reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczyny!

Pyszczku mi tez sie podoba ten wozeczke PP pliko 3...tez swego czasu chcialam taki bo jest lekki,maly po zlozeniu i ladne ma kolorki ale ja sie zastanawialam nad sciagnieciego go ze stanow bo tam sa tansze i maja wiecej kolorkow:-)No i chyba gondolki maja dosc spore co??Znasz wymiary gondoli wewnatzr??Ale cena za zestaw PP duuza..na allegro widzialam taki zestaw uzywany niedlugo za 1700zl kup teraz tylko inny troche kolor!ja chcialam taki kolorek http://cgi.ebay.com/New-Peg-Perego-...in_0?hash=item5ad2cfb53c&_trksid=p3286.c0.m14

Kiki przylanczam sie masz sliczna coreczke:-)I widzialam ze tata malej jest na zdjeciach:-)czyzby wszystko sie ulozylo po narodzinach coreczki??Oby!!

Anufifi czy ty uwazasz ze nie warto kupowac elektrycznego laktatora tego co ja dalam??

Bershka daj znac co z Kubusiem!!

Pozdrowionka dla Wszystkkich dziewczyn!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu trudno mi oceniac czy nie warto ...
moim zdaniem wydatków przy narodzinach jest tak duzo , że szkoda na to pienieędzy ...
tzn są przypadki że dziewczyny nie moga karmic piersią i musza ściągać pokarm wówczas elekrtyczny jest niezbędny , ale jesli masz w planach normalnie karmic a sporaduycznie ściagac rto wuydaje mi,żeszkoda
 
Gosiu trudno mi oceniac czy nie warto ...
moim zdaniem wydatków przy narodzinach jest tak duzo , że szkoda na to pienieędzy ...
tzn są przypadki że dziewczyny nie moga karmic piersią i musza ściągać pokarm wówczas elekrtyczny jest niezbędny , ale jesli masz w planach normalnie karmic a sporaduycznie ściagac rto wuydaje mi,żeszkoda

wlasnie ja glownie chcialam sciagac bo boje sie tego pogryzienia przez maucha tj bylo z Maja...
 
Czesc laseczki!:-D:-D:-D
Bershka mam nadzieję kochana że dzisiaj już będą wyniki i dowiecie się co dalej z Kubusiem :tak: trzymam kciuki za pomyślne wieści! :tak:

(...)

Royanna jak zdrówko?:confused:
Ja tez czekam na wyniki Kubusia:tak:
Paula, dziekuje, ze zdrowkiem znacznie lepiej. Chyba ta cebulka i czosnek pomogly bo i gardlo nie boli i samopoczucie dobre:tak:

U nas zapowiada sie ladna pogoda:-)
A ja mam kaca moralnego, bo siedze w domu a wyprawiam Macia do przedszkola. Dzis znowu byla histeria:-(, placz, krzyk rozdzierajacy serce. Ale tak pewnie bedzie jeszcze tydzien lub dwa i mam nadzieje, ze maly sie uspokoi...Bo mnie ta sytuacja ogromnie stresuje i potem brzuchol mi sie sciska:-(
 
Hej

Dzisiaj M bedzie rozmawiać z chirurgiem :szok:
Royanna takie kace moralne to ja mam do tej pory ale musisz być twarda i nie dać się złamać, zobaczysz jak za niedługo Maciuś będzie się pytać przez weekend dlaczego nie moze iśc do przedszkola :-) cierpliwości i wytrwałości :tak:

Kiki jezeli chcesz mogę sama Ci wkleic te zdjęcia tutaj, mogę sciągnać z NK i powrzucać w moim poście bo inaczej się nie da skoro masz dalej z tym problem :tak:

co do laktatora to u nas był niezbędny teraz i wcześniej..fajna sprawa :tak:

mnie wciąż męczy kaszel, mojego synka też, dzisiaj zadzwonię po lekarkę do domu i zapewne skończy się na antybiotyku :eek:

milego dnia
 
Hej

Dzisiaj M bedzie rozmawiać z chirurgiem :szok:
Royanna takie kace moralne to ja mam do tej pory ale musisz być twarda i nie dać się złamać, zobaczysz jak za niedługo Maciuś będzie się pytać przez weekend dlaczego nie moze iśc do przedszkola :-) cierpliwości i wytrwałości :tak:

(...)

mnie wciąż męczy kaszel, mojego synka też, dzisiaj zadzwonię po lekarkę do domu i zapewne skończy się na antybiotyku :eek:

milego dnia
No to czekamy na wiesci:tak:
Dzieki za pocieszenie, staram sie byc twarda, mojemu M tez to powtarzam, ze nie mozemy zrezygnowac, bo jak raz odpuscimy to koniec. Ja licze ze jeszcze tydzien, dwa i sie unowrmuje. A z tym kacem moralnym radze sobie uciekajac w wir porzadkow:szok:
Jesli kaszel Was meczy to niedobrze, ale sprobuj tego syropku z cebuli-niezaleznie od antybiotyku. Wlasciwie mi nawet smakowal;-) a na pewno pomogl-fakt, to byl poczatek przeziebienia bez kaszlu, ale pomogl:tak:
 
od wczoraj leczymy się cebulą, znaczy synuś bo ja nie potrafię tego przełknąć :eek::cool:

ja tez sie zle dzis czuje:-(

za to wczoraj kupilismy pralke do nowego domku:-)taka Pralka Candy GO 4 1064 D - porównanie cen w sklepach nie wazne ze kafelki nie kupione ale pralka jest hehe:-)poza tym troche sie zdolowalam bo chcielismy kupic 3pary drzwi wewnetrzynych a sie okazuje ze na drzwi trzeba czekac ok 5tyg masakra jakas:-(

u ogole dziewczyny mam jakiegos takiego dola nic mi sie nie chce..coraz bardziej watpie ze uda nam sie przeprowadzic przed listopadem:-(nic dla dziecka nie mam naszykowane,ani ubranka nie poprane,ani poscieli do lozeckz nie mam,komody dla synka nie mam,kosmetykow brak:-(wozka nie mam:-(dla siebie do szpitala tez nic nie mam:-(a przeciez do konca wrzesnia musze byc juz spakowana!!przydaloby sie w totolotka wygrac hehe:-)sorrki ze Wam tak smece:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia my też tak wkurzaliśmy się na drzwi wewnetrzne jak nam powiedzieli ze tyle tygodni oczekiwania i pojechaliśmy do Leroy Merlin a tam już nie było tego problemu :-) kilka drzwi tej samej marki można kupić od ręki i są całkiem niezłe :tak::tak::tak:
 
Do góry