reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Medio Oskar nie wstydzi sie dziewczyn, ma jednego przyjaciela- Wiktoria jej na imie, bawia sie w dom, wojne, resorakami, pistoletami, w szkole i w berka, nawet na judo chodza razem. Pewnie bedzie sie troszke wstydzil, wiadomo- trema i rodzice patrza......;-) Oskar jest jedynakiem i wszystko mu jedni czy bawi sie z chlopakami czy dziewczynkami......;-)

Dzieki Stokrotko, poki co trzymam za Ciebie kciuki.....;-)
 
Stokrotko, ale profesjonalna fotka, młodziutko wyglądasz.
Beatko mój też jak byliśmy u kolezanki to bawił się z dziewczynką-jej córką, wstydzi sie tego jak dziewczynki dają mu karteczki z serduszkami do torby szkolnej lub chcą go całować, wtedy ucieka haha, jeszcze za wcześnie dla niego.Choć jak był mniejszy to zaliczył kilka buziaków z koleżankami.
 
Dzieki dziewczyny fotka była zrobiona 2 dni temu telefonem :-)
Sama sobie szczeliłam fote jak siedziałam przy stole w kuchni hihihihiihih a pózniej ja troszke przerobiłam dodałam koloru ;-) czarno białego i sepii i gotowe
Młodo wygladam dzieki Medio za kompement jestem stara dupa 32 lata na karku hihihiihihih i dalej sie posuwam hihihiihi :tak::tak::tak::tak:;-)
 
Stokrotko, ale profesjonalna fotka, młodziutko wyglądasz.
Beatko mój też jak byliśmy u kolezanki to bawił się z dziewczynką-jej córką, wstydzi sie tego jak dziewczynki dają mu karteczki z serduszkami do torby szkolnej lub chcą go całować, wtedy ucieka haha, jeszcze za wcześnie dla niego.Choć jak był mniejszy to zaliczył kilka buziaków z koleżankami.
Mój młody tez lubi się całowac nawet z dziewczynami ale jest jeszcze mały chociaż juz zaczynamy wchodzic w etap wstydzenia się
Przyjdzie na niego tez czas jak zacznie laski przyprowadzac do doku to się nie opedzisz hihiihihiih bo teraz jest troche inaczej niż było kilkanaście lat temu
Wiem cos o tym bo do mojego siostrzenca przychodzą po kilka laseczek hihihihiih a ma chyba 11 lat czy 12
 
Beatko a ja Tobie zazdroszcze że z Ciebie taka dupa jest chudziutka i jaka figurka jak nastka widziałam tą fotke w kurteczce nowej i wygladasz zajebiście co ty robisz że z Ciebie taka dupa jest :tak:może dasz jakis przepis bo ja siedze w domu i nie mogę schudnąc :-(
 
reklama
Stokrotko dzieki, bardzo mi milo. Ale ja nic nie robie, mam dobra przemiane materii- wlasnie wciagam platki na mleku 2 porcje a po 12-30 mam obiad, generalnie to bardzo duzo jem.....;-)
 
Do góry