reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

AGNIESIAK najlepiej dopochwowo(wiesz moze twój gin nie ma tego sprzętu bo czasami tak jest że nie maja :sorry2:w gabinetach prywatnych zawsze jest ale na NFZ nie zawsze)lepiej bedzie widać:tak:
 
reklama
Gosiu w efekcie jedziemy na 10 dni do jastrzebiej Góry i na tydzien do Mikołajek do Gołebiewskiego...ale o tym Filip nie wiem , będzie miała niespodzianke bo to ostatnio stało sie jego marzeniem....nieprawdopodobne ze ja jeszcze dochowałam tajemnicy i mu sie powiedziałam :):):): alez sie zdziwi jak go tam postawimy hehe:)
Ja też chcę jechac do Gołębiewskiego:tak::-D napiszesz mi tu po powrocie jak było:tak::-)
 
Aga my w zimie bylismy w Wisle w Gołębiewskim ....było rewelacyjnie , chłopaki sie wyszalały za wsze czasy ....i obiecalismy Filipkowi , że jak nie bedzie nudził o zabawki i pierdoły niepotrzebne w ciagu roku to go wexmiemy do jeszcze lepszego....zadziałało ....ile razy byslismy w sklepe i chciał kolejne chyba juz tysoięczne auto albo cos co za chwike rzuca i ma w nosie to mu przypominałam ....wiec teraz będzie miał nagrode :)
 
Aga my w zimie bylismy w Wisle w Gołębiewskim ....było rewelacyjnie , chłopaki sie wyszalały za wsze czasy ....i obiecalismy Filipkowi , że jak nie bedzie nudził o zabawki i pierdoły niepotrzebne w ciagu roku to go wexmiemy do jeszcze lepszego....zadziałało ....ile razy byslismy w sklepe i chciał kolejne chyba juz tysoięczne auto albo cos co za chwike rzuca i ma w nosie to mu przypominałam ....wiec teraz będzie miał nagrode :)
No to się ucieszy synuś:tak::tak::-):-)
 
Gosia to mieszkanko jest na drugim piętrze, nie ma windy ;-)
Anufifi ale fajny Wam się urlop szykuje :-) i tyle dni - super. A nasze plany wakacyjne pewnie wezmą w łeb :blink: bo będziemy musieli mieszkanko wyposażyć i potrzebna będzie kasa :tak: no trudno się mówi - coś za coś :happy:
 
Pyszczku , my jak juz weźmiemy kredyt tez z wyjazdem będziemu gdziekolwiek sie musieli wstrzymac , przynajmniej do momentu urządzenia ...ale wierz mi ze wtedy nawet nie będzie mi zal....zwłaszcza ze my domek z ogórdkiem wiec damy rade :)
 
Gosiu w efekcie jedziemy na 10 dni do jastrzebiej Góry i na tydzien do Mikołajek do Gołebiewskiego...ale o tym Filip nie wiem , będzie miała niespodzianke bo to ostatnio stało sie jego marzeniem....nieprawdopodobne ze ja jeszcze dochowałam tajemnicy i mu sie powiedziałam :):):): alez sie zdziwi jak go tam postawimy hehe:)
ale Wam fajnie:-)czekamy na relacje z wyjazdow:-)to sie syn zdziwi hehe
Gosia to mieszkanko jest na drugim piętrze, nie ma windy ;-)
Anufifi ale fajny Wam się urlop szykuje :-) i tyle dni - super. A nasze plany wakacyjne pewnie wezmą w łeb :blink: bo będziemy musieli mieszkanko wyposażyć i potrzebna będzie kasa :tak: no trudno się mówi - coś za coś :happy:
Pyszczku my tez raczej w tym roku nie bedziemy nigdzie jechac bo trzeba sie za mieszkanie wzasc...a Wy za rok sobie pojedziecie juz w trojeczke:-)
 
Hej kobietki!
Ale jestem zmeczona powietrzem...az smieszne:) Bylismy z malym od 10.30 do prawie14 na placu zabaw, maly teraz spi a ja do kompa. Pogoda ladna choc chmurzy sie i wieje lekki wiatr, ale cieplo ale nie skwar.

Pyszczku-ja uwazam, ze to dobra decyzja:) tym bardziej, ze to nowe budownictwo, 2pietro to akurat. Bedziecie szczesliwi!

Anufifi-do wizyty coraz mniej czasu-dasz rade:)

Gosiu, a ja sie pytalam o ta glukoze u nas-ile kluc itd. Powiedzieli mi, ze przy 50g trzeba byc na glodniaka, najpierw pobieraj krew i szykuja glukoze i po godzince od wypicia znowu pobieraja krew. A po 75 to samo z ta roznica, ze pobieraj krew dopiero po 2 godzinkach od wypicia...Sama juz zglupialam, ale przynajmniej tak jest w tej przychodni.

Agniesiak-z ciaza na pewno wszystko dobrze, najdziwniejsze usg brzuszne na tym etapie. Stad watpliwosci. Lekarzowi pewnie sie nie bardzo chcialo dzis pracowac;). 21go wszystko bedzie ok. Ja na pierwsze usg poszlam dopiero w 12tc-aby byc na 100% pewna, ze wszystko bedzzie widac :)
 
reklama
Agniesiak-z ciaza na pewno wszystko dobrze, najdziwniejsze usg brzuszne na tym etapie. Stad watpliwosci. Lekarzowi pewnie sie nie bardzo chcialo dzis pracowac;). 21go wszystko bedzie ok. Ja na pierwsze usg poszlam dopiero w 12tc-aby byc na 100% pewna, ze wszystko bedzzie widac :)
Pewnie tak:-D A na innym wątku dziewczyny mi powiedziały, żejak robi usg dopochwowo to potem jest większe ryzyko poronienia czy jakoś tak..
 
Do góry