reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Ana87 ja na Twoim miejscu jeszcze w tym tygodniu bym poszła prywatnie, odżalowałabym trochę kasy, ale już bym miała pewność. Przy okazji lekarz zrobi porządne badanie na dobrym sprzęcie.

@Biedronka0506 Mój synek ma na imie Paweł :D

@aleksandra_kow to już jutro bęzie na pewno widać płeć, jej aż jestem podekscytowana, o której mamy trzymac kciuki za róż? :) oczywiście przede wszystkim za zdrowie ale za kokardki też :)

@Gosica na szczęście wyjeżdża na 1 dobe to zdążycie zadziałac przed wyjazdem lub po powrocie. Rób testy i dawaj znać. U mnie w niedzielę ok 11 pozytyw, a w poniedziałek na usg już po owulacji.


U mnie chwila prawdy bedzie 6 listopada bo zawsze mam okres 14 dni po owu. Zatestuję pewnie 3 dni wcześniej w piatek bo wole wiedzieć czy mogę wypić piwko wieczorem czy już nie ;)
 
Imama, jak myślisz na monitoring dzisiaj za wczesnie? Trochę zaczynam się stresować bo nie wiem kuedy zacząć staranka [emoji30]
Męża nie będzie we czwartek wieczorem, dopiero w piątek będę mogła go wsiąść w obroty ;)
Na niektórych nubach ewidentnie można wyczytać czy jest on dzuewczynkowy czy chłopięcy. Nie wiem, może jest to kwestia tyg ciazy, sprzętu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana87 nie mogę się zgodzić z Imamą w kwestii tego że w 30 Tc będzie widać ciężko płeć, ponieważ z pierwszą córka właśnie chyba w 31tc na prenatalnych mialam potwierdzenie że to ona[emoji7] mam foto na którym świetnie widać buleczke :D
Aleksandra_kow trzymam kciuki [emoji110] będzie dobrze :)

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bb_Anna, tak tak będę robiła testy i siebie obserwowala. Super, zakupami tutaj w piątek z wynikiem testu!;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak sobie myślę o tych nubach, że chyba dzisiaj w domu sobie wlączę płytkę CD z badaniem synka w 12 tygodniu. Popatrzę z ciekawości czy coś widać.
Mojej szwagierce wywróżyłam syna niedawno bo miała takie piękne foto z USG z prenatalnych, idealny przekrój bokiem i wlaśnie tam zauważyłam że coś sterczy go góry. Później lekarz na połówkowych potwierdził na 100% chłopca. Ona chciała córkę, bo ma już syna 7 lat, ale ja się cieszę że wyszło jak wyszło...sorry :) za dwa miesiące Krzyś przyjdzie na świat.
Strasznie bym chciała chociaż zajść w ciążę do tego czasu. Cóż jak nie teraz to bedą jeszcze dwie próby.
 
Przyszłamama doczytałam i wg teori żeby począć dziewczynka trzeba współczuć RAZ 2-3 dni przed owulacja. Więcej stosunków w płodne to niby bardziej chłopczykowo. To z tym jednym stosunkiem w płodne to to samo co na GD. A ze przed owu No u mnie nie było bo było zraz przed nie dwa trzy dni. Myśle może próbować. Nie wiem czy więcej jest założeń bo to chyba bardziej w książce pisze. Ale dołączyłam do grupy na fb i poczytam chętnie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa u mnie lekarka powiedziała ze w 30 tc ciężko widać i często są pomyłki bo siusiaki się chowają a mało miejsca ma dzidzia i 20-25 tc najlepszy na określanie. Ale wiaodmo zależy od dziecka ułożenia i jakości usg. Można mieć pecha i dziecko nic nie pokaże w 20 tc.
Gosica idź idź na monitoring skoro i tak gin tylko w środy to musisz iść bo za późno później będzie a może będzie już widać ładnie i lekarz mniejwiecej powie.
BBAnna ja tez byłam pewna ze umie określać niby do czasu. Serio teraz jak to śledzę to mam mega dużo screenow nubow odstających i różnymi końcami a córki z tego są. Owszem częściej jest z tego chłopiec ale jak widać ta teoria jest na poziomie 85% i lepiej nie nastawiać się na określona płeć.
Chociaż u mnie nub bardzo dobrze widoczny wiec No ciężko będzie ale okaże się [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama No właśnie niby odstęp obalony a jednak dużo dziewczynek rodzi się z tych 2-3 dni przed owulacja ale oprócz tego dziewczyny tam na forum piszą tez o diecie i suplementach Wiec pewnie wszystko razem łączą. Teraz drugi synek został poczęty z jednego razu w owulacje natomiast przy pierwszym dokładnie nie wiem ale tez był jeden stosunek i dużo płodnego sluzu Wiec chyba za trzecim razem zrobię ten odstęp :D
Ja podobnie tez po usg w 13 tyg praktycznie codziennie oglądałam zdjęcia nubow i potty shot do tego czytałam o pomyłkach i sporo naprawdę ich na tym etapie. Na fb dużo dziewczyn pisało ze miał być chłopak a jednak jest corka Wiec szanse naprawdę masz spore ;)
 
Do góry