reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

to ma mi dopiero przyjsc z usa:-)
 

Załączniki

  • Kacper1.jpg
    Kacper1.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 20
  • Kacper2.jpg
    Kacper2.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 20
  • Kacper3.jpg
    Kacper3.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 18
  • Kacper4.jpg
    Kacper4.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 21
  • Kacper5.jpg
    Kacper5.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 17
  • Kacper6.jpg
    Kacper6.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 22
  • Kacper8.jpg
    Kacper8.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 19
  • Kacper7.jpg
    Kacper7.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 13
  • Kacper9.jpg
    Kacper9.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 21
  • Kacper10.jpg
    Kacper10.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Ah...:-):-) śliczne ciuszki..:tak::tak::-D:-D
Ja nie wiem kiedy zacząc kupowac.. w sumie to mamy trochę ubranek bo a to mój brat ze Szkocji coś podrzucił kiedyś bo chcial już byc wujkiem a to znajomi itp:-D Ale tak, żeby sama to nie mam pojęcia w którym miesiącu zacząc kupowac..:zawstydzona/y::confused:
 
gie-oska, bardzo ładne ciuszki zamówiłaś :tak: Ja staram sie te mega paki z allegro kupować. Zamawiałam już 2 i jestem zadowolona :tak: Aha przepraszam że Wam się wcinam w wątek, ale to ja chyba mam ten okazujny wózio, o którym pisze Gosia :-D
 
cd.
 

Załączniki

  • Kacper11.jpg
    Kacper11.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 20
  • Kacper12-1funt.JPG
    Kacper12-1funt.JPG
    3,2 KB · Wyświetleń: 47
  • Kacper13a.jpg
    Kacper13a.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 20
  • Kacper13-2szt po8zl.jpg
    Kacper13-2szt po8zl.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 12
  • kacper14-0,75pensow.jpg
    kacper14-0,75pensow.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 18
  • Kacper15-0,50pensow.jpg
    Kacper15-0,50pensow.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 15
  • Kacper16-0,75pensow.jpg
    Kacper16-0,75pensow.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 14
  • Kacper17-0,50pensow.jpg
    Kacper17-0,50pensow.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 13
  • Kacper19-3zl confi.jpg
    Kacper19-3zl confi.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 14
  • Kacper18-0,25pensow.jpg
    Kacper18-0,25pensow.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 20
cd..sorrki ze az tyle zajelam ale nie mam tego wszystkiego na jednym zdjeiu:-)
 

Załączniki

  • Kacper20-5zl-confi.jpg
    Kacper20-5zl-confi.jpg
    3,2 KB · Wyświetleń: 55
  • Kacper21-10zl-confi.jpg
    Kacper21-10zl-confi.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 45
  • Kacper22-niebieska-1zl-confi.jpg
    Kacper22-niebieska-1zl-confi.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 53
  • Kacper23-2zl-confi.jpg
    Kacper23-2zl-confi.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 50
  • Kacper24-3zl confi.jpg
    Kacper24-3zl confi.jpg
    2,8 KB · Wyświetleń: 54
  • Kacper25-5zl-confi.jpg
    Kacper25-5zl-confi.jpg
    2,7 KB · Wyświetleń: 55
A ja własnie zamówiłam dla mojego M tort na urodzinki które ma w czwartek :-):-):-) Tort z polecenia, ma być pyszny, ale się cieszę :-D

Patrysiu no własnie więc i ja się wolę pomęczyć bez znieczulenia :sorry2: ale fajnie już za tydzien będziesz wiedziała prawie na 100 % czy Alanek u Was będzie :)


to bedzie niezłe jadło:-)ps.oj tak jeszcze tylko troszke i się dowiem jaka płeć na 100%:-)

GIEOSKA super ciuszki już troche tego masz:-)jeśli się okaże że synuś to nie będe tak kupować bo mam dużo po synku ale jak córcia(chociaż już bardziej wierze w synka)to na allegro chce kupić całą wyprawke tzn.zestaw ubranek np.dasz 250 zł.i masz od 0-6 miesięcy cały zestaw ubranek i bardzo są ładniutkie zadbane i nawet firmówki:-p:tak::-)co myśle że tak najlepiej się opłaca;-)
 
Gosia o jaaaaaa...ale świetne ubranka :-):tak: no widzisz Ty przynajmniej coś masz dla małego, a ja nadal nic..:confused: ale juz tylko dwa tygodnie muszę czekać, na początku wrzesnia wielkie zakupy :-D jupi :-D
 
reklama
Ah...:-):-) śliczne ciuszki..:tak::tak::-D:-D
Ja nie wiem kiedy zacząc kupowac.. w sumie to mamy trochę ubranek bo a to mój brat ze Szkocji coś podrzucił kiedyś bo chcial już byc wujkiem a to znajomi itp:-D Ale tak, żeby sama to nie mam pojęcia w którym miesiącu zacząc kupowac..:zawstydzona/y::confused:
dziekuje:-)Aga Ty masz duzo czasu jeszcze:-)
gie-oska, bardzo ładne ciuszki zamówiłaś :tak: Ja staram sie te mega paki z allegro kupować. Zamawiałam już 2 i jestem zadowolona :tak: Aha przepraszam że Wam się wcinam w wątek, ale to ja chyba mam ten okazujny wózio, o którym pisze Gosia :-D
hej Eve jak tam negocjacje z mezem??Zgadzam sie ze lepiej kupowac mega paki ubranek bo one wygladaja jak nowe:-)
Kurka ale śliczne..:tak::-) Gdzie takie można zamówic??;-)

Aga mi te ubranka z usa wysyla taka znajoma:-)i jestem jej za to bardzo wdzieczna:-)
Ja oprocz tych z usa pozostala reszta jest uzywana wiekszosc kupiona od dziewczyny z bb i za te wszystkie ciuszki dalam 200zl wiec jak na wyprawje do 6mcy to chyba nie duzo??

Patrysia Ty masz dobrze ze po synku masz ciuszki...jednak ubranka da takich maluchow sa strasznie drogie:-(
 
Do góry