reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No dobra, ja zmykam. Moi chlopcy sie ubieraja, ja zaraz tez i pojedziemy. Jak mnie odesla dam znac. Jak urodze tez dam znac.
Papapapa
 
reklama
hej jestem i ja:-)wczoraj ucieklam z Maja i mezem do sklepu bo pomyslalam sobie ze jak pochodze to cos sie ruszy ale lipa nadal nic...widze Royanka pierwsza sie zamierza rozpakowac 3mam kciuki:-)
Pyszvzku jak u Ciebie??
 
Witajcie :)

Royannko ja na Twoim miejscu tez bym pojechała! Kochana ja myślę że to już :tak: Trzymam kciuki!

Przepraszam Dziewczyny że każdej z Was nie odpiszę, ale nie bardzo się czuję. Weszłam na BB tylko żeby napisac że jestem w domu...Nad ranem tez miałam skurcze ale nie chciało mi się zapisywać bo jeszcze leżałam i nie wiem co ile minut, teraz też mam co jakiś czas i brzuch mnie bardzo boli jak na @, aż się popłakałam przy śniadaniu na ramieniu M :confused: Na razie chodzę sobie powolutku po kroczku po domu.. Idę pranie wstawić i dom ogarnąć...Humor mam kiepski :confused:
 
witajcie :)

royanna trzymam za Ciebie mocno kciuki i życzę szybkiego porodu :tak::tak: jej jak napisałaś że to już i pisałaś o tych skurczach to taki delikatny stres mi się włączył:szok::szok: podziwiam Cię że byłaś wstanie myślec o rosole:szok::szok: może moja panika stąd że nie wiem jak to jest rodzić:szok::szok::szok: trzymam kciuki Kochana:tak::tak::tak:

Pyszczku może dołączysz do Royanny?? Głowa do góry:tak:

Czarodziejka współczuję :-( może spróbuj naturalnych metod?? Czosnek, cebula, cytrynka?? Może akurat pomoże ??

Podzrawiam WSZYSTKIE DZIEWCZYNY :tak::tak::tak:
miłego dnia:tak::tak::tak::tak:

jejku to niesamowite, ja sobie tu siedzę a Royanna tam wydaje na świat maleństwo, które zaraz bedzie tulić:zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Witaj Kasiu:-)cos czuje ze Ty dzis dolaczycz do Royanki...ciekawe co tam u niej??mnie tylko troszke brzuch boli wiec z Wami nie mam szans...humor tez mam taki sobie... przez to ze nic sie nie dzieje...

Sylwia,Tusia,Paula,ANiu mi tez sie glupio zrobilo ze my tu w trzy piszemy ze juz nie mozemy sie doczekac naszych malenstw a Wam jest tak bardzo smutno ze stracilyscie swoje skarby:-(ale mam nadzieje ze najblizsze cykle beda dla Was udane:-)

A ja wlasnie na poniedziales sie umowilam do swojego gina ehh a myslalam ze nie dotrwam do tego czasu..ciekawe czy mi l4 przedluzy jka myslicie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry