reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku dzisiaj weme ten zastrzyk na pekniecie wiec jutro , pojutrze powinien peknac ....tak wiec staranka juz zakończone ...co będzie dalej nie wiem ...trzymajciie kciuki...

Pyszczku te wózki sa super , ale musisz zobaczyc w sklepie czy dajesz rade nimi jeździc , bo ja sobie z ta osia skrętna nie dawałam rady ....teraz jest taki nowszy stelaz jak miała Kicia i ma Aga on jest chyba wygodniejszy , ale najlepiej jaakbys mogła zobaczyc na zywo.

ogólnie ładny podoba mi sie ....

a i weź pod uwagę piętro na którym będziecie mieszkac i czy jest wózkownia bo to cięzki wózek ...
 
reklama
Anufifi ja tam wierzę, ze się Wam uda !!!

Pyszczku do końca ciąży nie będzie donoszony ale przynajmniej do tego 37 tyg i 1 dnia :tak: to już 38 tydzień więc ciążą donoszona :-)

zawiozłam juniora do przedszkola i muszę ogarnąć chatę :no:

u Was też tak leje i leje ??? :baffled:

 
Anufifi aha staranka zakonczone, więc teraz czekamy na wyniki (czyt. na sukces :-D) będę trzymać kciuki :tak:
Aniu no własnie nie widziałam jeszcze tego wózka na żywo w sklepie - zresztą innych też nie - sugeruję się więc opiniami Waszymi i czytam fora dotyczące mutsy. Tę skrętną tylną oś można zawsze zablokować, a ten co Aga ma teraz to jest stelaż 4 rider, ale tam sa mniejsze przednie kółka, więc sie trochę boję jak to sie sprawdzi w zimie i sniegi :sorry2: jest tez różnica wagowa - ten Agi jest o 1,7 kg lżejszy. Będziemy mieszkać na 2 piętrze, ale w bloku nie ma wózkowni, nie wiem może ewentualnie stelaż trzymać w piwnicy, (piwnica jest dobrze zabezpieczona - dodatkowe zasuwy itd. - dotychczasowi właściciele trzymają w niej rowery) a dziecko zabierac w samej gondolce do domu, chociaz nie jestem przekonana..
 
a kradną wózki u Was ? Bo tak się przyjęło, żeby wózki chować a ja nie słyszałam o tym, żeby były kradzeże..moze akurat w naszym regionie. Ja, mój brat i inni znajomi zawsze trzymaliśmy wózki na klatce na dole i nigdy z nimi nic się nie stało ;-)
 
Bershka 38 tydzień to już oki, przecież dzieci które nie mają żadnych problemów też czasem rodzą się wczesniej, prawda? :tak: Musi być dobrze ;-)
U nas lało tak kolo 7.00 a teraz juz przestało, ale niebo całe zachmurzone :tak:
 
Akurat na tym osiedlu, ono jest dosyć nowe, i na obrzeżach miasta, więc kradną, zdarzają się nawet włamania do mieszkan na parterze do tych ludzi co mają ogródki (niski parter). My na szczęscie będziemy na drugim piętrze, ale do piwnicy można dostać się od garaży podziemnych, bo jest przejście, więc trzeba uważać. Nie wiem czy można byłoby sam stelaż trzymać w piwnicy, piwnica zawsze kojarzyła mi się z wilgocią i zapachem stęchlizny, nie wiem dlaczego :-D ale może w tych nowych blokach tak nie ma, ten blok ma dopiero 3 lata..
 
Kurcze sama już nie wiem, może lepiej wstrzymac się i najpierw obejrzeć wózki w sklepie i wtedy szukać na allegro.. Mimo że ten mi się podoba :sorry2:
 
Czesc kobietki!

Czytam i czytam i dobre wiesci widze:) i tak ma byc!

U nas od rana sie chmurzy i wilgoc czuc w powietrzu ale nie pada:)
Wczoraj niby slonca bylo niewiele ale na tym placu zabaw mocno sie spieklama na ramionach, karku i dekoldzie, wiec lepiej aby dzis sloneczko nie wychodzilo:)
 
reklama
Hej Royanna :-) Uważaj na słońce,bo ono czasem przypieka niepostrzeżenie :tak: A jak tam Alanek, fika trochę w brzuchu u mamusi? :-D
 
Do góry