reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ktos tu pisze i zastrzyku na pekniecie jajeczka , to tylko napisze ze to bardzo dziewczynkowe jest wiec przy staraniach na chlopca bym nie polecala, a jajeczka jest potwierdzenie ze pękają?
 
reklama
Koootka a czy Wy z mężem badaliscie sobie hormony estriadol i testosteron w 3 dniu cyklu u kobiet a facet to wiadomo obojętnie. Ja zauważyłam taka zależność, że babeczki co mają synów mają zwykle dużo płodnego śluzu a za to odpowiedzialny jest estriadol a te co mają przewagę córek raczej tego estriadolu mają mniej i śluzu płodnego mniej i nie tak rozciągliwy.... myślę, że to też ma spore znaczenie...
 
Koootka a czy Wy z mężem badaliscie sobie hormony estriadol i testosteron w 3 dniu cyklu u kobiet a facet to wiadomo obojętnie. Ja zauważyłam taka zależność, że babeczki co mają synów mają zwykle dużo płodnego śluzu a za to odpowiedzialny jest estriadol a te co mają przewagę córek raczej tego estriadolu mają mniej i śluzu płodnego mniej i nie tak rozciągliwy.... myślę, że to też ma spore znaczenie...
Właśnie nie bawiłam
A więc to badanie tylko w 3 dniu cyklu robić ? Wtedy jest najwyższy poziom ? A jak się mają te hormony przy owu?
 
Ktos tu pisze i zastrzyku na pekniecie jajeczka , to tylko napisze ze to bardzo dziewczynkowe jest wiec przy staraniach na chlopca bym nie polecala, a jajeczka jest potwierdzenie ze pękają?
Ja myślałam o zastrzyku Ale skoro dzoewczynkowy to rezygnuje. Tylko teraz pytanie czy na usg będzie widać ze bajeczki pękło ? Jak to się ocenia ? I jajeczko ma 12 h po owulacji ? Sa jakieś odchylenia ?
 
A
Kitka- zasada bdm polega na tym ze 2 stosunki zeby trafic w sama owu- ale zwiekszyc ph w srodku i ilosc nasienia , plus zakladaja ze 24 h po pozytywie jesy owu, a ja np mam ,2 dni po pozytywie :) , stad 2 stosunki, zeby po prostu trafic , jak bym miala o chlopca sie starac to bym zaczela od nich bo naprawde dziewczyny maja dobre wyniki , po 4-5 corek i chlopak metoda bdm, takze ja polecam, jesli nie chce sie nikomu bawic w jakies skomplikowane rzeczy- naprawde , dodac , czerwone mieso, zrezygnować z redbulli (mezczyzna bo to ponoc plemniki uszkadza ) ,

Sory dziewczyny ale macie mega podobne nicki - kotkowe i teraz nie wiem ktorej mam co odpisac [emoji85][emoji85] lol
Ja pragnę tego synka. Jenys tak się nakrecilam. Czuję ze akurat mi się nie uda.. :(
 
Ja myślałam o zastrzyku Ale skoro dzoewczynkowy to rezygnuje. Tylko teraz pytanie czy na usg będzie widać ze bajeczki pękło ? Jak to się ocenia ? I jajeczko ma 12 h po owulacji ? Sa jakieś odchylenia ?
Na usg widać ile ma mm, przyjmuje się że rośnie 2 mm dziennie. Pęka przy 22 mm. Dobry lekarz Ci wskaże dokładny dzień owu. Ja niestety mam tak rozjechane że bez monitu nie mialabym pojęcia kiedy mam owu
 
Miciurka no wiem jak dziala bdm, że w owu... I w ogóle, i właśnie boję się trafić w owu, bo w owu to 50/50 są szanse, a nawet pewnie więcej dziewczynek jest z owu! [emoji85]
Pewna tu piękna młoda dama kiedyś się udzielala [emoji6] i mówila że na chłopca wg GD też mają dobre wyniki! I nie powiem że ta opcja bardziej do mnie przemawia, niestety u mnie wszystko musi być logiczne [emoji2370]
 
reklama
Do góry