reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Myślę że jest, koleżanka zaszła w 5 dniu cyklu i rodzi w grudniu syna. Dodam tylko że to 5 dziecko , nieplanowane a mąż po wazektomii nieudanej.
Ale numer... W przyszłym tygodniu mąż mojej przyjaciółki idzie na ten zabieg! A wg lekarzy i badań zabieg był udany? Robili badanie po zabiegu?
 
reklama
Ale numer... W przyszłym tygodniu mąż mojej przyjaciółki idzie na ten zabieg! A wg lekarzy i badań zabieg był udany? Robili badanie po zabiegu?
Tak robili, było ok, ale doszlo do rekanalizacji. Lekarz powiedział że trzeba powtórzyć zabieg, ale co z tego jak oni zalamani byli na początku, mają 4 dzieci w wieku 2-8 lat, oni sami 40 i 49 lat, aż niewiarygodne że zaszła.
 
Tak robili, było ok, ale doszlo do rekanalizacji. Lekarz powiedział że trzeba powtórzyć zabieg, ale co z tego jak oni zalamani byli na początku, mają 4 dzieci w wieku 2-8 lat, oni sami 40 i 49 lat, aż niewiarygodne że zaszła.
Nawet nie wiedziałam że takie coś jest możliwe. Szok
 
Tak robili, było ok, ale doszlo do rekanalizacji. Lekarz powiedział że trzeba powtórzyć zabieg, ale co z tego jak oni zalamani byli na początku, mają 4 dzieci w wieku 2-8 lat, oni sami 40 i 49 lat, aż niewiarygodne że zaszła.
No nieźle matka natura wygrała. A w jakim czasie po tym zabiegu zaszla? Bo chyba pierwsze kilka miesięcy trzeba stosować dodatkowo inne zabezpieczenie bo te plemniki gdzieś tam mogą jeszcze byc
 
@Anga79 Ja osobiście nie bardzo wierzę w to, dla mnie to jest niemożliwe. Musiałaby mieć cykle krótsze niż 20 dni, choć nawet przy takich cyklach ciężko o owulację, bo te z kolei lubią być bezowulacyjne.

A u mnie taki numer, według testów owulacyjnych i według temperatury, owulacja powinna być w środę, a monitoring pokazuje, że dziś. Gdybym zaufała testom i temperaturze, to wmawiałabym wszystkim, że starałam się o syna w owulację, a prawda byłaby taka, że 2 dni wcześniej.
 
@Anga79 Ja osobiście nie bardzo wierzę w to, dla mnie to jest niemożliwe. Musiałaby mieć cykle krótsze niż 20 dni, choć nawet przy takich cyklach ciężko o owulację, bo te z kolei lubią być bezowulacyjne.

A u mnie taki numer, według testów owulacyjnych i według temperatury, owulacja powinna być w środę, a monitoring pokazuje, że dziś. Gdybym zaufała testom i temperaturze, to wmawiałabym wszystkim, że starałam się o syna w owulację, a prawda byłaby taka, że 2 dni wcześniej.
U mnie też tak jest. Owu 2 dni później niż wskazują testy i inne objawy. Dlatego chodzę na monitoring owulacji
 
reklama
Do góry