reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześ kochane:-) co za masakryczny dzień dla mnie dziś, głowa boli i spaaaać.
Gal , merylin ale zauważcie że w tym wszystkich chodzi o ph, bo skoro piszą że w pełnię ph jest bardziej zasadowe ( więcej poczęć chłopców) a w nowiu się obniża to i tak macie na to receptę, irygacje i ph pięknie spada ....głowa do góry i żadna pełnia niestraszna:-D
 
reklama
Witam Dziewczynki:-)

U nas nie najelpiej...maly w nocy i w dzien jeszcze goraczke mial,nie wiadmo skad, bierze drugi antybiotyk...szok:szok:Lekarz mowil ze teraz juz tylo zastrzyki... czekamy do jutra jak sie nie poprawi to niestety...:blink:

Tasha, wpadaj i zdaj relacje wszstkie tu czekamy w niepewnosci, choc wiemz kto tam mieszka u Ciebie:-D
Mama, no ladne zakupki uwielbiam buszowac po sklepach:tak:i kciuki za dzialania;-)
Daria, mmmm poprosze kawaleczek serniczka:tak:
Kosmo, a jak sie czujesz, jak synio?
Truskaffka:-Dale masz super zabawnego synka hehe, jego zona bedzie miala sobie dobrze z tak pracowitym mezem:-D
Piranha, no widzisu moje serduszko ciagle choruje powiem Ci, ze juz sil nie mam a tak mi go szkoda....dzis tak plakal nie chcial mnie do pracy puścić...a mama lepiej dziekuje;-)

Miego wieczorku Babeczki:tak: W KOŃCU WEEKEND !!!! :-D
 
nullka, faktycznie właśnie jest moja tysiącpostnica :-D, myślałam, że mój tysięczny post będzie z gratulacjami dla Tashy a tu nadal nic nie wiadomo.

tasha, bo mi ręce zsinieją zaraz od zaciskania kciuków!

Mama, też mi się marzy takie zakupowe szaleństwo! Dzięki kochana za przesyłeczkę! Też uwielbiam michałki, pojęcia nie miałam, że są też białe :-)

merylin, Gal, czyli faktycznie jest coś na rzeczy z tym, że więcej jonów ujemnych jest od nowiu do dnia przed pełnią. Gal, z Twoja lampą solną, bransoletką i zakwaszaniem żadna pełnia Ci nie straszna :-D

Księżniczko
, Tamara podkreśla by mierzyć pH śluzu szyjkowego gdyż to on ma znaczenie dla zaplanowania płci i ma on zazwyczaj dużo wyższe pH jak śluz na ściankach pochwy ...u mnie było to raczej nierealne ze względu na suszę :-D

Daria, to ja też poproszę o serniczek, uwielbiam :-)

natusia, strasznie mi żal Twojego syneczka :-( i trzymam kciuki by jak najszybciej choroba poszła precz.
 
no więc melduję się
z dzidzią jest wszystko ok, ale spłatała nam psikusa, bo sobie pępowinę między nóżki włożyła i dooopka! ginka powiedziała, że obstawia dziewuszkę, ale jeszcze 100% nie da, bo trochę ją ta pępowina zmyliła, podglądała i kombinowała i stwierdziała, że siurka nie widać i obstawia babeczkę, ale jednak jestem trochę rozczarowana, bo miałam nadzieję, że dowiem się dzisiaj na 100% a nie tak nie do końca...
i teraz nie wiem...myślę...może za tydzień, dwa powtórzyć usg? bo inaczej musiałabym czekać do 6 kwietnia a nie wiem czy tyle wytrzymam.
kurde...wykończy mnie ta dzidka!!!
 
dzięki kochane za &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, ale nie wiem czy już macie puszczać czy jeszcze może trzymać:-D
a...sorry za głupie pytanie, ale jak tutaj można wstawić fotkę?
chciałabym Wam pokazać kruszynkę, może Wam się uda tego nuba rozszyfrować albo porównać z usg waszych maluszków...
 
A jak się odczytuje wynik tych testów porównuje się ten żółty i zielony z tymi na pudełeczku i kiedy się odczytuje zaraz po nałożeniu na pasek śluzu czy jak troszeczkę wyschnie pasek?
 
Piranie oczywiście,że są białe ;))
micha%2525C5%252582ki%252520bia%2525C5%252582e1.jpg







 
Tasha -pewnie czujesz niedosyt..
jak masz kaskę to pewnie-idz na 3 D i bedzie wiadomo:))
a tymczasem gratki:)))

Tusia ja testów ph nie robię więc się nie znaju:)

kończe ziółka,rozwieszam pranie,prysznic i ....:)
dzieci zasypiają..
henna zrobiona ;)

Agatulek,Natusia witajcie babolki i wlatujcie częściej:)

Natusia zdrówka dla synka ..wspólczuje 2go antybiotyku:((
 
reklama
tasha, gratuluję kochana! Masz córcię bankowo, ja bym chyba poszła powtórzyć USG jeśli ciekawość Ciebie zżera :-) Co do fotki to naciskasz ikonę obrazu o nazwie "Insert Image", wybierasz zakładkę "From Computer" (jeśli obrazek masz zapisany na dysku) i podajesz ścieżkę dostępu do pliku ze zdjęciem. Czekamy zatem na foteczkę małej księżniczki :-)

Księżniczko
, na in-gender jest taki post Those with a digital pH tester please stop here! - In-Gender.com gdzie dziewczyny twierdzą, że paski pH dają wiarygodny wynik dopiero po 15-20 minutach, wcześniej lubią podobno zaniżać odczyt, miernik cyfrowy pokazuje od razu właściwe pH.

Mama, ale apetyczne te michałki, proszę mnie tu nie kusić takimi widokami przy mojej niskowęglowodanowej diecie :-D
 
Do góry