reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam pytanie czy zmieniło wam się coś w cyklu przy braniu niepokalanka? Od 14.07.2020 zaczęłam brać niepokalanka i inne witaminy. 11.07 miałam owulację,dziś równy tydzień i mam krwawienie(chyba okres) 9 i 11.07 mieliśmy zbliżenie. I teraz zastanawiam się czy to może niepokalanek tak namieszał, czy to zagnieżdżenie zarodka? Zawsze równe 2tyg po owulacji miałam okres 🤔
Kiedyś czytałam, że jeśli Ktoś ma regularne cykle to powinien go odpuścić bo lubi namieszać ale z tego co kojarzę to on raczej wydłuża cykl. Ja już nawet kupiłam bo z cyklem miałam różne cyrki przy staraniach ale coś mnie właśnie zniechęciło.
 
reklama
Kiedyś czytałam, że jeśli Ktoś ma regularne cykle to powinien go odpuścić bo lubi namieszać ale z tego co kojarzę to on raczej wydłuża cykl. Ja już nawet kupiłam bo z cyklem miałam różne cyrki przy staraniach ale coś mnie właśnie zniechęciło.
Ja kupiłam ze względu na bardzo obfite miesiączki trwające 7 dni (3 pierwsze dni zawsze masakra)
 
Madziolek ja używam termometru Microlife MT16C2.

Ja przed córka też pakowałam w siebie dużo magnezu, wapnia i witaminy C i też wierzę, że jednak działa. Zwłaszcza że w poprzednich latach zauważyłam, że tu był właśnie w którymś roku wysyp dziewczynek od tego magnezu, wapnia itp. Ale ciekawe jak wygląda ta druga lista.

Elenaa chyba czas pomyśleć o siostrzyczce. Super rysunek, w ogóle jakoś tak dużo osób na nim. 😊
 
Madziołek z tego co dziewczyny pisały to faktycznie Niepokalanek lubi namieszać tym bardziej że bierzesz go tylko 4 dni on tak naprawdę działa tylko jak się go stosuje w dużych dawkach kiedyś przytaczałam tu publikacje dr różańskiego on dowodził ze mniejsze dawki mogą podwyższać prolaktyne a dopiero wysokie dawki działają pozytywnie na cykl i niestety nie tylko wydłuża cykl może też skrócić ale na ogół te bardzo długie cykle. Jeżeli byłaby to implantacja to na ogół jest to plamienie. Trzymam kciuki oby była to implantacja ✊
 
Teoretycznie spożywanie pieczywa sprzyja poczęciu chłopca rzekomo, podnosi poziom glukozy i wyrzut insuliny. U siebie w staraniach i kilku znajomych zauważyłam, że wpłynęło na zakwaszenie organizmu i spłodzenie dziewczynki. Im bardziej niezdrowa i sucha dieta tym bardziej sprzyjała. Nie wiem, ile w tym prawdy u mnie się sprawdziło. Przy synku byłam na diecie i nie jadłam pieczywa i unikałam węglowodanów, a u córki nie miałam czasu na szykowanie posiłków i z reguły była jakaś kanapka i te nieszczęsne pieczywo i piwo itp. 😊 Na pewno jadłam więcej pieczywa niż kiedykolwiek, nawet teraz nie zjadam więcej niż dwie kanapki dziennie.

Elenaa a kiedy planujecie starania o siostrzyczkę ? 😊
 
reklama
Do góry