reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

..a niebawem będzie u nas wysyp czerwcowych (jak moja Kaja) dzieciaczków więc dziewczyny: do dzieła :-)
t8318.gif
ciężko pracuję na ten czerwiec co by się załapać, bo inczej zwariuję w tej mojej pracy :-D:-D

Mama: gratuluję!!!
 
reklama
MAMA No to suuuuuper!!!!!!! wszystko się dobrze układa oby tak dalej



a ja martwie się o mojego tatę... od paru dni nie odbiera telefonów a że z mamą nie rozmawiam to raczej do nich do domu nie chętnie chodzę..:-(
 
Karola dostaniesz ode mnie karnet hahahahaa ..moja Ty pierwsza klientko:)))

Agagsm dziękuję serdecznie :)

Misia dziękuję ..&&&&&&&&&& za działania i dzidzię w czerwcu:)

Kinga dzięki ..no póki co idzie dobrze ;)))
mam nadzieję,że dodzwonisz się w kocu do taty ....



pranie rozwieszone ,jade po Zu ...tylko czy ja w takim stanie mogę prowadzić :-D:-D
 
cd34d5e5001ede704ae31aaa

No nie mogę z Wami
Chwile mnie nie było i juz tyle czytania!!!!!!

Mama
Ogromne Gratulacje
Nawet nie wiesz jak sie cięszę..3mam kciuki ze meeeega świetny rozój firmy!!!!
Niech sie zrealizuje marzenie o własnym biznesie:)))))
I wiesz ze do picia to ja chetna...bez względu na okazję:))

Tasha
Sonia przeurocza!!!!

Piranha
To faktycznie Kajusia szarpnęla sie ze spaniem:)))
ale jest taka kochana i słodziutka ze patrząc na nią mozna jej wszytsko wybaczyc!!!!!

Truskaffko
Fajna pamiatka z tym pomalowanym brzuszkiem
A Mati jest naprawde slicznym chlopcem..
Mysle ze corcia bedzie tez przepiekna:)))))


Odwizlam Maciusia (razem z Maksiem) z ozorem na brodzie...zdązylismy na styk. Siostra juz czekała zeby dzieci
zabrac na Religię:) teraz Macius na obiedzie:)))
Maksio drzemie a ja ...kawkuje nr2
pranko sie mieli:)
ps: u nas cudna pogoda:)))))) Zyc sie chce!
 
Ostatnia edycja:
Mama karnet super super poproszę :-)

Piranha no mój Jasiu też nie spał w ciągu dnia , co nie powiem z upływem dnia było trudne do wytrzymania ale kochana jak on teraz śpi. Marzenie. Także jak ja to mówię równowaga w przyrodzie musi być, także zobaczysz jaki będzie jeszcze z niej śpioszek.

U nas też pogoda cudna, nastrój super i wyczekuję końca pracy aby móc pospacerować z moimi kawalerami a wieczorem chyba też wypiję drineczka akonto sukcesu mamy :-D.

pozdrawiam
 
Karola, dzięki, oby zadziałała w końcu ta równowaga w przyrodzie :-), doszła do listy 3 "drzemka" ;-):

9:33-9:55 - 22 min
11:52 - 12:13 - 21 min
13:20 - 13:24 - 4 min

Tak się wyspała, że pewnie da w nocy popalić :-D
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka kochana dziękuję :)):*****

Karola a Ty z Poznania czy z okolic???
karnet masz zaklepany;-)


Pirania noooo lista imponująca..szczególnie ostatnia drzemka :sorry:
ale pokazała ,że umie spać w dzień bo ostatnio spała ponad godzinę więc wierzę ,że wróci ten czas ;)


ja odebrałam Zuzę ..zapłaciłam kolejne rzeczy w szkole..
o 15.00 pójdziemy z Bono po Dominika ..pogoda miodzio ...
 
Piranha: szaleje z tym spanie mała - żeby czasem sie śpiochy w oczkach nie porobiły od tego spania :-D
czarodziejka: latanie z wywalonym ozorem codziennie mam opanowane do perfekcji, a walczę głównie o to ile się spóźnie do pracy i pokonuje rekordy jak późno wyjść z przedszkola i szybko dotrzeć do pracy - ja to nazywam poranny joging przed pracą:)

Edit.
Laski chce się zapisać na roczne studia podyplomowe, które zaczną się w listopadzie, a skończą z końcem maja - myślicie, że to ma sens? Bo jak by się udało w bieżącym cyklu, to wtedy byłabym czerwcówka. Ja wiem, że najpierw trzeba zajść, ale co jak się zapisze, zapłace wpisowe i zajdę? A muszę dojeżdżać na studia do Lublina, bo tylko tam znalazłam takie jak chcę;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc laseczki

.... ja dzis w domku, mala w szkole a ja.... kawusia z babeczkami a pozniej motorek w dooopcie i domek lsni...

Martucha nie trac nadzieji, 3 mam mocno kciuki i wierze ze sie uda.

Mama o matkoooo jaka super wiadomosc. Ciesze sie mocno i szampanowke podstawiam...jest okazja....trzeba to swietowac

Ewcik ciesze sie ze @ przylazla, mam nadzieje ze wykorzystasz ten cykl na maksa.....trzymam mocno kciuki za szczesliwy goool

Natusia
glowa do gory !!!! Damy rade....pamietasz?????

Dido sliczna panieneczka z twojej Klaudusi, buziak dla niej

Tasha &&&&&&&&&&&&& zdrowka dla Soni. Bedzie dobrze.

Axari cudenko z twojej coreczki. Buziaczki dla ksiezniczki

Piranha
Kaja jest przesliczna, matkooooo jak ona juz glowke wysoko podnosi.... no i te jej oczeta.....buziaczki dla niej i "piatka " dla Krzysia

Neomi &&&&&&&&&& aby sie udalo

Truskafffka
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla syneczka.

......kurcze, burcze.... wzielam rano dupka no ale tempka do dooopppyyyy. Ile czasu to jeszcze potrwa????? Czasami juz wymiekam i mam ochote sie poddac......


Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido .... Wielkie buziaczki
 
reklama
Dziewczyny pisze do Was z prośba o pomoc. Za nieco ponad pol roku chcemy się starać o kolejna dzidzie i bardzo chcemy mieć córeczkę. Poczytałam tutaj kilka stron ale nic nie rozumiem szczerze mówiąc. Chciałabym żebyście mi poradziły jakieś sposoby żeby jakoś mieć ta upragnioną córeczkę. Może jakaś dieta? Kiedy ja ewentualnie zacząć? Chciałabym spróbować metod "domowych", nie chce brać tabletek itd. Dodam ze miesiączkę mam równo co 30 dni od urodzenia synka.
 
Do góry