reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja Ci nie pomoge bo kocykow prawie nie uzywalam, dopiero na wiosne wyscielalam spacerowke. Mam 2 nieduze polarkowe. Nie uzywalam bo w domu uzywalam rozka(szytego przez mame) a na spacery becik z pierza po mnie(chyba bylam w nim chrzczona :) )
 
reklama
Witam wieczorkiem :-)

Oglądamy mecz tzn. mój M ogląda a ja zerkam tylko ;-) wolę poczytać forum :tak: zrobiłam sobie herbatke bo piwko coś mi nie wchodzi :no:
 
Agniesiak Emilka też ładnie :-) ale masz racje jak będziecie już znali płeć to wtedy bedziecie myśleć nad imieniem :tak: a temat pracy masz zaje......ty!! ;-):eek: życzę powodzenia w jej pisaniu! :tak:

Gosia ja też mam tylko licencjat i wcale nad tym nie ubolewam, chce kiedyś zrobić mgr ale najpierw dzieci :tak: żałuje jedynie że nie poszłam od razu za ciosem bo dawno miałabym to już za sobą :confused2:

Paula a czym Ty sie zajmujesz??co to za praca??

Gosia ja pracuje w Urzędzie Patentowym RP w Warszawie w Departamencie Zgłoszeń i zajmuje się znakami towarowymi :tak:ot taka praca biurowa :tak:
Gosiu to u Was jednak Kacperek? :-)

Paula a dlaczego akurat taki wybór na Polskę północną? :) tak z ciekawości pytam.

Pyszczek północna Polska dlatego że mój M pochodzi z nad morza a lepiej by było żebyśmy zamieszkali gdzieś blisko rodziny, żeby w razie co dzieci podrzucić :tak: najsprawiedliwiej byłoby zamieszkać gdzieś w połowie drogi między jednymi a drugimi rodzicami ale wtedy byśmy mieli do jednych i do drugich 250km i żadnej pomocy od nikogo. A dlaczego północ a nie tu gdzie teraz mieszkamy, bo tutaj jest strasznie drogo i nigdy nie będzie nas stać na własny domek :-(

co do kocyków to my mielismy dla Kacperka chyba 3 cienkie i jeden grubszy :tak: na poczatku rożek ale bardzo krótko Kacperek w nim był a potem miał kołderke w łóżeczku :tak:

Anufifi fajne te kocyki :-)
 
Dzień dobry :-)

dziś też piękny dzień się zapowiada phpThumb.jpg

Anufifi ja wczoraj nie obejrzałam tego meczu do końca...to jakaś masakra była!!! :wściekła/y: poszłam się myć i spać! :tak:
a jak tam u Ciebie? był skok dzisiaj?

Bershka jak tam Kubuś? :confused:

Royanna powodzenia na wizycie u gina! :tak:

Kinga jak tak patrze na Twoje suwaczki i opisy to ta data 21 grudnia dobrze mi się kojarzy :-) i zawsze sobie przypominam że na 21 grudnia miałam termin porodu z Kacperkiem ale urodziłam wcześniej bo 11 grudnia :tak:tylko 2005 roku.
Kinga Maks i Marysia też ładne imiona :tak: niedługo zaczynacie staranka....będziecie się starać o dziewczynkę? my też niedługo zaczynamy ale zdajemy się na los, co Pan Bóg da to będzie :tak: chcę poprostu jak najszybciej zafasolkować :-) i najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy! :tak:

kochana a ja jestem tylko po maturze:zawstydzona/y::-) ja przyznam się że nie lubie uczyć się nie nadaje się do tego(nie żebym ciężko kap[owała ale mam duuuużego lenia aby się zabrać za nauke)co odrazu wiedziałam że po maturze chce rodzine zakładać no i tez tak się stało;-):-)

Patrysia każdy ma swoje priorytety :tak: najważniejsze że jesteś szczęśliwa :-)

Okruszynka, Kiki jak tam córeczki nadal takie grzeczne? Buziaki dla Was! kiss.gif

Kicia, Czarodziejka a Wy kochane jak się czujecie? jak dzieciczki kopią już? ;-)

Gosia, Agniesiak, Anka yoggga, Pyszczek, Tusia, aishabg, Sylwia, Pati i te których nie wymieniłam (przepraszam) serdecznie pozdrawiam :-):-):-)

Wszystkim życzę miłego dnia! :-)
 
Ostatnia edycja:
Paula czyli przeprowadzka się szykuje wam? :cool2::-p racje zawsze lepiej bliżej rodzinki mieszkać ale tez nie za blisko!;-) U mnie jest tak że na lewo mam rodziców a na prawo teściów... heh za blisko....:confused2:
 
reklama
Paula czyli przeprowadzka się szykuje wam? :cool2::-p racje zawsze lepiej bliżej rodzinki mieszkać ale tez nie za blisko!;-) U mnie jest tak że na lewo mam rodziców a na prawo teściów... heh za blisko....:confused2:

tak przeprowadzka ale tak za jakieś 2-3 lata dopiero :tak: teraz mieszkamy u moich rodziców, mamy swoje piętro ale to nie na swoim jednak i zdecydowanie za blisko, z kolei teściów mam teraz 500 km od nas :cool2: to znowu za daleko ;-)
 
Do góry