reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Hej @Mikallo ? Nie ukrywaj się : ) jak tam wizyta ?
Haha mam tak zwariowany tydzień, że nie mam czasu usiasc spokojnie z telefonem i cos napisać.
Jestem po połówkowych i mam je do powtorzenia za 2 tyg bo dzidzia nie współpracowała. To co dało sie zobaczyc było w porządku :D 10.10 ide prywatnie do innego lekarza tez na połówkowe wiec moze już cos wiecej zobaczy :D No i potwierdził że bedzie syn :D na monitorze nawet mąż dojrzał dowód na Chłopca haha niestety zdjecia mam tak slabej jakosci, że nic na nich nie widać:( może we wtorek dostane lepsze i Wam coś wrzuce :D
 
reklama
Mikallo to oficjalne gratulacje synusia jak już przyrodzenie potwierdziło plec!! Super ze jednak synuś jakiego pragnęłas [emoji170]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ja z tego zdjęcia nic nie wnioskuje☹
 

Załączniki

  • WP_20171005_18_23_20_Pro (2).jpg
    WP_20171005_18_23_20_Pro (2).jpg
    842,7 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Mikallo, gratulacje. Ale zrobiło się optymistycznie na naszym forum;) oby tak dalej, Imama trzymam już kciuki za Twoje usg. Mam nadzieje, ze podtrzymasz ten forumowy optymizm.
Millo, Ty już prawie rodzisz? Z tego co pamietam to wielokrotnie lekarz potwierdzał dziewczynke. Ale myśle, ze jak ma się marzenia a one potem się spełniają to ciężko w nie uwierzyć.
Miciurka, ja myśle lada moment tez zaczniesz staranka ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry