reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękujemy e-ciotki :-)

dzisiaj widziałam moje szczęście, śpi,odpoczywa, słodki

Kiki tak właśnie jak było na tym usg, buzia ta sama i czuprynka duża :tak: na dodatek jest czarny i ma ciemną karnację tylko po kim :-D:-)

cieszę się, ze mam już cesarkę i wszystko co złe za sobą ;-) teraz czekam aż Kubuś wyzdrowieje i wróci z nami do domku. Jeździmy do niego codziennie a trasa z Katowic do Opola troszku jest ale dla nas ważniejsze jest to, że możemy synka zobaczyć, pogłaskać i potrzymać za rączkę :tak:
 
reklama
Gorące pozdrowionka znad polskiego morza!!

Cały dzień byczyliśmy się na plaży i to młodsze padło jak kawka wieczorem, a tatuś razem z nim :-)

Bershka - gratulacje!! Szczęściara!

Pyszczku - wszystkiego naj.. naj..!

Kicia - dzięki za komentarz :-)

Tusia - dla Ciebie takie cichutkie gratki :-)

Dzisiaj widziałam taką słodką małą kruszynkę może 2-miesięczną na rękach u swojego taty, w takim ślicznym czepeczku w drobniutkie kwiatuszki (jak kiedyś babcie nosiły :happy2:) Cudna była!
Też taką chcę!!! :-(

Ależ to słonce męczące, mnie też już do wyrka ciągnie, a poza tym tym razem to starsze stoi mi nad głową żeby go do netu wpuścić :-)
Także oddaję pałeczkę młodszemu pokoleniu, a z Wami żegnam się do następnego postu :happy2:

Buźka
 
Dziękujemy e-ciotki :-)

dzisiaj widziałam moje szczęście, śpi,odpoczywa, słodki

Kiki tak właśnie jak było na tym usg, buzia ta sama i czuprynka duża :tak: na dodatek jest czarny i ma ciemną karnację tylko po kim :-D:-)

cieszę się, ze mam już cesarkę i wszystko co złe za sobą ;-) teraz czekam aż Kubuś wyzdrowieje i wróci z nami do domku. Jeździmy do niego codziennie a trasa z Katowic do Opola troszku jest ale dla nas ważniejsze jest to, że możemy synka zobaczyć, pogłaskać i potrzymać za rączkę :tak:
Kochana z tą ciemna karnacją to może byc tak, że dużo soków marchwiowych piłas w czasie ciąży i może dlatego;-)
Ale cieszę się, że niedługo Kubus będzie juz w domku:tak:
 
WItam dziewczynki

Bershka serdecznie Ci gratuluję.:-D Synek naprawdę duży jak na ten tc. I bardzo dobrze dobrze bo silny i na pewno sobie da radę. Zobaczysz niedługo bedzie z Wami w domku i pomału zapomnicie o operacji.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Lecę ogarnąć domek póki jeszcze nie jest tak gorąco
 
Witam po weekendzie :-)

Ja wczoraj byczyłam się na podwórku na leżaczku, Kacper w basenie :tak::-)

dziś w pracy niestety ale tylko ten tydzień i urlop :tak::-):-) już nie mogę się doczekać :tak:

Bershka moje największe gratulacje!!! :-):-):-)
Dużo zdrówka dla Was i dla synka!!!:tak::tak::tak:
498.jpg
Najważniejsze że już po wszystkim i synek dochodzi do siebie w inkubatorze :tak: ładniutki i zdrowiutki :tak: 2 tygodnie szybko zlecą i będziecie wszyscy razem w domku :tak: a powiedz jak tam starszy synek zareagował? widził już braciszka czy jeszcze nie? Buziaczki dla Was przesyłam kiss.gif

 
Beti, Czarodziejka przyjemnego wyjazdu Wam życzę!!! :tak::-) będziemy tęsknić :tak:

Tusia jak jest druga blada kreseczka tzn że powinna być fasolka!!! :tak::-) GRATULACJE!!! :-):-):-) za kilka dni bedzie druga krecha jak malowana :tak: trzymam kciuki! :tak:

Jarzębinka dobrze że wypoczęłaś u mamy :tak: ale taki czas na porządki też jest potrzebny :tak: ja nie mam kiedy się do tego zabrać :baffled:

Anufifi i u Ciebie wyjdzie słoneczko zobaczysz :tak:

Royanna, aishabg ładnej pogody nad morzem Wam życzę :-)

Pyszczek, Gosia, Patrysia, Agniesiak, Sylwia, Kiki, Pati i pozostałe dziewczynki serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia! :-):-):-)
 
HEJKA:-)
Ale fajowo było wczoraj:-)cały czas pod namiotem ogrodowym bo tak super pogoda dopisywała że grill jak najbardziej udany a dzieciaczki och bawili się super:-)ach ale co dobre szybko się konczy:sorry2:



Witam Słoneczka

oj jak miło ze o mnie pamietacie :-)

noto nie owijam w bawełne :-D synek już z nami :-) Urodziłam 5 sierpnia o 10.48 wcześniaczek 2900 g 50 cm :-) nie ma żadnych oznak wcześniactwa a położne zlekarzmi twierdzą, że chyba komuś data porodu się pomyliła :-D


SUUUPER GRATULACJE :-)DUŻO ZDRÓWKA DLA KUBUSIA:-)BARDZO SIĘ CIESZE ŻE TAK SIE SUPER WSZYSTKO UDALO ŻE PORÓD ŻE JELITKO JUŻ ZROBIONE CO TYLKO JESZCZE TROCHE I DO DOMKU Z PRZYSTOJNIACZKIEM:-)


Patrysiu wszystkiego najlepszego dla Taty! :)


dziękuje za życzonka dla taty:-)



Kiki , nie odzywam sie bo nie mam z czym...
dzidzi chyba juz nie będzie , z kredytem tez mam czarne mysli....doła łapie , a tutaj tyle siie dobrego dzieje ostatnio ze nie chce zanudzac....
wpadam was podczytac zeby byc na bieżąco....
buziaki


oj kochana nie mów tak jest i będzie dobrze uwierz w to bo my tu wszystkie wierzymy:tak:
 
reklama
Do góry