miałam sie pytac kiedy będa chrzciny Kaji bo pamietałam , ze w paździeniku
Kinga trzymam kcikuki za dwie kresreczki
Czarna, Truskaffka również trzymam &&&&&&&&&&& za wizyty
mama jak niedziela mineła ?????
Tasha ja niestety zgadzam sie ze zdaniem Koli , uważam, ze wiekszosc nauczycieli mineła sie ze swoim powołaniem, niektórzy są super, ale to jest tylko "garstka", a co do zarobków, uważam , ze jest to praca dobrze płatna, i ma bardzo duzo przywilejów, ale to jest moje zdanie. Super ze Sonia sie tak dobrze rozwija, nim sie obejrzysz to bedzie biegac
Koli czyli impera sie udała
Madzia jak po imprezie?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test 10 dni od starań. ku mojemu zdziwieniu coś się pojawiło, lekka ale druga kreska jest... jutro rano powtórzę dla pewności
J.jpgZdjęcie0431.jpg
 
witam wszystkich
od razu mowie nie przeczytalam nic bo nie mialam kiedy bo chrzciny;/a teraz wystawiam ciuszki na allegro po nadii;p
kto urodzil? kto zaciazyl? i co jeszcze sie stalo tak w skrócie jak bym mogla sie dowiedzieć bo nie mam kiedy zdarzyć czytac;/

po chrzce super colin grzeczny :) na zdjeciach tak pozowal ze fotograf mowi pozazdroscic dziecka tyle mu zdjec robila bo mowi musi to wykorzystac :) a mowi ona do dzis pamieta nadie jaka byla nie grzeczna i nie chciala sie fotografowac teraz to samo bylo :)
ale colin mial 2 razy taki silny atak kolki ze szok ale minelo i oby sie tylko nie powtórzyło :)
jak bede miala zdjecia to pokaze ale miesiac musze czekac ;/
 
hejka

Kate
;*

mi ndz.minęła na spotkaniu z kumpelą ,która pracuje w super salonie kosmet.i powymieniałyśmy doświadczenie...pozapisywałam sobie to i owo..

generalnie -->gadanie,gadanie,gadanie hahahahaaa


własnie wróciliśmy ...na drodze mleko!!! taka mgła:szok:
dzieci jedzą kolację i zaraz do kąpania i spać ...



Daria
super ,że się odezwałaś ;))

Koliber
witaj i nadal &&& zaciskam za kolejne dobre wyniki badań..

Tasha
czekamy na foto Soni:)


Pirania
oby to nie ta choroba ...
no i jutro Twój "ulubiony" dzień :sorry2:
życzę aby był inny niż wszystkie poniedziałki:))


Anecia
po cichu gratki ;)))
ja widzę drugą kreskę :)




a jak Wam lecą wieczorki ??:)
 
I co - może jeszcze zaplanujecie kolor włosów, oczu, a jak sie urodzi brzydsze niż planowaliście to won do domu dziecka ? Już ja znam takie ,,kochające dzieci", co to jak jest piękne i zdolne to kochają, a jak np. ma zespół Downa to udają, że to w ogóle nie ich !

yyyyyyy---> chyba pomyliłaś wątek ...
 
katoliczka

nie posądzaj nikogo z góry! czytam twoje posty i co ci do in vitro? moja sąsiadka po poronieniu bliźniaków w 5 miesiącu, a za rok po poronieniu syna w 5 miesiącu nie miała szans na dziecko ma 37 lat ( 13 lat po ślubie) i gdyby nie in vitro to dzis nie została by mamą wyczekiwanej córki!!!! co komu do tego skąd to dziecko się wzięło, może taka osoba iść do domu dziecka i adoptować jakąś sierotkę (chwała jej za to), ale jeśli ma szansę nosić dziecko pod sercem a czy ono jest z próbówki to mało komu do tego. takie moje zdanie
 
Pirania coś koło 5 miesiaca a zaczęła tak sypiać koło 2 miesiaca. Poza tym przed spaniem płakała - podobno to nadmiar wrażeń i dziecko małe sobie z nim nie radzi. Teraz już ok, ale zaliczamy ząbkowanie, wię nocki też nieciekawe

Natusia zamierzam od listopada wrócić do pracy tak na 6 godzin, mała zacznie wtedy 9 miesiąc, nie wyrabiam siedzac cały czas w czterech ścianach w domu, to sprzatanie, pranie, gotowanie, lekcje i ciągle ten sam schemat, z drugiej strony chciałabym siedzieć z Zu jak najdłużej
 
reklama
dzięki dziewczyny, zobaczymy co przyniosą najbliższe dni. narazie 10 dzień po stosunku... brzuch boli, piersi, w nocy wstaję siusiu, ciągle mi się odbija...(ciąża urojona)
 
Do góry