reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No kurcze gdzie ta Anufifi zaczynam się martwić.. :confused:

Dziewczyny weszłam sobie na allegro i akurat znalazłam taki wózeczek jak chcę chyba w dobrej cenie - co o nim sądzicie?

tani i ładny MUTSY URBAN RIDER - stelaż+gondola (678953317) - Aukcje internetowe Allegro

Jutro konczy się aukcja, nie wiem może bym kupiła :-) Zdecydowałam że chcę Mutsy własnie stelaż i gondolę i kolorek mi się podoba i M tez. W sumie miałam później kupować wózek ale jak taki się trafił, czasem przypadkowe zakupy sa najlepsze :tak:
 
No kurcze gdzie ta Anufifi zaczynam się martwić.. :confused:

Dziewczyny weszłam sobie na allegro i akurat znalazłam taki wózeczek jak chcę chyba w dobrej cenie - co o nim sądzicie?

tani i ładny MUTSY URBAN RIDER - stelaż+gondola (678953317) - Aukcje internetowe Allegro

Jutro konczy się aukcja, nie wiem może bym kupiła :-) Zdecydowałam że chcę Mutsy własnie stelaż i gondolę i kolorek mi się podoba i M tez. W sumie miałam później kupować wózek ale jak taki się trafił, czasem przypadkowe zakupy sa najlepsze :tak:
Ładny:tak::-)
 
Witam :-)

U nas pogoda trochę się popsuła, jest ciepło ale padają przelotne deszcze...za dobrze by było gdyby drugi tydzień był równie piękny ;-) czas wracać do domu :-p

Patrysiu szkoda że nie wiedziałam wczesniej bo byśmy wpadli do Ciebie na kawkę ;-)

Anufifi udanego urlopu życzę :tak:mój już powoli się kończy :-(

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco :-):-):-)
 
Dziewczynki nie gniewajcie sie ale ja ostatnio nie mam kompa w domu...

Nie jest źle....pecherzyk ma 20 mm i po raz pierwszy od dawien dawna pojawił sie w prawym jajniku co wmawiam sobie jest dobrym znakiem :-D:-D:-D.
Zastrzyku mi nie dał , niestety ten lekarz nie zna caleej historii mojej i z wielu powodów nie mogłam mu powiedziec wiec uwza ze on sam peknie do czego ja niestety nie jestm przekonana:baffled::baffled::baffled:
Zdecydowałam wiec ze dzisiaj sama sobie podam ten zastzryk bo nie chce ryzykowac znów torbieli zwłaszczza ze po CLO często sie zdarza ze w zwiazku ze stymulacja i nie peknieciem powstaje trobiel ....

buziaki.
 
Witam się

Anufifi to super wiadomość czyli co ? czekamy na pękniecie razem :tak::tak::tak:

Agniesiak - usg prze powłoki brzuszne ???????? :confused: ja dopiero przez powłoki miałam robione po 16 tygodniu ciąży i też obraz nie był jakoś super widoczny. Nie dziwię się, ze Ci powiedział, ze coś jest małe czy jak On to nazwał bo przez powłoki brzuszne w tym okresie psinco widział. Może zrobił to braku czasu albo nie wiem dlaczego :confused:

Wczoraj rozmawiałam z chirigiem dziecięcym przez tel,. w sprawie tego jelitka i lekarz powiedział, ze jelito grube nigdy nie jest powodem do rozwiązywania ciązy wczesniej, ze się robi tylko krzywdę dziecku ale i tak mam przyjśc na wizyte we cw. lub sb. Ciut nadziei jest.

Milego dnia
 
reklama
Witajcie :-)

Anufifi stracha mi napędziłaś, już się bałam że coś nie tak i nie chcesz napisać :szok: ale mocno wierzyłam że jest ok i jest! :-) Kochana jest pęcherzyk czyli lada dzień powinien pęknąć :tak: To kiedy serduszkujesz? Ciekawe kiedy pęcherzyk pęknie, ale na dziewuszkę to chyba jakoś teraz powinnaś prawda?
Aniu co myślisz na temat tego wózka co wstawiłam linka wczesniej, zleciłam M żeby mi wygrał tę aukcję, zobaczymy czy się uda ;-) Czytałam że stelaż + gondola to będzie razem 15 kg, no ale takie chyba są Mutsy, bo koła duże pompowane i w ogóle, ale chyba takie najlepsze na zimę..:sorry2: A potem jak dzidzia będzie starsza to ten sprzedam a kupię spacerówkę, myślisz że to dobry pomysł?

Bershka widzisz i Tobie dobre wiadomości przekazał chirurg, będzie dobrze zobaczysz, uda się małemu do końca ciąży w brzuszku posiedzieć, a potem lekarze zajmą się jelitkiem :tak:

Agniesia mnie tez się podoba ;-) kolor to sprawa drugorzędna jak dla mnie, ale ten jakos mnie ujął , heheh..:)

Paula no ale i tak mieliście ładną pogodę, wymarzoną na urlop, więc mam nadzieję że odrobina chmur nie popsuje Wam humorków :-) Pozdrawiam ciepło!

Miłej środy wszystkim!
 
Do góry