reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kazda nastepna ciaza jest szybciej"widoczna",ale brzuszek na koniec wcale nie musi byc wiekszy:-) Kurcze martwie sie ze z mojego zafasolkowania nici,bola mnie strasznie piersi i jajniki:-:)-:)-:)-(
oj kochana nie poddawaj sie bo na fasolke i piersi i jajniki bola:_)3mam kciuki aby to byla fasolinka:-)kiedy testujesz??
i dalej cisza...bereshka napisz cos..

wiecie co dziewczyny dzisiaj spotkalam znajoma i pyta mnie renia jestes pewna ze bedziesz miec dziewczynke?wiec ja mowie ze nie przeciez dowiem sie przy porodzie choc 3 lekarzy powiedzialo ze dziewczynka to zaczelam dawac temu wiary i nakupilam wszystko rozowe sliczne sukieneczki itd a ona mowi bo na dziewczynka za ladna jestes i ksztaltu brzucha tez nie masz na dziewczynke no i dala mi baba do myslenia..siedze i mysle..

kurcze wlasnie 3lekarzy mowi ze dziewczynka a potem sie chlopiec okaze oby nie....ja tez sie zastanawiam czy aby napewno u mnie chlopiec bedzie hehe??

Bershka odezwij sie!!

Buziaki dla calej reszty!!
 
reklama
Bershka-odezwij sie choc na minutke bo my wszystkie bardzo przezywamy Wasza wizyte, czekamy na wiesci i martwimy sie!!!

i dalej cisza...bereshka napisz cos..

wiecie co dziewczyny dzisiaj spotkalam znajoma i pyta mnie renia jestes pewna ze bedziesz miec dziewczynke?wiec ja mowie ze nie przeciez dowiem sie przy porodzie choc 3 lekarzy powiedzialo ze dziewczynka to zaczelam dawac temu wiary i nakupilam wszystko rozowe sliczne sukieneczki itd a ona mowi bo na dziewczynka za ladna jestes i ksztaltu brzucha tez nie masz na dziewczynke no i dala mi baba do myslenia..siedze i mysle..
3 lekarzy potwierdzilo dziewczynke-musi byc dziewczynka- a po wygladzie i kszatlcie brzucha to tak jakby z fusow kawy wrozyc;-):-). Wiadomo, na 100% bedzie pewnosc przy porodzie, ale teraz nie zamartwiaj sie kiki:tak:

Hejka :-)

My już w domu, dzisiaj sprzątanie, pranie, gotowanie.....jeszcze tylko położe Kacpra spać, zrobie sobie paznokcie i odpoczywam...może jakies piwko :tak:ostatnio smakuje mi Karmi Black :tak:


Bershka napisz kochana co powiedział chirurg??? martwimy się :-(

więcej nie zdążyłam przeczytać...lece wyciągać Kacpra z wanny ;-)

Pozdrawiam Was!
No to wiatj w domku Paula:tak::-D. Teraz moja kolej nad morze:-). Jade jutro w poludnie. Dobrze, ze maz mnie wsadzi do pociagu a mama odbierze i razem dalej pojedziemy autobusem bo mam wielka, ciezka torbe(choc rzeczy ograniczylam do minimum;-)), rowerek+ kask i Maciejka:-D
 
cześć ciotki klotki:-):-)

Margarittka jeszcze trochę i będziesz w Polsce:-):-)
nie masz w planach czasem odwiedzic moje rejony?:-):-)
a bunt:-) znam to bardzo dobrze:-) ja to mam dopel buntu w domu u moich:-):-):-)
buziaczki kochana:-):-):-)

Kiki ja myślę, że przyjdzie zobaczyć swoją królewnę:-)szkoda, że tak daleko mieszkasz:-( faceci to dziwne stworzenia, ale teraz najważniejsze jest Twoje zdrówko i księżniczka:-) buziaczki rybko

Bershka ????????????????

Pati test najbardziej wiarygodny w dniu spodziewanej @, lub betka z 2-3 dni wcześniej

Royanna, Pyszczek, Agniesiak, Gosia, Paula witaj po urlopie kochana:-) i wszystkie, które nie wymieniłam słonecznej i spokojnej niedzieli:-):-):-)
 
Hej Kobietki:-D
Milej dzieli wszystkim zycze:tak::-)
Ja juz prawie spakowana i gotowa do drogi, ale chcialam zajrzec na bb aby zobaczyc, czy sa wiadomosci od Bershki...Martwie sie...
ale na razie cisza, zajrze pozniej juz od moich rodzicow.
Buziaczki dla Was!
 
WITAM:-)


i dalej cisza...bereshka napisz cos..

wiecie co dziewczyny dzisiaj spotkalam znajoma i pyta mnie renia jestes pewna ze bedziesz miec dziewczynke?wiec ja mowie ze nie przeciez dowiem sie przy porodzie choc 3 lekarzy powiedzialo ze dziewczynka to zaczelam dawac temu wiary i nakupilam wszystko rozowe sliczne sukieneczki itd a ona mowi bo na dziewczynka za ladna jestes i ksztaltu brzucha tez nie masz na dziewczynke no i dala mi baba do myslenia..siedze i mysle..


kochana po wygladzie to wogóle nie patrzy się co się urodzi:no:mojej siostra szwagierka jest z natury szczupła a w ciąży tak spuchła i normalnie krostów dostała że wyglądała jak shrek naprawde a urodziła chłopca Jasia:tak:druga kobitka z lipcówek jest taka drobniutka nie przytyła za dużo malutki brzuszek a co urodzi dziewczynke teraz w lipcu:tak:w przesądy głupie gadania nie wierzymy;-)

BERSHKA hello kochana martwie się odezwij się:tak:
 
Hej Kobietki:-D
Milej dzieli wszystkim zycze:tak::-)
Ja juz prawie spakowana i gotowa do drogi, ale chcialam zajrzec na bb aby zobaczyc, czy sa wiadomosci od Bershki...Martwie sie...
ale na razie cisza, zajrze pozniej juz od moich rodzicow.
Buziaczki dla Was!
Udanego wypoczynku Kochana!:tak::-)

WITAM:-)
kochana po wygladzie to wogóle nie patrzy się co się urodzi:no:mojej siostra szwagierka jest z natury szczupła a w ciąży tak spuchła i normalnie krostów dostała że wyglądała jak shrek naprawde a urodziła chłopca Jasia:tak:druga kobitka z lipcówek jest taka drobniutka nie przytyła za dużo malutki brzuszek a co urodzi dziewczynke teraz w lipcu:tak:w przesądy głupie gadania nie wierzymy;-)

BERSHKA hello kochana martwie się odezwij się:tak:
Ja też nie wierzę w przesądy:no: Przecież wygląd skóry mamy zależy od hormonów ile ich tam ma, zachodza przeciez różne zmiany w organizmie kobiety i każda inaczej to przechodzi:tak: To jest tak jak z dojrzewaniem;-):tak::-D
 
Royanka udanego urlopu zycze i pisz do nas:-)

Ja tez juz w przesady nie wierze...sa to jakies zabobony wimyslone ehh>>

MILEJ niedzieli zycze:-)
 
reklama
Witam dziewczynki

Ale mi głupio że tak długo nie pisałam.... ale pisze co i jak...wczoraj dzwoniłam do chirurga, ze do niego jadę a On mi na to, ze operuje dzieci do 20tej i kazał mi przyjechać we wtorek....przepraszam, ze tak późno piszę ale wczoraj od razu pojechaliśmy na parapetówkę do brata i wstaliśmy dopiero o 10 :zawstydzona/y::-D

Jutro jadę do szpitala na usg na 8ą więc mi powiedzą co z jelitkiem a we wtorek już chirurg sam się wypowie

dziekuje za pamięc
 
Do góry