reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Na pewno coś w tym jest. Jednak My możemy jakoś próbować określić przybliżona owulacje, ale kiedy Ona wystąpi lub wystapila? Nie wiadomo. Każdy organizm jest inny, każdego organizm inaczej reaguje na infekcje, stres i owulacja może w jedna lub druga stronę się przesunąć. Wczoraj rozmawiałam z kuzynka, która zaliczyła wpadke i ewidentnie stosunek był w dniach ,,nieplodnych" i niedługo będzie rodzić Marię;-).
Mój syn jest właśnie z takiej wpadki. A robiłam testy owu i we wtorek dwie grube krechy, a w środę już nic więc dokładnie wiem kiedy miałam owu. No chyba że test tego nie pokazuje, a jedynie moment wzrostu piku lh i później jak osiągnie ileś tam to może już test owu ujemny wychodzi i wtedy jest owu
 
reklama
Mój syn jest właśnie z takiej wpadki. A robiłam testy owu i we wtorek dwie grube krechy, a w środę już nic więc dokładnie wiem kiedy miałam owu. No chyba że test tego nie pokazuje, a jedynie moment wzrostu piku lh i później jak osiągnie ileś tam to może już test owu ujemny wychodzi i wtedy jest owu

No tak właśnie jest. Testy owulacyine nie pokazuja jej tylko wzrost LH. Przyjmuje się, ze owulacja następuje w ciagu 24-36h po piku
 
E w to to ja wcale nie wierzę. Mi się nie zgadzało ani przy chłopcach ani aktualnie.
Nie wierz w te bzdury. Tak samo jak teoria Ramzi czy NUB. W Ramzi wszystkie mi pisały, ze chłopak. W NUB, ze chłopak. Chyba tylko dwie dziewczyny mówiły, ze córka.
Nub nie jest teorią :) to wyrostek płciowy i czasami faktycznie zdarzają się "trickynub" :)
 
Na pewno coś w tym jest. Jednak My możemy jakoś próbować określić przybliżona owulacje, ale kiedy Ona wystąpi lub wystapila? Nie wiadomo. Każdy organizm jest inny, każdego organizm inaczej reaguje na infekcje, stres i owulacja może w jedna lub druga stronę się przesunąć. Wczoraj rozmawiałam z kuzynka, która zaliczyła wpadke i ewidentnie stosunek był w dniach ,,nieplodnych" i niedługo będzie rodzić Marię;-).
Nie takie cuda się zdarzały :D Znajoma ma córkę z jednego jedynego seksu dzień przed @ ;)
 
Jeśli o Ramziego chodzi to już bardziej tym chińczykom wierzę haha
nie znam teori Ramzi, o co tu chodzi?
Oczywiście wszystkie te teorie kalendarze traktuje jak wróżby Andrzejkowe ale czemu by się nie pobawić 😉ostatnio sprawdzałam co mi wychodzi z chińskiego , z kalendarza księżycowego czy jakoś tak ( w jakim znaku doszło do zapłodnienia ) i narazie wychodzi dziewczynka 😉najlepsze ze moi Panowie sprawdzili się z tymi teoriami ale ja intuicyjnie czuje ze teraz tez będzie mały książę
 
reklama
nie znam teori Ramzi, o co tu chodzi?
Oczywiście wszystkie te teorie kalendarze traktuje jak wróżby Andrzejkowe ale czemu by się nie pobawić 😉ostatnio sprawdzałam co mi wychodzi z chińskiego , z kalendarza księżycowego czy jakoś tak ( w jakim znaku doszło do zapłodnienia ) i narazie wychodzi dziewczynka 😉najlepsze ze moi Panowie sprawdzili się z tymi teoriami ale ja intuicyjnie czuje ze teraz tez będzie mały książę
Tak z ciekawości, jak się sprawdza w kalendarzu ksiezycowym? Jakas strona?
 
Do góry