reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysiu piękny masz brzuszek i tak szybko Ci go wybiło ja taki miałam o wiele wiele później tak samo jak Kiki :tak:
Kiki nie chce być wścibska i nie pisz jak nie chcesz ale Twój M dalej zły o to, że wyszłaś z domu kiedyś bez telefonu ? :confused: kurde !! ale myślę i mam nadzieję, ze przyjedzie zobaczyć pierwszą swoją córeczke :tak: na pewno !! !! !!

dziękuje Margaritko za słowa otuchy, jestem dzielna i myślę, ze synka utulę z całych sił jak się urodzi :tak::tak::tak:

Jutro w południe mam wizyte u chirurga dziecięcego TRZYMAJCIE KCIUKI !! !! !!

miłej nocki babolki
 
Hej!
A my juz w domku, ale spacer 2godzinny zaliczony. Macius padniety-moze zasnie a i Alanek w brzusiu spi:)

Beti-dobrze, ze zajrzalas do nas:) no to czekamy na testowanako. Kochana, Ty o synciu marzysz, ja marzylam o coreczce-ale synkek drugi tez fajna sprawa:)
Anufifi-czekamy cierpiwie do konca cyklu, z temeperaturka moze roznie byc
Agnieszka 12-kurcze, ale u Ciebie zlecialo! ostatnie okienko w suwaczku!!! Jeszcze tylko miesiac i utulisz skarbika:)
Kiki-Ty dzielna kobietka jednak jestes. W tej ciazy wciaz jakies problemy ze zdrowkiem, na m liczyc nie mozesz, naprawde twarda sztuka z Ciebie, ze dajesz rade. Ale wiem, to dzieci daja moc do zycia, a w Tobie rosnie mala krolewna :)
Bershka-a i u Ciebie bedzie dobrze. Najwazniesze, aby synek rosl w sile!
Narazie zmykam, na kilka minut-utulic synka:)

gratuluje slicznego imienia dla malenstwa,mam 5 letniego Alanka,cudo dzieciak,kochany,zaradny,madry,samodzielny,leworeczny i mowi ze zostanie politykiem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D buzka
 
Witam

Pati skoro Twój Alanek chce być politykiem to zapraszam do mnie na Uniwersytet śląski na Politologię, którą sama już kończę :-D cudny kierunek, polecam niezdecydowanym :tak::tak::tak: Sama interesuję się bardzo polityką ale już za stara jestem na rządzenie :-D:-D:-D

Moje młodzieniaczki jeszcze śpią :baffled::szok:

a ja co ? na komputerze :cool2::-D

Miłego weekendu
 
Czesc kobitki
czekam na wiesci od Bershki co tam jej lekarze powiedzą:confused::dry:
ja dziś po nieprzespanej nocy, bolała mnie głowa niechciałam brać tabletek bo i tak juz sporo ich łykam wierciłam sie z boku na bok a nawet spałam na siedząco bo mniej bolało... praktycznie niedawno przestalo mnie ćmić....
patrysia śłiczny brzuszek, ja to juz mam tak wielki ze niewidze swoich stóp, niemowiąc juz o innej cześci ciała:-D:-D
royana kochanie prześliczne imie Alanek identyczne miałam dac jakbym miała synka, uwielbiam to imie:tak:
pati widze ze potwierdzasz z eimie cudne;-)
kiki tez mi sie wydaje ze M przydzie przywidac ksiezniczke:-)
Margeritta udanego urlopu w PL zycze, a kiedy staranka o synusia???
pyszczku co do wózka to ja mialam oby dwa i niewiem czemu ale wole ten 4raider, jeszcze masz czas ale mutsy jest świetny!:tak:
gieoska, aniesiak pozdrawiam;-):-)


 
WITAM:-)
Patrysiu piękny masz brzuszek i tak szybko Ci go wybiło ja taki miałam o wiele wiele później tak samo jak Kiki :tak:


sliczny brzusio,przytulaski od cioci pati:-D:-D:-D:-D

patrysia śłiczny brzuszek, ja to juz mam tak wielki ze niewidze swoich stóp, niemowiąc juz o innej cześci ciała:-D:-D


dziękuje :-)hehe ciekawe jaki bedzie np.w 25 tc :-D:-D:-D

BERSHKA kciukaski zacisnięte i czekam teraz na wieści:tak:
 
reklama
Do góry