reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie :-)
A mnie dzisiaj doszła pościel z mamo-tato ;) Wybrałam się rano do sklepu, wracam, patrzę a tu kurier pod moją klatką stoi i dzwoni dzwoni i nikt nie odpowiada :-D więc ja szybko lecę i wołam do Pana że to do mnie przyjechał :-D:szok::-D

Fajna ta pościel, ładne kolorki, tylko jak rozpakowałam to się złapałam za głowę, bo chyba za dużo tego nakupiłam i jestem zła na siebie :wściekła/y::sorry: No bo tak 2 prześcieradła to na pewno się przydadzą na zmianę, jak mały uleje, pobrudzi się czy w ogóle na zmianę - to wiadomo. 2 rożki - dla mnie jako początkującej mamy jeden na bank do trzymania malucha na początku i do snu, no i jeden na zmianę. śpiworek kupiłam zamiast kołderki do spania gdy mały wyrośnie z rożka. Ale po co mi te 2 ochraniacze to nie wiem :eek::sorry: jeszcze wczoraj naczytałam się na necie że ochraniacz to w ogóle nie jest potrzebny, że blokuje dziecku dostęp świeżego powietrza, że lepiej bez. Nie wiem pomyślałam że przyda się żeby Sebuś sobie nie obijał główki jak podrośnie i zacznie się wiercić w łóżeczku. Nie wiem Wy używałyście ochraniacza? A ja do tego kupiłam aż 2...:confused2: Chyba stwierdziłam że na zmianę, poza tym takie rzeczy się kurzą, sama już nie wiem...

Anufifi bardzo fajne te kocyki, wezmę je pod uwagę :)

Paula no tak 250 km w jedną stronę do rodziców to dosyć sporo...ale skoro tam udałoby Wam się zamieszkać w wymarzonym domu to warto :tak:
Ja meczu polskiej reprezentacji nie oglądam bo mnie tylko denerwują piłkarze, grac nie potrafią, nawet porządnie piłki kopnąć, więc bardzo dobrze że przegrali, bo są lepsze drużyny :happy:

Bershka :-( ja również pomodlę się za Kubusia, obiecuję... będzie wszystko dobrze, skoro operacja ma synkowi pomóc to musi tak być..trzymaj się kochana
Pati mnie się wydaje że jeszcze można działać na dziewuszkę ;-)
Patrysia superaśny brzuszek :-)
 
Gosiu no widzisz :-) a jaki to znak towarowy to zaraz sprawdze? ;-)
to byla nazaw PIT TRANSPORT:-)
myśle że nie ;-) nawet moja lekarka do której chodziłam z Kacprem w ciąży mówiła że raz na jakiś czas pół piwka czy pół lampki wina nie zaszkodzi :tak:
mi tez tak mowila ale co lekarz to inna opinia!!
GIE-OSKA wypoczywaj ploki mozesz,jak mala wroci ze spacerku to chyba od razu zasnie;-)
Maja poszla na caly dzien i pewnie ok 19wroci dopiero:-)
Witajcie :-)
A mnie dzisiaj doszła pościel z mamo-tato ;) Wybrałam się rano do sklepu, wracam, patrzę a tu kurier pod moją klatką stoi i dzwoni dzwoni i nikt nie odpowiada :-D więc ja szybko lecę i wołam do Pana że to do mnie przyjechał :-D:szok::-D

Fajna ta pościel, ładne kolorki, tylko jak rozpakowałam to się złapałam za głowę, bo chyba za dużo tego nakupiłam i jestem zła na siebie :wściekła/y::sorry: No bo tak 2 prześcieradła to na pewno się przydadzą na zmianę, jak mały uleje, pobrudzi się czy w ogóle na zmianę - to wiadomo. 2 rożki - dla mnie jako początkującej mamy jeden na bank do trzymania malucha na początku i do snu, no i jeden na zmianę. śpiworek kupiłam zamiast kołderki do spania gdy mały wyrośnie z rożka. Ale po co mi te 2 ochraniacze to nie wiem :eek::sorry: jeszcze wczoraj naczytałam się na necie że ochraniacz to w ogóle nie jest potrzebny, że blokuje dziecku dostęp świeżego powietrza, że lepiej bez. Nie wiem pomyślałam że przyda się żeby Sebuś sobie nie obijał główki jak podrośnie i zacznie się wiercić w łóżeczku. Nie wiem Wy używałyście ochraniacza? A ja do tego kupiłam aż 2...:confused2: Chyba stwierdziłam że na zmianę, poza tym takie rzeczy się kurzą, sama już nie wiem...

ja tez mam dwa ochraniacze dla Mai tzn mialam i uzywalam ich na zmiane:-)teraz tez kupie dwa dla synka:-)Bo ja bralam pod wzor poscieli:-)wiec wg nie nakupilas za duzo:-)dawaj zdjecia ale juzzzzzzzzzzzzzzzzz:-)
 
Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki


ojojoj Bershko, współczuję... kolejne godziny w nerwach no i biedny Kubuś :sad:
Ale to może tylko taki stan przejściowy, reakcja na nowe... wierze że tak i że wszystko się unormuje. Trzymaj się!! Będzie dobrze!
 
[/CENTER]

Agniesiu jeszcze trochę i zobaczysz jaki będziesz miała brzusio piękny :tak::-)
Juz nie moge się doczekac kiedy zacznę Wam go pokazywac:-D

ja mam dzis 13 dzien cyklu test owulacyjny negatywny wiec dalej mozna dzialac-chyba?
Ja używalam testów i muszę przyznac, że owu u mnie była w 17dc a cykle miałam 29-30dniowe:tak: Więc możesz działac;-) My działaliśmy jak nawet bladziutka ta druga kreska była a potem jak tego samego koloru były to też:-D

Witajcie :-)
A mnie dzisiaj doszła pościel z mamo-tato ;) Wybrałam się rano do sklepu, wracam, patrzę a tu kurier pod moją klatką stoi i dzwoni dzwoni i nikt nie odpowiada :-D więc ja szybko lecę i wołam do Pana że to do mnie przyjechał :-D:szok::-D

Fajna ta pościel, ładne kolorki, tylko jak rozpakowałam to się złapałam za głowę, bo chyba za dużo tego nakupiłam i jestem zła na siebie :wściekła/y::sorry: No bo tak 2 prześcieradła to na pewno się przydadzą na zmianę, jak mały uleje, pobrudzi się czy w ogóle na zmianę - to wiadomo. 2 rożki - dla mnie jako początkującej mamy jeden na bank do trzymania malucha na początku i do snu, no i jeden na zmianę. śpiworek kupiłam zamiast kołderki do spania gdy mały wyrośnie z rożka. Ale po co mi te 2 ochraniacze to nie wiem :eek::sorry: jeszcze wczoraj naczytałam się na necie że ochraniacz to w ogóle nie jest potrzebny, że blokuje dziecku dostęp świeżego powietrza, że lepiej bez. Nie wiem pomyślałam że przyda się żeby Sebuś sobie nie obijał główki jak podrośnie i zacznie się wiercić w łóżeczku. Nie wiem Wy używałyście ochraniacza? A ja do tego kupiłam aż 2...:confused2: Chyba stwierdziłam że na zmianę, poza tym takie rzeczy się kurzą, sama już nie wiem...
Kochana Ty nie opisuj tylko fotki wklej:tak:
Ja tez będę ochraniacze kupywac, żeby dzidzia nie obila sobie główki:tak: I uwazam, ze dwa to w sam raz:tak: Bo jak weźmiesz do prania pościel i ochraniacz to załozysz drugi komplet i już:tak::-)
Dawaj zdjęcia:-):-D
 
Pyszczku , ja jestem przeciwniczka ochraniaczy i przy Filipku nie miałam ...nie dosc ze ogranicza powietrze to jeszcze sie na tym kurz i dziadostwa znieraja chocbys nawet codziennie prała.....ale....Tomek jak zasypia to tak sie wierci ze non stop bił głowa po szczeblach , na dodatek uwielbia wkładac nogi miedzy szczeble i często tak zasypia ...wiec kupiłam ale tak obwiązałam zeby w miare mozliwosci zajmował jak najmniej miejsca i zsunełam na dół łóżeczka ( nie wiem czy wiesz o co chodzi) ale ogólnie o to by nie ograniczał powietrza a ochraniał główke :)
 
Pyszczek północna Polska dlatego że mój M pochodzi z nad morza a lepiej by było żebyśmy zamieszkali gdzieś blisko rodziny, żeby w razie co dzieci podrzucić :tak: najsprawiedliwiej byłoby zamieszkać gdzieś w połowie drogi między jednymi a drugimi rodzicami ale wtedy byśmy mieli do jednych i do drugich 250km i żadnej pomocy od nikogo. A dlaczego północ a nie tu gdzie teraz mieszkamy, bo tutaj jest strasznie drogo i nigdy nie będzie nas stać na własny domek :-(

Morze!!! hmmmm... zazdroszczę ;-) sama bym się nad morze wyprowadziła, no ale cóż u mnie wszyscy na Śląsku :tak:
Mieszkałam prawie 2 lata w Warszawce, ale to nie moje miejsce na ziemi, ale morze... Marzy mi się taki mały domek z widokiem na fale :-D

Paula ...dzisiaj będzie owu i jak jutro będzie skok to biore od jutra...
choc nie wiem czy to cos pomoze....

Anufifi trzymam kciukasy!

Pyszczku , ja jestem przeciwniczka ochraniaczy i przy Filipku nie miałam ...nie dosc ze ogranicza powietrze to jeszcze sie na tym kurz i dziadostwa znieraja chocbys nawet codziennie prała.....ale....Tomek jak zasypia to tak sie wierci ze non stop bił głowa po szczeblach , na dodatek uwielbia wkładac nogi miedzy szczeble i często tak zasypia ...wiec kupiłam ale tak obwiązałam zeby w miare mozliwosci zajmował jak najmniej miejsca i zsunełam na dół łóżeczka ( nie wiem czy wiesz o co chodzi) ale ogólnie o to by nie ograniczał powietrza a ochraniał główke :)

Zgadzam się.
Ja miałam taki wąski frotowy z Glucka tylko dla ochrony. Łóżeczko miałam tak ułożone, że leżąc w łóżku nie widziałam główki, musiałam się lekko podnieść, więc przy szerszym to już w ogóle nic nie było by widać. No i dodatkowo jak później Zocha główkę juz podnosiła to też mogła znad tego ochraniacza wyglądać :-)
 
reklama
Dziendoberek babeczki!:-):-):-)

(...)
Royanna powodzenia na wizycie u gina! :tak:
Dziekuje, za chwilke zdam relacje:tak:

Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki
Buuu, to niedobrze.
Ale skoro ta operacja ma pomoc to niech sie odbedzie, a Kubus silny chlopaczek da rade:tak::tak::tak:
Tule Cie mocno a za Kubusia pomodle sie aby wszystko bylo dobrze:tak:

Acha zapomniałabym bo chciałam wam pokazać mój brzusio który robiłam 2 dni temu:-)
Sliczny, calkiem spory brzusio:-D:-D:-D

(...)Ale po co mi te 2 ochraniacze to nie wiem :eek::sorry: jeszcze wczoraj naczytałam się na necie że ochraniacz to w ogóle nie jest potrzebny, że blokuje dziecku dostęp świeżego powietrza, że lepiej bez. Nie wiem pomyślałam że przyda się żeby Sebuś sobie nie obijał główki jak podrośnie i zacznie się wiercić w łóżeczku. Nie wiem Wy używałyście ochraniacza? A ja do tego kupiłam aż 2...:confused2: Chyba stwierdziłam że na zmianę, poza tym takie rzeczy się kurzą, sama już nie wiem...
(...)
Bardzo dobrze, ze kupilas dwa. Ja mam jeden z Gluka, tez wiazalam nisko. Na poczatek ladny bajer, ale mnie wkurual, ze nie widze malego jak spalam w lozku a on w lozeczku. Tak naprawde przdydal sie dopiero pozniej, ochrona glowki. I wtedy zalowalam, ze nie mam takiego na cale lozeczko, albo dwoch, bo jeden okazal sie za maly...chyba dokupie wlasnie drugi, na poczatek na zmiane, potem bede najwyzej dwa wiazala.
 
Do góry