reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzastina mnie nie boli kręgosłup, ale zgaga mnie często pali, owszem, najczęściej przed snem, nawe nie wiedziałm że to ma coś wspólnego z fryzurą Malucha :-D
Dwa latka Synka pewnie szybko zleciały, prawda...a już niedługo urodziny..
Dzastina i Bershka powiedzcie mi Dziewczyny, bo macie dzieci późno październikowe, u mnie ma być podobnie - jak to jest ze spacerami?? Czy wychodziłyście nawet jak było zimno i potem w zimie mróz na dworze? Mama mi tu opowiada że pewnie i tak nie będę z dzieckiem dużo wychodzić, ale ja nie chciałabym Go trzymac pod kloszem, bo potem same choroby się czepiają..
 
Dzastina mnie nie boli kręgosłup, ale zgaga mnie często pali, owszem, najczęściej przed snem, nawe nie wiedziałm że to ma coś wspólnego z fryzurą Malucha :-D
Dwa latka Synka pewnie szybko zleciały, prawda...a już niedługo urodziny..
Dzastina i Bershka powiedzcie mi Dziewczyny, bo macie dzieci późno październikowe, u mnie ma być podobnie - jak to jest ze spacerami?? Czy wychodziłyście nawet jak było zimno i potem w zimie mróz na dworze? Mama mi tu opowiada że pewnie i tak nie będę z dzieckiem dużo wychodzić, ale ja nie chciałabym Go trzymac pod kloszem, bo potem same choroby się czepiają..


kurka jak ja się ciesze bo ja nie wiem co to jest zgaga w ciąży i pierwszej jak i teraz a synek i tak z bujną czuprynka się urodził:-)

Co do spacerków mój synek jest z 8 paxdziernika a na spacerki wychodziłam czy to zima czy to jesień nieważne trzeba dziecko hartować na każdą pogode a zima tym lepiej bo takie "świerze zimne"powietrze jest najzdrowsze i ja nawet wyszłam jak była mżawka a czemu nie folia na wózek i spacerek super:-)
 
pyszczek ja tez urodzilam ercanka na zime 24 listopada i wychodzilam na spacerki codziennie do przedszkola zaprowadzic danielka i odebrac wiec spacerki byly codzienne a eci byl zdrowiutki jak ryby nic mu nie dolegalo..
 
Kiki ja też Tobie współczuję tego co przeszłaś...ściskam Cię mocno...widzisz Twój Tata wiedział że jesteś całym sercem i myślami z nim, czuł to na pewno...i tak samo brat mimo że był w takim stanie...Kiki musimy wierzyć że nasi bliscy czuli naszą obecność duchową i teraz mimo że odeszli pamiętają o nas i patrzą na nas z góry z miłością...
 
Aha czyli jak dziecko zdrowe to nie ma przeciwwskazań, nawet jesienią czy zimą..hmmm...muszę mamę oświecić :tak: A ile dni po urodzeniu i powrocie do domu mozna już wychodzić, słyszałam jeszcze o werandowaniu ale nie bardzo wiem o co chodzi..:eek:
 
ANUFIFI w mikołajki:-)ale fajnie:-)ja ze synkiem szłam tak na spacerki hmm na początku listopada coś tak to było a dlatego bo wózio później kupiliśmy ale za to np.jechaliśmy samochodem aby to załatwić i tamto co szybko miał kontakt z powietrzem:tak:a werandowanie PYSZCZKU to jest np jak we wózeczku przy oknie tak na 15 minut synka byś miała i tak z 3 dni i wtedy na spacerki:tak:ale ja niewerandowałam bo i tak szybciej zaczełam synkiem jechac tu i tam a potem spacerki krótsze a potem takie nawet na 2 godzinki :tak:
 
reklama
Do góry