reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM NIEDZIELNIE ;-)
właśnie kawke pije jak zawsze z rana
a tu zaskok jakaś bleeeeeee mi sie wydaje :baffled:
kurcze takiego mam boja tylko zakuje mnie w brzucholu to ja lece
do wc.sprawdzać czy ok.
ale to pewnie dlatego,że pierwsza ciąża
nie była łatwa:sorry2:
Agnieszka-piękna córcia :tak:
Bershka-kuba czuje matczyną miłość i od razu lepiej :tak:
pozdrawiam.
a i dziwczynki macie jakąś fajną stronke żeby poczytać jak rozwija
się i rośnie mała fasolka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczy ny!

Agnieszka corcie masz boska:-)

Tusia gratulacje:-)

Royanka ja juz bym nie robila 3d bo wg mnie jest juz za pozno.Ja mialam z Maja w 30tc robione 3d i dziecko bylo za duze aby cokolwiek zobaczyc ale to Twoja decyzja.Poza tym masz usg dzien po mnie bo ja ide 21wrzesnia:-)

Moja Maja tez ma katar i sie przeziebila...a ja chyba lapie od niej chorubsko:-(

Milej niedzieli laseczki:-)
 
WITAM NIEDZIELNIE ;-)
właśnie kawke pije jak zawsze z rana
a tu zaskok jakaś bleeeeeee mi sie wydaje :baffled:
kurcze takiego mam boja tylko zakuje mnie w brzucholu to ja lece
do wc.sprawdzać czy ok.
ale to pewnie dlatego,że pierwsza ciąża
nie była łatwa:sorry2:
Agnieszka-piękna córcia :tak:
Bershka-kuba czuje matczyną miłość i od razu lepiej :tak:
pozdrawiam.
a i dziwczynki macie jakąś fajną stronke żeby poczytać jak rozwija
się i rośnie mała fasolka?
Tusia bedziesz musiała kawe czymś zastąpić, może inka:tak: zdrowsze na pewno.
a stronki to: http://www.ebrzuszek.pl/ , MamaNaCzasie , http://www.twoja-ciaza.com.pl/

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę
my już na nogach.. :)
idę sobie herbate zieloną zaparzyć:happy:
 
Witajcie cioteczki :)
U nas za oknem ponuro i deszczowo, synek marudny-pewnie infekcja sie rozwija...jak dojdzie temperatura to nici z przedszkola, a on nie moze sie doczekac kiedy tam pojdzie;) -to tez cs nowego, choc pewnie jutro mu sie odwidzi ;)
Malenstwo tak w brzuszku mi fika, ze momentami az slabo mi sie robi, bo powietrza brakuje, ale dobrze ze fika-wiem, ze wszystko dobrze:)
Mysle co zrobic na obiadek a mam wielkiego lenia...
Milej niedzieli cioteczki-kloteczki :)
 
Dziewczynki Paula25, Beti,patrysia86,royanna,kinga85,Agniesiak85,tusia26,gieoska,,pati, bershka- dzikuje Wam bardzo :-):tak:
Bershka co do eskulapu to polecam bardzo, opieka jest niesamowita czujesz sie tam jak ksiezniczka, skaczą kolło Ciebie...:tak:;-):-) niewyobrazam sobie rodzić gdzie indziej.... ale jedno co zle zrobilam to to ze nastawilam sie na to ZOO znieczulenie ktore u mnie niezadziałało.... a tak to polecam!!!
co do synusia to fakt dzieciątko wyczuwa mamusie ja jak jezdzilam do malej jak byla na lampach to tez jak tylko weszlam do pokoju gdzie lezala to na spaniu jhak ja bralam na raczki puszczala usmieszki.... teraz w nocy tez jak sie przebudze i patrze na nia to tez wyczuwa ze ktos ja oglada :-) i puszcza te boskie usmieszki, i nadrywa oczko kto to kuka :)))
Pati1159 tak niemam co ukrywac planowałam córe:tak: staralam sie 11cykli az dopiero sie udało... trzeba duzo cierpliwosci , u mnie wygladalo tak ze z 6cykli serduchowalam 4dni przed owulka i nic.... potem 3dni przed owu i tez nic... a potem przyblizylam sie godzinowo i wtedy co sie udalo to było 2,5dnia przed owu...
ja chodzilam na monitoring kazdego miesiaca gdyz na mnie testy owulacyjne niezrobily zadnego wrazenie baaa nawet namieszaly mi zabardzo.... co do monitoringu jest zawsze w 100% wiarygodny... ( tzn z pierwszego monitoringu bym jeszcze nieserduchowala bo musisz dopiero poznac swoj organizm jak pecherzyki rosną i kiedy pekaja, dopiero po okolo 3monitoringach zaczac planowac)
pozdrawiam Was wszystkie i te co niewymienialam tez :)
a dalej nikt nienapisal kto pierwszy do rozpakowania????:-):-D
 
(...)
pozdrawiam Was wszystkie i te co niewymienialam tez :)
a dalej nikt nienapisal kto pierwszy do rozpakowania????:-):-D
Jesli sie nie myle to chyba my listopadowki:tak: w kolejnosci Pyszczek, Gieoska i ja:tak:. Przynajmniej taka kolejnosc byc powinna, ale u mnie rozwarcie malutkie sie zrobilo:baffled:, bo przegielam z porzadkami:sorry2:. Ale leki wstrzymaja:tak:
 
reklama
Do góry