reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej!
Wy uciekacie a ja sie dopiero pojawiam i witam;)

Od rana bylismy na zakupach i wrocilismy m.in. z gigant paka Pampersow nr2 dla malenstwa, 3parami slodkich skarpetek dla niego, a takze z 3parami kapciow dla Maciejka-z mysla o przedszkolu-tam pewnie bedzie potrzebowal ze 2 pary...
A w ogole to ostatnio zamiast ciaza to ja bardziej sie stresuje tym przedszkolem, tym bardziej, ze Maciejek jest spokojny, nie potrafi sie klocic o swoje(np zabawki), zawsze ustepuje...Jak sobie da rade??? No i bedzie tam caly bozy dzien, od ok 8.30(9.00) do ok 18.00(18.30)-buuuu

Bereshka-dobrze, ze skurcze maleja, tylko daczego jak sa to takie silne???
 
reklama
My wrócilismy z synkiem z placu zabaw teraz kolacja i dobranoc więc chwilka spokoju:-)
Coś Agnieszka 12 się nie odzywa u niej już chyba był 37tc może już się "rozpakowała":szok:
 
My wrócilismy z synkiem z placu zabaw teraz kolacja i dobranoc więc chwilka spokoju:-)
Coś Agnieszka 12 się nie odzywa u niej już chyba był 37tc może już się "rozpakowała":szok:
nas moj M wlasnie "walczy" z synkiem aby zasnal, ale na razie slysze ze przegrywa;-):-D:-D:-D
Agnieszka12 trzyma nas w niepewnosci, poteguje emocje;-) a my czekamy na wieci:tak::-D
 
a ja moge powiadomić,że jutro i pojutrze staramy sie o córcie bo to 9i10dzień cyklu.
a więc oby bozia dała zdrową dzidzie.:tak:
a tak pozatym to co robią wasze pociechy np.w deszcz albo jak mama siedzi na BB
bo mój szaleje i akurat w tym momencie zaczyna mu sie chciec w coś grac.:wściekła/y:
ostatnio mam problem z poskromieniem łobuza odziwo taty słucha-co ja robie żle:baffled::oo::oo::oo:
pozdrawiam.;-)
 
a ja moge powiadomić,że jutro i pojutrze staramy sie o córcie bo to 9i10dzień cyklu.
a więc oby bozia dała zdrową dzidzie.:tak:
a tak pozatym to co robią wasze pociechy np.w deszcz albo jak mama siedzi na BB
bo mój szaleje i akurat w tym momencie zaczyna mu sie chciec w coś grac.:wściekła/y:
ostatnio mam problem z poskromieniem łobuza odziwo taty słucha-co ja robie żle:baffled::oo::oo::oo:
pozdrawiam.;-)


W takim razie życzę owocnych przytulanek:-)
Mój mały jak pada deszcz najchętniej też by siedział przy kompie, albo oglądał bajeczki do tego stopnia że muszę mu ograniczać i komputer i telewizję. :eek:
 
a ja moge powiadomić,że jutro i pojutrze staramy sie o córcie bo to 9i10dzień cyklu.
a więc oby bozia dała zdrową dzidzie.:tak:
a tak pozatym to co robią wasze pociechy np.w deszcz albo jak mama siedzi na BB
bo mój szaleje i akurat w tym momencie zaczyna mu sie chciec w coś grac.:wściekła/y:
ostatnio mam problem z poskromieniem łobuza odziwo taty słucha-co ja robie żle:baffled::oo::oo::oo:
pozdrawiam.;-)
owocnych przytulanek:-):-):-)
Moj synek wtedy albo oglada bajeczki, albo spi(np w dzien), albo bawi sie z tatusiem. Czasem tez musze sie z nim poklocic o kompa bo chce akurat pisac literki, ale ostatnio mu przezslo-walkuje w tv Krecika na okraglo:-D
 
mój etap krecika zakończył a szkoda bo był wtedy taki słodki jak ten krecik:laugh2:
prawie wogule niechce oglądac juz bajek.niema czym go zająć bo wszystko stało sie nagle nudne:eek:i tylko ciągle słysze MAMO JAKIE NUDY,a mnie wtedy to:growl::angry:
 
ma skończone 7.
oj powiem wam,że ostatnio potrafi doprowadzić mnie do łez.strasznie pyskuje i wogule ani prożbą ani grożbą.niewiem co juz z nim począć a jak będzie dzidzia to jak ja dam rade?:-(
 
reklama
Hej Dziewczynki :-)
Patrysia heh masz rację, nie wiadomo jak to będzie jak będę rodziła, może rzeczywiście bedzie ok, a na razie pisze o swoich dotychczasowych doświadczeniach :sorry:

A ja miałam dzisiaj wędrówkę po sklepach w poszukiwaniu kreacji weselnej :eek: Tak się nachodziliśmy z M i nie bylo żadnej ładnej sukienki, normalnie same worki jakieś :baffled: oczywiście były ładne sukienki ale nie na mój brzuszek, a takie w które mogłam się zmieścić tragicznie wyglądały :eek: już nie mówić że wiele było w cenach 300 zł w górę, jedna mi się nawet spodobała ale 800 zł co to za cena! Dla mnie zaporowa :-D:szok:
I w końcu w ostatnim sklepie w drugiej galerii znaleźliśmy fajną tunikę i ładnie brzuszek podkreśla więc kupiłam od razu dwie, w różnych kolorach :) To jest właściwie sukienka ale ja jestem wysoka więc mi bardziej pasuje jako tunika do spodni :) I tak też mam zamiar się ubrać. A co tam w takim komplecie uważam tez można na wesele pójść, niekoniecznie musi byc sukienka :tak:
 
Do góry