reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama to mówią że nie ma nuba na tym zdjęciu a ja myślałam że jest dość wyraźny ta biała kreska ale w takim razie co to jest? Ja już w ogóle nie znam się na tym...dzieki
 
reklama
Wiesz ja tak jak Ty pogodze się że to może jednak trzeci boy jak widać nie wszyscy mogą być mamami córeczek...u mnie to to najgorsze że dookoła mnie wszędzie dziewczynki się rodzą...
 
Imama, na razie nie jest nic przesądzone, więc poczekaj chwilę.

Dobrze, że pozwalasz sobie na te uczucia. Nie tłum ich w sobie, będzie Ci lżej niż udawać jak jest Ci dobrze. Wiem, że to minie. Ja akurat naprawdę wiem o czym mówisz i też wcześniej nie sądziłam, że będzie mi ciężko jak dowiem się że będę miała córeczkę a nie synka. A potem wszystko we mnie pękło... Głupie to i niewytłumaczalne, ale cóż- jesteśmy tylko ludźmi. Ja ciągle wierzę w Twoją córeczkę i naprawdę jak okaże się inaczej to ja już sama stracę wiarę w planowanie....

Monia testuj bo czekamy!!!:)

Dziewczyny, kiedyś gdzieś wyczytałam, ale nie pamiętam gdzie, że właśnie przy staraniach na córkę jakieś 2 dni przed nie można mieć orgazmu bo może on spowodować pęknięcie jajeczka i wtedy zamiast planowanej córki jest syn, ale czy to prawda to nie wiem....
 
Marzycielka pierwszego synka tez mam z jednych staranek ale nie potrafię powiedzieć czy w owulacje czy przed ale na pewno blisko bo dużo sluzu było ;) już sama nie wiem jaka teraz strategie obrać
Ana a jednak marzenia się spełniają No i modlitwy :D a jakie ćwiczenia wykonywałas? Chodziłaś na siłownie? Tez myśle żeby postawić na sport...
Imama głowa do góry szanse jeszcze masz spore 90% jak nie więcej bo dopiero byłaś na pierwszych badaniach na których lekarz zasugerował chłopca a jak wiesz często a nawet bardzo często są pomyłki na tym etapie. Mi powiedział w 13tyg ze chłopiec potem na nfz w 14tyg ze raczej chłopiec i jeszcze w 18tyg ze chłopiec a ja ciagle miałam nadzieje na pomyłkę, ciagle czytałam oglądałam zdjęcia a ile przepłakałam to już nie wspomnę. Jeszcze czasami muszę przyznać ze mi smutno i złe jak pomyśle ze to nie dziewczynka bo cały czas siedzi mi w głowie. A nasila się to jak słyszę komentarze ze szkoda ze nie corka ze corka to tak bardziej przy domu zostanie ze większy kontakt z matka a synowie sobie pójdą itd a jak dowiaduje się ze któraś koleżanka w ciąży to zaraz zżera mnie ciekawość co będzie miała :D chyba dopóki nie będę mieć tej corki to zawsze pozostanie taki zal i patrzenie na innych.
 
@Ana87 gratuluję, skoro w 20 tygodniu nie ma siurka to nie będzie. Mój syn miał w 17 tygodniu 6 mm armatkę. Nawet mam pamiątkowe zdjęcie. Mąż był dumny haha.

@Miciur-ka z moich obserwacji wynika że faktycznie u mnie po pozytywie zaraz owulka. To już nie pierwszy raz. Może te testy mam dupne bo z allegro i późno pozytywne są.

@Katirl ja cienka jestem w usg więc nie pomoge ale zyczę córci!

Tak sobie zbieram fakty na później . U nas był jeden strzał w płodne, po abstynencji, sex po drinkach, bez orgazmu, odstęp 2,5 dnia mniej wiecej, tylko nie robiłam j&d bo sie bałam że za daleko od owu.

No i tak człowiek myśli, kombinuje, liczy, a my tu z @Gosica i innymi to chcemy w ogóle zajść w ciążę najpierw, co tez nie zawsze takie łatwe jakby się wydawało. W moim przypadku, nawet jak zaskoczy to będę miała wielkie stresy czy nie kolejna pozamaciczna :( ehhh
 
Imama ja też trzymam kciuki do nas usg,.
Mogę sobie wyobraźić jak Ci ciężko, bo te nasze pragnienia sa bardzo silne. Mamy prawo czuć się rozczarowane, ja to już w ogółe bo przez skomplikowaną sytuację nawet się nie staram, mimo to wczoraj w sklepie jak zobaczyłam mamę z małą dziewczynką na ręku, to gapiłam się jak na zjawisko, az Pani na mnie popatrzyła a ja głowę ukryłam, bo łzy same mi kapały.... więc emocje są ogromne i cięzko nad nimi zapanować.
Staram sobie wytłumaczyć, że mam zdrowe, piękne dzieci, nie ma chorób w rodzinie większych i to trochę pomaga.
Spróbuj spojrzeć na sytuację z innej strony, w ogóle zaszłaś w ciążę, mam szdrowe dziecko, wspaniałych 2 już urodzonych synków, dobrego męża, ciąża przebiega prawidłowo, no i jeszcze NIE MASZ OFICJALNIE POTWIERDZONEJ PŁCI, może takie pozytywne myślenie wyciągnie nas trochę z dołka chwilowego.
 
Tak odpisała jedna:
1) No nub
2) Not seeing a nub, Any more pics?
Ta kreska to wg mnie tez cześć nuba ale to tez pewne nie jest bo noga zakrywa.
Tutaj posyłam Ci linki do potwierdzonych nubow chłopców i tak tez są napisane w którym tc było to robione:
Link do: Post Your Confirmed BOY Nub Theory and Potty Shots Here in Ultrasound Gender Prediction Forum
A tu dla odmiany dziewczynki:
Link do: Post Your Confirmed GIRL Nub Shots Here in Ultrasound Gender Prediction Forum proponuje Ci poprzeglądać sobie pare stron i zauważysz ze żeby ocenić czy to chłopczyk czy dziewczyna trzeba mieć zdj całego nuba z noga się nie da.
1508918658-f5d01fc8050ca05c-aaaaaa.jpeg
1508918666-b46b017e06f24e5f-aaaaaa.jpeg

Tu masz dwa screeny z fb od dziewczyny co ma tez myślałam nub zakryty a jednak wszyscy widza tam chłopczyka. Im więcej czytam tym czarna magia to czasem dla mnie hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje wam dziewczyny za wsparcie! [emoji7] kochane jesteście
Wole się pogodzić ze chłopczyk bo wszystko na to wskazuje ale wiaodmo nadzieje mały promyczek jest w sercu. Trzy tygodnie i się okaże
Przyszłamama ja mam nadzieje ze jak na następnym będą jajca to już nie będę szukać bo z synem do końca nadzija była ze córka jeszcze wszyscy mnie w około nakręcali tekstami ze to pomyłka.
Te komentarze najgorsze już się boje jak będę mówiła ze trzeci chłopak bo już wszyscy mówią ze takiego „pecha” nie można mieć. Aż szlag mnie trafia i już szykuje sobie ripostę bo co jak co ale takich rzeczy ludzie nie powinni mówić
Kinga przed tobą jeszcze może z dwie próby wiec zobaczysz jeszcze się uda. Nie można tez odrazu zakładać ze nie.
I wiecie co okazało się ze tej znajomej co powiedzia lekarz na usg ze na 90% syn to pisała do mojej przyjaciółki ze ona tego dziecka nie pokocha bo to syn a chciała córkę. I normalnie aż się we mnie gotuje. A co się okazało z krwi jej wyszło ze córa. I jak sobie pomyśle ze taka osoba co tak mówi i myśli a ma takie szczęście i będzie miała ta upragniona córkę. No !?!?!?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@PrzyszłaMama to jak dowiesz sie płci to daj znać, bo jestem żywo zainteresowana [emoji6][emoji23]

@Katirl masz, racje. Najtrudniej gdy wszędzie wokół same córcie. U nas głośna sprawa bo jakaś kobieta oddała do okienka życia 2miesieczną dziewczynkę i 1,5 rocznego chłopczyka. Przepłakałam sporo nad ta sprawa. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby ja oddała dzieci, biedna kobieta, biedne dzieci [emoji24]
U mnie też ostatni raz, w sumie pierwszy i ostatni, ponieważ wcześniej płci dzieci nie planowałam. Teraz rzut na taśmę, będzie albo syn (najprawdopodobniej ) albo ta córcia (w co zupełnie nie wierze ale mam szalona nadzieje)
@Imama rozumiem Twoje odczucia, zwłaszcza, że tak wiele zrobiłaś by mieć córcię. Jeśli faktycznie jest synek, to musiało być dość bolesne zaskoczenie.
Sama po przeczytaniu Twojego posta poczułam się dość dziwnie, takie niedowierzanie z żalem. Ale nadal trzymam zaciśnięte kciuki, niech będzie dziewuszka, bo jak ten Elvis będzie [emoji33]
Także [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

A swoją drogą w tej ciąży, lekarz na prenatalnych stwierdził, ze chyba dziewczynka, ale nie jest pewien. Potem ze chyba dziewczynka ale coś dynda miedzy nogami, jednak pępowina była owinięta wokół nóżki i twierdził, ze to pewnie to. A na genetycznych lekarz przyłożył głowice i mówi chłopak. [emoji15]
Także u Ciebie może byc podobnie, i usłyszysz dziewczynka [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@Ana87 oj, tez życzę sobie takiej wpadki [emoji23]

A z dobrych wieści mam dobry śluz, ból w lewym jajniku, czekam 14 na @
Może to już to ? [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry