reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc Cioteczki!
Ja nadal pisze znad morza:) choc na plazy nie bylam ani razu ;) glownie spacerujemy z Maciejkiem. Nie bardzo mam sile aby chodzic po piachu a ludzi tlum! No i pogoda kiepska do dzisiaj byla. Jutro albo we wtorek juz wracam bo juz bardzo tesknie za moim M :)
Acha, i Macius nareszcie mowi o dzidziusiu jak o barciszku i wie, ze to Alanek!!! Juz sie nie sprzecza! Ufff
Za to moja babcia wkurza mnie bo mowi, ze to bedzie Antos-a we mnie krew sie gotuje! A dzis moja kolezanka jak uslyszala Alanek, to stwierdzila, ze"moze Ci sie jeszcze odmieni, tak cuadcznie?"Ach Ci ludzie! A ja juz ciesze sie na Alanka-jak Macio juz zaakceptowal to tak bedzie!!

Tusiu, moja mama miesiaczkowala do prawie 5go miesiaca. Powtorz test, idz do lekarza, aby miec pewnosc. A jak nie, to glowa do gory! W koncu musi sie udac!
Bershka-widze, ze z Kubusia to prawdziwy supermen! Dzielny chlopak skoro tak szybciutko dochodzi do siebie!
Anufifi-ciesze sie, ze z kredytem powoli sie uklada. I z reszta tez sie ulozy!
Kiki-duza coreczka Ci rosnie! Dobrze, ze masz mozliwosc wyboru pomiedzy porodem Sn a CC. Ja nie wiem sama co bym wybrala. Boje sie komplikacji i jednego i drugiego :( ale i jeden i drugi ma wielkie tez plusy...Ja zawsze bylam niezdecydowana.
Pyszczku-pytalas mnie o te saczace sie wody. Wlasnie w tym sek, ze sama nie wiem jak to zauwazyc. Ale postow od dziewczyn wynika, ze nie mozna tego NIE zauwazyc, wiec jakby tak sie dzialo, to chyba bedziemy wiedzialy, ze to sie wlasnie dzieje...mam przynajmniej taka nadzieje.
Gosiu-dobrze, ze juz jestes:)
A reszte dziewczyn: Agniesiak, Agnieszke, Patrysie, Paule, Sylwie, Beti(o ile pamietam urlopuje sie), Pati i te niewymienione(bo pewnie sie takie znajda:( )goraco pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Oj miły dzień spedziliśmy:-)
ROYANNA bardzo mi się podoba imie Alanerk dlatego też mój synek będzie tak się nazywał:-)wiadomo są różne gusta dlatego trzeba się opierać na tym co ci się podoba nie koleżankom one jedynie mogą podpowiedzieć ale decyzja głównie należy do ciebie i M oczywiście;-):tak:miłego wypoczynku;-)
TUSIA oj tak mi przykro:sorry2:
BERSHKA suuuper jeszcze troche i będzie z wami Kubuś:-)
PAULA udanego grilla i koncertu:-)
 
Gosiu nie wyświetla mi się strona z allegro

jestem taka padnięta tymi dojazdami :-( od jutra Kubuś już na chirurgii, wypisują go z OIOM-u :-):-):-) będe mogła z nim być cały czas, można dokupić łózko, nie wiem jak to bedzie bo mały pije tylko wodę i jak zacznie płakać to rozłoze ręce, ni emogę się doczekać aż zaczną mu podawać mleczko :baffled::dry:
ech...nie popiszę z Wami padam

buziak


a Kiki mnie też przed samym porodem bolał kręgosłup :-):tak::tak::tak:lekarka mówiła, ze to bóle porodowe krzyżowe :-)
 
Witajcie Kochane :-)
Ja już w domku jestem, więc znowu będę miała więcej czasu na BB :) Tydzien u Mami minął baaardzo miło, tak że jak wyjeżdżałam to mi się łezka w oku zakręciła :sorry2: Ze mną jest tak zawsze, najpierw nie chce mi się jechac, a jak pojadę to już nie żałuję tylko się cieszę z dni wspólnie spędzonych z Mamą :tak: no ale za M też się tęsknilo, więc już jestem w domku. Dzisiaj muszę dom ogarnąć, posprzątać, zrobić pranie, itd. Dzisiaj albo jutro siadam do tej mojej pracy żeby skonczyć drugi rozdział, a mamy już połowę sierpnia więc za dwa tygodnie przeprowadzka czyli wielkie zamieszanie :sorry2::-)
Czytałam Was w miarę na bierząco od Mamy,

Bershka cesarzowo :-D z każdym dniem jest coraz lepiej, super, bardzo się cieszę :-)
Kiki kochana już pewnie poród tuż tuż dlatego masz te bóle..:sorry2:;-)
Royanna ja też mam nadzieję że jeżeli przed porodem odejda mi wody, to zauważę ten fakt :-D ;-)
Gosiu jeszcze nie kupowałam tego kocyka, ale zamierzam, chcę jeszcze tylko porównać cenę w hurtowni do której mamy z M jechać na początku września, bo może się okazać że będzie taniej niż z allegro biorąc pod uwagę przesyłkę. Ale chcę kupić ten 70/100 cm pomarańczowy z małpką lub pistacjowy z zebrą. Myślę że będzie akurat do wózka, a Ty który wybrałaś kolor? Pozdrawiam ciepło. A w ogóle jak się czujesz? Kurcze już 29 tydzień Gosia...:szok: czas szybko leci i coraz bardziej uświadamiam sobie że niedługo zostanę mamą :szok::-)
Tusia może to krwawienie o niczym nie świadczy, kurcze trzeba to sprawdzić :confused:

Wszystkie Dziewczyny pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Patrysia dzisiaj umówiłam się na usg i mojego maluszka zobaczę 5go września :-) ale za tydzień na wizytę razem idziemy :tak::-)
 
Anufifi Witaj :-)

A mi już z obu sutków nieźle leci ta siara...:szok: kap kap po kropelce :szok::-) i to zawsze z obu na raz, dobrze że nie cały czas :sorry2: musze zakupic te wkladki laktacyjne, bo na razie korzystam z półśrodków czyli płatków kosmetycznych żeby nie brudzić ubrań, ale to tymczasowe rozwiązanie :)
 
dziewczynki jak patrzę na wasze suwaczki to mi się wierzyc nie chce ze to tak szybko leci

i tak sobie uświadomiłam , że jakby mi sie w końcu udało to juz was tutaj nie będzie bo będziecie sie dzieciątkami zajmowac i nie będe miała sie z kim cieszyc ....:-:)-:)-:)-(....no ale póki co nie wygląda na to żebym miała się z czego cieszyc wiec ....

echhhh żyyyycie
 
reklama
Anufifi na początku na pewno, jak dzidzie się urodzą bedzie mało czasu na inne zajęcia, ale ja postaram się co jakiś czas zaglądać na BB, w miarę możliwości :tak: a poza tym cały czas są wśród nas starające się Koleżanki, jak Beti, Sylwia i inne Dziewczyny więc nie będziesz sama! ;-) ja może już do znudzenia będę powtarzać - wierzę że Ci się uda zajść w trzecią ciążę :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
 
Do góry