reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, już po monitoringu;) jajeczko ma już 18mm, wiec ovu prawdopodobnie jutro ;) lekarz nie widział dwóch jajeczek, wiec clomid aż tak ich nie powtórzył.
Ana87 super wieści, gratulacje. Teraz to już możesz szaleć z kokardkami !;)
Monia, oczywiście kciuki nadal trzymamy za Twoje testowanie. Koniecznie daj znać!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ana no pewnie że dziewczynka żaden lekarz nie da 100% bo 100% jest przy porodzie ale jak już powiedział że jest prawie pewny i siusiaka nie widać to możesz być spokojna. Gratulacje!

Kiti ze zdjęcia ja nic nie widzę i tak jak Imama napisała to końcówki nuba nie widać więc ciężko stwierdzić. A ja i tak dość kiepska w te klocki jestem.

Monia, kciuki i czekamy na testowanie!

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszłamama ja tez robiłam odwrotnie wiec rozumie. Ja mam syna z 4 dni przed owu ale czytałam ze nawet Pirantha pisała ze 4-5 dni przed więcej chłopców bo wtedy jest wzrost estrogenu i chyba nawet testosteronu. Wiec teraz po pozytywie działałam i bałam się ze za szybko owu się przesunie i będzie zaś 4 dni przed. Ale zgadzam się z Maran ze to wg mnie nie ma znaczenia.
Gosica ja niestety ale 3 tyg muszę czekać. Idź na monitoring dobra sprawa w 12 tc chodzą właśnie.
Kiti witaj. Różniez mam dwóch synów i teraz w 14 tc jestem. Z twojego zdjęcia myśle nic wyczytać nie idzie bo końcówka nuba zakryta nóżka, masz jakieś inne zdjęcie? Lekarz mógł więcej widzieć. U mnie z nóżka piękna córeczka wychodziła a jak wyprostował nóżki to na końcu odstawało co może wskazywać na chlopca ale u mnie to był 12tc. Mi lekarz po 13 tc w obydwu ciążach zgadł ze synowie teraz byłam w 12+3 i niby tez synek. Ale to częste pomyłki wiec lepiej poczekać. Życzę córeczki. Nub się podnosi do 13 i 5 dni i wtedy jak się określa to blisko 100% pewności co do płci ale zależy od lekarza i sprzętu.
Maggie widać na zdjęciu ze charakterna dziewuszka taki uśmiech
emoji171.png

Ana daj znać trzymam kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przyszłamama ja tez robiłam odwrotnie wiec rozumie. Ja mam syna z 4 dni przed owu ale czytałam ze nawet Pirantha pisała ze 4-5 dni przed więcej chłopców bo wtedy jest wzrost estrogenu i chyba nawet testosteronu. Wiec teraz po pozytywie działałam i bałam się ze za szybko owu się przesunie i będzie zaś 4 dni przed. Ale zgadzam się z Maran ze to wg mnie nie ma znaczenia.
Gosica ja niestety ale 3 tyg muszę czekać. Idź na monitoring dobra sprawa w 12 tc chodzą właśnie.
Kiti witaj. Różniez mam dwóch synów i teraz w 14 tc jestem. Z twojego zdjęcia myśle nic wyczytać nie idzie bo końcówka nuba zakryta nóżka, masz jakieś inne zdjęcie? Lekarz mógł więcej widzieć. U mnie z nóżka piękna córeczka wychodziła a jak wyprostował nóżki to na końcu odstawało co może wskazywać na chlopca ale u mnie to był 12tc. Mi lekarz po 13 tc w obydwu ciążach zgadł ze synowie teraz byłam w 12+3 i niby tez synek. Ale to częste pomyłki wiec lepiej poczekać. Życzę córeczki. Nub się podnosi do 13 i 5 dni i wtedy jak się określa to blisko 100% pewności co do płci ale zależy od lekarza i sprzętu.
Maggie widać na zdjęciu ze charakterna dziewuszka taki uśmiech [emoji171]
Ana daj znać trzymam kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imama to mówisz że nub zasloniety nózką a ja myślałam że tak ładnie widać cały widac że się w ogóle nie znam. Dziękuję za odp. Życzę Ci córki...
 
Monia to kciuki nadal zaciśnięte!
Ana87 naprawdę ciesz się to będzie dziewczynka napewno! Naprawdę na tym etapie siurka już widać! Nie mówiłabym nikomu żeby nie zapeszać ale bym skakała z radości. Odemnie ciche gratulacje [emoji166][emoji7]
Marzycielka to CFR to compressed release czyli te hurry up ale zmodyfikowane bo to codzienny sex a jak coś pójdzie nie tak(pominiemy dzień) to zastosować CFR czyli w dzień pozytywu jeden stosunek z zabezpieczeniem i szybko hurry up już docelowo bez zabezpieczenia. FR to frequent release czyli codzienny z zabezpieczeniem a raz w płodne bez. FRBD to frequent BD to codzienny sex bez zabezpieczenia np z odstępem czyli kończąc pare dni przed owu albo jak chce się mieć większe szanse na ciąże to aż do owu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica Extra wiec do dzieła! Czy czekasz na pozytyw? Czy działacie dzisiaj?
Kati dla porównania moje zdjęcia nubow. Na jednym bez zakryte nóżki i widać końcówkę na tym drugim już zakryła dzidza i wydaje się ze tylko widać kreseczkę prosta. U mnie podczas usg jak dziecko prostowało nogi to dopiero ukazała się końcówka. U Ciebie niestety jest ona zakryta i nawet nie wystaje za nóżkami co tez się zdarza i jak są np dwie kreski to córka idzie okresic.
1508859525-df5f33dab70fab96-aaaaaa.jpeg
1508859538-659f8c80997f257d-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kinga, dzięki. Oczywiście niedługo rozpoczynamy działania. Teraz myśle czy dzisiaj w nocy czy lepiej jutro w nocy. Ehh, znowu temat do myślenia. 18mm pęcherzyk może pęknąć jutro i chyba pojutrze? Wiecie przy ilu mm pęka i jaki jest jego przyrost? Dodatkowo na dziedz dzisiejszy mamy abstynencji już 8 dni, wiec nie wiem czy nie zrobić hurry up-Imama, Please podpowiedz [emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica jak macie abstynencje (mąż sobie nie dopomagał albo bez stosunku z zabezpieczeniem poprostu abstynecja) to nie hurry up. Albo to albo to bo to zaburza. Wiec jak wybrałaś abstynencje to bez hurry up. Ja kurde nie wiem chyba nie ryzykowalabym ze owu się przesunie i nie trafie. Osobiście bym robiła teraz bardzo często testy owu i wtedy staranka. Ale Tu coś pisałaś ostatnio ze testy nie wychodziły wiec dylemat kurde. U mnie zawsze wychodziły wiec czekałam na pozytyw


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Abstynencja wyszła bo mąż był na rozjazdach. Nawet jeśli ovu będzie jutro to szanse na ciaze są 20h po ovu, wiec może byśmy się wstrzeli w jakieś 6h po ;)
Dzisiaj w ciągu dnia robiłam test rossmanieski i wyszedł prawie pozytywny. Powtórzę test 3 firm późnym wieczorem i zobaczę jak się sytuacja przedstawia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry