reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal- nie wiem czy to taKa sprawdzona Kuracja...ten moj znajomy sobie zrobil i byl zadowolony...teraz ja.
Nie jest łatwo od razu powie,...Trzeba byc bardzo silnym ...mi sie zdarzylo raz kawKe wypic bo na rzesach chodzilam i raz liznelam jogurtu troche ale poza tym nic nie jem...wagowo 2kg w 4dni! ale zapewne to co zeszlo to wewnarz mnie bylo:)))))

Mama- Siorp
 
reklama
Czarodziejko- no to zobaczymy, jakie bedą efekty! Ciekawe czy mój M stosujac tą kurację mógłby pracować intensywnie głowką?

Agulek- byłam teraz w aptece i kupiłam te globulki, zaaplikuję sobie dziasiaj, a mam 10dc, owulkę podejrzewam, że może być ok. 15dc. Ja trochę boję się stosować globulek, przed starankami i może dzisiaj wezmę na noc i jeszcze jutro, sama nie wiem....
A z tą cytryną to juz pisałąm, że krystyna Mazurówna (była tancerka w podeszłym wieku) w wywiadzie powiedziałą, że jej pokolenie stosowało jako metodę antykoncepcji cytrynę.....
Ja po ostatnim cyklu już bardzo się boję tych irygacji, bo na pewno staranki były w bardzo płodnym czasie.
A Ty w tym cyklu, przypomnij, jak to było? Bo w poprzednim, to pamiętam, że nie doszło do bara bara...
Czyli Ty chcesz te globulki stosować w dniu staranek?

A i jeszcze mówiła ta znajoma w jakiej proporcji stosować wodę i cytryne w tych irygacjach jako antykoncepcję?
 
Ostatnia edycja:
Gal u mnie na pewno nic z tym cyklu bo 3,5 dnia przed i ponad 20 godz po owulce a dodatkowo duuuużo limonki.A cykl mi się wydłuży znowu bo owulka 19 dc tym razem. Ja nie wiem jakie proporcje ona nie mówiła .
Dziewczyny a na opakowaniu jest jaki skład ?, bo jak są tylko bakterie kwasu mlekowego to one chyba nie zaszkodzą np jakby rano zaaplikować, ja myślę o tym żelu jeszcze. Ile płaciłyście za Iladian, a i to są globulki czy tabletki mniejsze w osłonce?
Jak sprawdzicie działanie koniecznie napiszcie , bo u mnie to porażka z tym ph niestety często widzę fiolet na pasku:-(
 
Ostatnia edycja:
to sa te kapsułki i jedna zawiera :
2mld.CFU lactobacillus acidophilus
laktoza,żelatyna.dwutlenek tytanu,sterynian magnezu,tlenek zelaza zółty,czarny i czerwony. więc sama nie wiem :confused:

a te lacovaginal moze lepsze ? nie wiem ma ktos ulotke ?

a cena 21zł.
 
jestem...byliśmy u znajomych...

Gal o no zauważyłam :))
od kiedy robisz testy owu??

Tusia,Agulek-witajcie ;))

Czarodziejka-silna bestia z Ciebie z tą dietą ;)

Patrysiak- wiedz ,że myślę o Tobie i Twoim dzieciątku-będzie zdrowe.............
 
Agulek- już widzę, że Tusia odpwoedziała. Ja płaciłam coś ponad 16zł. A Ty łyksz wit. C i w jakiej ilości i jaką? Bo mi widzę, że ona obniżyłą ph.

Tusia- Wydaje mi się, że te lepsze od lactovaginolu, ten ostatni mi jakoś nie obniżał za bardzo ph.

Mama05- Ty moja, ano nie było testów tych moich w aptece, ale jeszcze nie czuję, żeby coś się za bardzo działa, przynajmniej nie ma jeszcze tego śluzu płodnego, a on mi zawsze poprzedza II kreski na teście, no chyba , że w tym cyklu, supły inaczej zadziałają:)
 
Ostatnia edycja:
tusia proszę
lactovaginal ph 4,00-4,7
1 kapsułka zawiera:

  • Substancja czynna: około 1010 (w tym nie mniej niż 108 CFU) pałeczek Lactobacillus rhamnosus 573,
  • Substancje pomocnicze: odtłuszczone mleko w proszku, sacharoza, L-glutaminian sodu, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, mannitol.


i Floragyn : ph 3,8-4,5

Glicerydy półsyntetyczne, lecytyna, glicerydy z kiełków pszenicy, glicyna, triglicerydy kwasu kaprylowego/kaprynowego laminaria ochroleuca, mieszanina lizatów pałeczek kwasu mlekowego (bulgaricus, biphidus acidophylus, thermophilus, casei, plantarum), methylparaben, kwas askorbinowy, kwas mlekowy, substancja zapachowa.
Skład kapsułki:


  • żelatyna,
  • dwutlenek tytanu.
Vitagyn c ph 3,8-4,4

Askorbylofosforan sodu, cytrynian srebra, maltodekstryny, kwas mlekowy, woda, alkohol cetylostearylowy, gliceryna, olej migdałowy ze słodkich migdałów, polioksyetylenowany (20) alkohol cetylostearylowy, masło karite, poliakrylan sodu, octan tokoferylu, imidazolidynylomocznik, cytrynian trietylu/BHT, olej silikonowy, butyl paraben, izobutyl paraben, izopropyl paraben, wodorosiarczek sodu, sól disodowa EDTA.



i weż tu zdecyduj......


a wit c łykam 1000mg z firmy NOW 2 razy po 500 mg. To moje ph to skacze raz dobrze raz żle, zauważyłam że jak głęboko dptykam szyjki to dużo wyższe niżej jak badam to paseczek żółty a wysoko fiolet lekki bywa.
 
Ostatnia edycja:
ten vitagyn myslę,ze bezpieczny bo ginka w ciąży mi przepisała.
a ze składu patrząc to lactovaginal ma najmiej chyba udziwnień


a nie znam sie co my tu bedziemy dumac >PIRANHA ANIELE POMOCY .:-p;-)
 
reklama
Tusia ja go miałam i można stosować od pierwszych dni ciąży i podczas karmienia.
Na mnie na pewno działa Rephresh ale nie 3 dni , może robić tak jak pisała Piranha dzień przed cały aplikator, 12 godz przed 1/4 i godz. przed posmarować no wiecie co.
 
Ostatnia edycja:
Do góry