reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kati w to bym nie wierzyła akurat, teraz moja przyjaciółka urodziła drugiego synka. Każdy z owulacji z innego jajnika.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleeth ciekawe. Ale ja nie wierze. Po pierwsze w regulaminie pisze ze nie ponoszą odpowiedzialności za błędy w próbce moczu wiec pewnie strata kasy i 50/50. To samo co w Meksyku robią microsort chyba nazywa się to dr ericsson jakoś tak. I oni selekcjonują spermę i odsyłają do ciebie. Mega dużo dziewczyn się żaliło.
Jeśli chodzi od nich o teorie to jedynie to faktycznie ten wegetarianizm. Ja nie jadłam mięsa i już wcześniej o tym pisałam ze są badania na ten temat. Chociaż z drugim synem byłam weganka i powinnam mieć córkę a teraz No same wiecie. Tez zero mięsa plus inne wydziwianie.
Jedynie co to aż mi serce stanęło jak przeczytałam ze ludzie z dwoma dziećmi tej samej płci maja większe prawdopodobieństwo na dziecko następne również tej samej płci. No ale to prawda sama jestem tego świadoma. Chociaż gdzieś były statystyki ze nie. Kiedyś tu wklejałam.
Kitqa może faktycznie usg 3D by było najleeijszym rozwiązaniem. W późniejszych tc lepiej na nim widać. A pewności i spokój jest bezcenny



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aleksandra, gratuluje zdrowego synka. Starszy brat będzie przeszczęśliwy!
Kitqa, ale niespodzianka! Super, ze i Tobie marzenie się spełniło!
Uwierz, tak jak Ana!;) tez chciałabym kiedyś doświadczyć takiego uczucia, ehhhh rozmarzyłam się !
Marzycielka, czyli planujesz bez ulepszaczy po prostu działacie po pozytywie?
Katirl, dałaś mi nadzieje-wczoraj byłam na monitoringu i miałam jajeczko 18mm w lewym jajniku ;) dzisiaj po południu chyba czułam ovu. Nieś jestem pewna ale czułam lekki ból w lewym jajniku.Za 2-3h działamy-myśle ze jeszcze nie będzie za późno!




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica i jak założenie? Hurry up czy bez? I z j&d. Ale ekscytacja [emoji7] a jak testy. Masz jeszcze pozytywne czy już zanikło?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bedronka hihihih kurierem:p może listonosz przynosi w kopercie:p
Imama- myśl pozytywnie! Nakręcaj się umiarkowanie;)
Kitqa-no to SZOK, NIEDOWIERZANIE, SZAŁ, Gratki ode mnie!!!!
Aleksandra-dwóch starszych braci dla księżniczki będzie w sam raz;)
 
imama, a ciekawe ileż to miesięcy, by trzeba było nie jeść tego mięska? kilka tygodni, czy miesięcy?
lewy jajnik-u mnie chyba za każdym razem był lewy, jakiś czas temu czułam prawy i nawet mi się wydawało, że może z przytulanek coś jednak wyszło, ale potem dostałam dziwną @ i czar prysł.
A teraz mam 7 dzień cyklu i dziś widziałam śluz leki i ciągnący...no zwariować można! Czy mi okres wróci do jakiejś systematyczności? :( jak tu nie można nic wyliczyć kochane. Jak tak dalej pójdzie, to będę mieć loterię...a jak loteria, to większe szanse na boy u mnie.
Imama- dobrze Cię rozumiem...LeeLee- Ciebie też. Najgorsza jest myśl, w której musisz pogodzić się z kolejnym marzeniem, które nie będzie Ci dane i tak pogodzić się, przepracować to i być dalej szczęśliwym bez córki. W końcu przecież któraś ciąż u każdej z nas będzie tą ostatnią.
 
reklama
Do góry