reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tak przeprowadzka ale tak za jakieś 2-3 lata dopiero :tak: teraz mieszkamy u moich rodziców, mamy swoje piętro ale to nie na swoim jednak i zdecydowanie za blisko, z kolei teściów mam teraz 500 km od nas :cool2: to znowu za daleko ;-)
to tak jak my.. tez za jakies 2-3 lata pewnie zmienimy mieszkanie,ale na większe skoro i rodzina się powiekszy:)
Wiesz co na swoim to na swoim. Życzę wam abyscie jak najszybciej zamieszkali we własnym mieszkaniu:tak: nie dobrze jest mieszkac z rodziacami zawsze trafią sie jakies chore sytuacje..wtrącanie itp :sorry:
U nas naszczęscie nawet nie zasmakowałam tego bo od razu zamieszkaliśmy sami.

Jak synuś? pewnie juz w przedszkolu...
mój po śniadaniu... dziś wybieramy sie do mojej znajomej,ale ona mieszka na koncu iławy wiec chyba taxe zamówie
 
reklama
Hej dziewczynki

Paula ja tez poszłam sie kąpać bo nerwa tylko mi psuł ten mecz...

Kinga ...a ja mam daleka rodzine w Iławie ....rodzina od siostry mojej babci ...nie mam niestety kontaktu , ale kiedys tam byłam :)
 
Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki
 
Kinga jak tak patrze na Twoje suwaczki i opisy to ta data 21 grudnia dobrze mi się kojarzy :-) i zawsze sobie przypominam że na 21 grudnia miałam termin porodu z Kacperkiem ale urodziłam wcześniej bo 11 grudnia :tak:tylko 2005 roku.
Kinga Maks i Marysia też ładne imiona :tak: niedługo zaczynacie staranka....będziecie się starać o dziewczynkę? my też niedługo zaczynamy ale zdajemy się na los, co Pan Bóg da to będzie :tak: chcę poprostu jak najszybciej zafasolkować :-) i najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy!

Wszystkim życzę miłego dnia! :-)
:-) no widzisz, miło mi.... Kacperek o rok starszy :tak:
A jeżeli chodzi o drugie dziecko to pragniemy bardzo córeczkę i bedziemy w tym kierunku działać, ale jeżeli chłopaczek bedzie to tez bede bardzo szczesliwą mamusią::) ważne tak jak mowisz aby zdrowy był dzieciaczek! :happy:
A wy kiedy zaczynacie starania?

A co do wczorajszego meczzu to brak słów.... żenuła :confused2:
 
Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki
Kochana BARDZO MOCNO BEDE TRZYMAC KCIUKI ZA KUBIUSIA i POMODLĘ SIĘ OBIECUJĘ! Tulę was mocno, 3majcie sie robaczki kochane
Pisz nam jak bedziesz mogła co z maluszkiem... :-( bedzie dobrze na pewno:*
 
Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki


Bershka oczywiście i ja sie pomodlę i wierze ze juz lada moment wszystko co złe sie skończy i w końcu zdrowi i szczęsliwi wrócicie do domu....
wiem ze opcja operacji nie jest dla ciebie przyjemna ale jesli to ma pomóc Kubusiowi to oby udało sie jak najszybciej zeby mógł juz dochodzic do siebie
Myslami jestem z Wami ...trzymaj sie dzielnie dla swoich dzieciaczków
 

Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(


gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki

Bershka tulam Cie bardzo mocno Zobacz załącznik 163844 14.gif i cały czas modlę się o Kubusia oby jak najszybciej miał operacje która napewno mu pomoże :tak: bedzie dobrze zobaczysz :tak: trzymaj się dla synka, buziaczki :*

Jak synuś? pewnie juz w przedszkolu...

Kacperek został w domu bo coś smarcze i gardło czerwone :-( znowu zaczyna się! :wściekła/y:

Kinga a gdzie Wy mieszkacie? bo koło Iławy to mi sie skojarzyło że wczoraj M mi pokazywał fajny domek na sprzedaż w Tereszewie bodajże więc to tamte rejony :-) jakbyśmy mieli teraz kase to byśmy go kupili :tak:

A wy kiedy zaczynacie starania?

my zaczynamy pod koniec września :tak::-):-) jutro ide do ginki to moze jeszcze zleci mi jakies badania przed :tak:
 
Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(

gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki
Kochana modlę się cały czas za Kubusia i wierzę, że będzie dobrze. Po operacji Kubuś szybciutko dojdzie do siebie bo młodziutki organiz zawsze szybciej się regeneruje. Główka do góry Kochana, trzymam kciuki. Bądź dzielna dla Kubusia.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Co do meczu to ja nieogladałam i baaaaardzo dobrze bo szkoda gadać jaki nam wynik dali:wściekła/y:szczerze ja wiedziałam że oni przegrają tak jak zwykle co już tak nie mam wiary że nam powygrywają mecze co i nawet na to euro nie licze:sorry:



Wczoraj wieczorem przyjechalam do Kubusia i okazało się, ze jest na OIOM-e :-(


gorączka się utrzymywała i taka jest tam procedura

no i dzisiaj lub jutro operacja :-( zależy od tego czy anestezjolog da zgodę na znieczulenie jeżeli stan się nie poprawi :-:)-( pomódlcie sie za Kubusia proszę :-(

buziaki


ajenka tak mi przykro:-(duuuuuzo siły dla synka musi byc dobrze:tak:pomodle się za Kubusia:tak:
 
reklama
Do góry