reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc dziewczyny. ja sie troche lepiej czuje bo czasami pobolewa podbrzsze ale tez pachwina prawa..gin dopiero za ok 2 tyg, teraz go nie ma za tydzien @..mam dzwonic zaraz po @.
Zazdroszcze wszystkim testowania :( co do planowania płci...własnie czytałam Artykuł w ktorym obalono ,że w owu jest chłopiec..najnowsze badania pokazuja ze ze stosunku w owu jest wiecej dziewczynek...no cóż...w co wierzyc...ja pozostaje przy diecie, przy suplach...ale co do dnia kied...wyjdzie w praniu czy bedzie przed owu czy w owu..ale jesli w owu znow bede miec dylemat czy na kroliczki czy trzymać abstynencje...
 
Ostatnia edycja:
Ja nie brałam clo wiec nie wiem. U mnie po Lukrecji 6dni była. Zawsze punktualnie [emoji6]

Coś sobie roje [emoji7]

Zobacz załącznik 863645

Nosi mnie tak, że nie wiem. Raz mi sie chce płakać za chwile krzyczę [emoji85][emoji23]
I czekam na dzień testu [emoji85]
A obiecałam sobie, ze odpuszczę [emoji85]

LELEETH ✊✊✊✊ kciuki za twoje różowe i zdrowe marzenie !!!
 
Mój test z rana :D
IMG_20180605_063050.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180605_063050.jpg
    IMG_20180605_063050.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 379
Dziewczyny gratuluję kreseczek! @Justyna_maj2017 i @mihasiaaa ogromnie sie cieszę!

Chciałam tylko dodać że u mnie z synem w 6 tygodniu (5+3) był tylko pusty czarny pęcherzyk ciążowy. Później dwa tygodnie najwiekszego stresu na świecie i było już 1,5 cm dzidzi z seduchem. Więc jak ktoś ma cierpliwość to lepiej poczekać z USG, a jeśli nie ma to być dobrej mysli ;)

Co do moich planów to w lipcu planuję zejsc z leków i w sierpniu przy dobrych wiatrach zaczynam starania.
 
reklama
Marzycielko nie sądze,że Bóg dalej nam takie okropne lekcje..ze karze za coś..daje nauczki.My to sobie tak tlumaczymy bo najłatwiej nam oceniac negatywnie samych siebie i wpędzac w poczucie winy.Maziajka,ja i inne dziewczyny poroniły a mimo to mają swoje wymarzone córeczki..to tak po prostu nie działa a zyjac w poczuciu winy jak to napisalas do konca zycia nie wyjdzie Ci na dobre.Teraz takie wytlumaczenie jest dla Ciebie najprostrze.Mam nadzieje ze czas wyleczy rany i dostrzezesz kiedys cos jeszcze głębszego w tym wszystkim i to ze przede wszystkim to nie była kara.Buziaki:*
 
Do góry