reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

[SIZE="4"]Malenka jest mozliwe aby w 20minurodzic skoro Ania juz miala 9cm jak trafila na porodowke..poza tym skurcze miala od rana..ale porod ekspresowy tylko pozazdroscic..dobrze ze zdazyla dojechac do szpitala:-)[/SIZE]

pozazdrościć :) u nas w rodzinie urodził się 3tyg temu maluch- poród 12godzinny, mama mnie rodziła 27 godzin- nie znam takich przypadków 20-minutowych :) tylko pozazdrościć :)
 
reklama
HURA!!!! HURA!!! JUPI JUPI....
GRATULACJE DLA ROYANKI!! PORÓD EXPRES!!! SUPER!!

Kurka aż mi serduszko szybciej zabiło!! Dobrze że to tak szybko!! I niej bólu.... cholera chyba się dziś upiję...mi wolno:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Super, super super!!! Pyszczku Gosiu wam też życzę takiego expresowego porodu;-);-);-);-):tak::tak::tak::tak:
 
Pyszczku a u Ciebie jak ??nadal masz skurcze??bo u mnie oprocz lekkiego pobolewania brzusia nic...zato psychicznie coraz gorzej bo ciagle jakas listopadowka rodzi:-(

Patrysiu mi sie wydaje ze 3230g to malo...ja urodzilam 4200g
 
co tu duzo mówic ....ania doprowadziłas mnie do łez ....
ciesze sie i gratuluje z całego serca.......

ehhhhh ale emocje....czekałam jak na szpilkach na wiesci ....
i ciesze sie ze poszło tak szybko .
 
O rany ja tu dziś nawet na neta nie zajrzałam a tu takie wieści!!!:-):-):-)
Kinga dzięki za info ;-)

Royanko moje największe GRATULACJE kochana!!!
:-):-):-)
boy.jpg
Życzę Wam dużo zdrówka! Ściskam Was bardzo mocno!!! Buziaczki! buziak.gif
 
Gosiu mnie nadal brzuch boli tak jak rano jak na @, ale skurcze ucichły, ca jakiś czas mam ale nie tak czesto jak rano...Już z nerwów na to wszystko posprzątałam całą sypialnię i umyłam okno :eek:
Ale co tam, dzisiaj najważniejsza jest nasza Royannka i jej Mały Alanek :-D
Ale dała czadu ! Na listopadówkach napisała którejś z Dziewczyn smsa -
Wszyscy się tu ze mnie śmieją i gratulują zorganizowania w czasie.Dawno nie mieli takiego szybkiego porodu, tzn z takim początkowym rozwarciem ;-) Dobrze że zdążyłam ;-)

A jeszcze chciała rano rosół gotować! :-)
 
Pyszczku a u Ciebie jak ??nadal masz skurcze??bo u mnie oprocz lekkiego pobolewania brzusia nic...zato psychicznie coraz gorzej bo ciagle jakas listopadowka rodzi:-(

Patrysiu mi sie wydaje ze 3230g to malo...ja urodzilam 4200g


poczekaj i ciebie weźmie w porzadne obroty:-)ps.duzy synuś 56 cm to nie tak mało:-)mój tez tyle mierzył ach przypomniały się czasy a jeszcze przybierze to mały klocek bedzie rósł:-)
 
reklama
Gosiu mnie nadal brzuch boli tak jak rano jak na @, ale skurcze ucichły, ca jakiś czas mam ale nie tak czesto jak rano...Już z nerwów na to wszystko posprzątałam całą sypialnię i umyłam okno :eek:
Ale co tam, dzisiaj najważniejsza jest nasza Royannka i jej Mały Alanek :-D
Ale dała czadu ! Na listopadówkach napisała którejś z Dziewczyn smsa -
Wszyscy się tu ze mnie śmieją i gratulują zorganizowania w czasie.Dawno nie mieli takiego szybkiego porodu, tzn z takim początkowym rozwarciem ;-) Dobrze że zdążyłam ;-)

A jeszcze chciała rano rosół gotować! :-)
Royanka jest nie do pobicia z tym rosolem i porodem hehe dobrze ze zdazyla dojechac do szpitala:-)ja tez sie biore za sprzatanie bo jak siedze i czytam ze ciagle ktos rodzi to mi zle psychicznie ze u mnie nic sie jeszcze nie dzieje:-(
poczekaj i ciebie weźmie w porzadne obroty:-)ps.duzy synuś 56 cm to nie tak mało:-)mój tez tyle mierzył ach przypomniały się czasy a jeszcze przybierze to mały klocek bedzie rósł:-)
aha myslalam ze o wage Ci chodzi hehe:-)nom a mnie wezmie tj Pyszvzka juz niedlugo hehe mnie max 16listopada:-)
 
Do góry