reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama05- idź, idź do gina, to na pewno zależy od lekarza, duża szansa, że Ci da na badania:tak:
Mówisz, że pływasz? No ja myslę, że tu ziółka dają o sobie znać, ja w zeszłym miesiacu tez pływałam jak w morzu, i dletego w tym miesiacu odpuściłam sobie niestety ziółka. ALe myslę, że one super działają, jeżeli się mysli, tylko o tym, aby zajść w ciąże i żałuje, że ich nie biorę, bo byłabym spokojniejsza o owulkę:tak:
 
Gal ja cie normalnie udusze:)))
Przecie wyslalam ci na priv-a info (link) odnosnie mojej Kuracji!!!!!!! nie dostalas??>??
Wejdz na wiadomosci. A Kuracje polecil mi znajomy:)
Co do Lux Medu i wspomnianej pani GineKolog
Chodzilam do niej cale wieKi temu po urodzeniu Maciusia...bylam zadowolona bo jest sKrupulatna i doKladna. zaleca rozne badania ale to aKurat w dobrym celu. Podczas badania sprawdza nawet Ph specjalnymi paskami:) pewnie podobnymi co dziewczyny tu na forum uzywaja:)
Ta gin prowadzi taKze swoj prywatny gabinet i ma rzesze Kobiet w ciazy. Jesli nalezysz do Lux medu i szuKasz GineKologa- smialo ją polecam.

Moje choopy wrocili z Kina zaraz wstawiam Kuroka do pieKarniKa
 
Ostatnia edycja:
Gal no faktycznie-może to te ziółka też tak działają na śluzik-bo ja wiesiołka ani siemienia lnianego nie łykam...
no nic-lepiej tak niż by susza była;)))

Czarodziejka jak tam dzionek mija-mąż już wrócił z synem z wojaży:)?
oooo-doczytałam ,że kurę gonisz:)))ja bitki dziś miałam:)juz sie w brzuszku układają :)
 
mama- wrócili...:))))
Chyba do Końca dnia nigdzie sie nie ruszymy..wiatrzycho na MAXA!!!!!!
shutterstock_17095261_a2755d1d28.jpg
 
Czarodziejko- o jak fajnie, jakie przyjemności mnie czekają:-D Kochana wiem, że mi wysłałaś na PW info o tej kuracji, za co zresztą już Ci dziękowałam wcześniej, no i teraz skoro nie zauważyłaś;-). Mi chodziło tylko, czy to jakaś sprawdzona kuracja... Rozumiem, że tak... I jak wytrzymujesz? da się?

A z lekarzem dzieki- tylko tam dostać się do dobrego lekarza to jakiś koszmar, straszne kolejki. No nic będe próbowac.

Mama05- tak to pewno te ziółka, zresztą Piranha też twierdziła, że one działają estrogennie, a estrogeny działają na śluz...:-) Oj, u mnie było tego, było w zeszłym miesiąc..... Zobaczę teraz bez ziółek, a z samymi supłami....Także mega szanse masz, kochana w tym cyklu....Powodzenia!:-)
 
Czarodziejka no u nas też niemiłosiernie wieje..myslę ,że chyba w całej PL taka pogoda;/;/

kawyyyyyyyyyyyyy;))

Gal dzięki -Tobie również powodzenia słonko:)))
aaaaaaaaaa- uściski dla 12-latka ;))
 
Ostatnia edycja:
Mama dzięki za owsiankę zrobię jutro, a dziś na kolację naleśniki z bitą śmietaną:-)
Gal szukałam ale nawet na stronie producenta nie podali ph, ale skoro ma tyle kwasu mlekowego to ph pewnie ok 4, a z tym żelem to myślałam żeby nasmarować się przed starankami a mąż zrobi swoje, chyba że źle kombinuje.
U nas też wihura okropna.
Ja z innej beczki mam pytanie nie macie namiaru na jakiś fajny domek nad morzem okolice Władysławowa, Dębki oczywiście blisko do morza dla 2 rodzin z dziećmi?
 
Mama05- dzieki kochana. Zauważyłaś, spryciaro? Dzięki, przekażę:-) On to jest taki, że nawet mi sprawdza, ile ja już postów napisałam, nie da się przy nim nic ukryć. Mam tylko nadzieje, że pod moją nieobecność nie podczytuje, co jego mamuśka naskrobała, bo chyba czasami zapadłabym sie pod ziemię:zawstydzona/y:
Nawet mi kiedys powiedział, że jak będzie dorosły to przeczyta co ja tam pisałam, o zgrozo, bo przeciez już ten wątek trwa kilka lat. Dobre, co?;-)
Idę teraz do apteki po testy owu, bo mi się skończyły.

Agulek- czyli będziesz stosować te globulki ? I przed starankami też?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gal kochana jak to mówią tonący brzytwy się chwyta. Kupię te globulki i sprawdzę ph ich skład : to 1 kapsułka zawiera 2 mld CFU Lactobacillus acidophilus. Będę brała od @ codziennie a przed może żel wetrę skład żelu Kwas mlekowy, glicerol, mleczan sodu, hydroksyetyloceluloza, parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.
O tych irygacjach z cytryny też ostatnio gadałam z koleżanką, starszą i doświadczoną i ona mówiła że jak prezerwatywa pęknie to dostała radę zrobić irygację z wody i cytryny, więc chya marne szanse na ciąze albo bardzo długo trzebaby próbować aż się uda. Nic kupię mozę Iladian, chociaż mam jeszcze rephresh 2 ampułki. A i doczytałam żeby Iladianu nie stosować z innymi środkami dopochwowymi.
 
Do góry