reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam was dziewczyny nie wiem czy ktoś jeszcze mnie kojarzy ale wpadłam wam się pochwalić ze Lenny przywitał nas swoją obecnością 26.03 o godzinie 18.23.Lenny bardzo się do nas spieszył.Wyszedł dzień przed terminem ale czasowo w rekordowym tempie... 23 min od przyjechania do szpitala.
Lenny waży 3940 i jest 54 długi. A oto i Lenny

Dziekuje z całego serduszka PIRANI za wszyszki informacje,odpowiedz na każde nurtujące mnie pytanie.Jesteś wspaniała,złota kobieta!!!Jeszcze raz dziękuję :* :*

Dziewczyny wam dziękuję za rady,wsparcie i za to ze bylyscie w tych dobrych i złych chwilach!!!
Trzymam wymarzonego synka w rękach ♡♡♡♡ Jak tylko go ujrzałam łzy leciały mi ciurkiem.
 
reklama
Vivienka no nareszcie sie odezwalas :) GRTULACJE cudowny maluszek wracaj szybciutko do formy :) porod marzenie :) zagladaj do nas czasem w wolnej chwili sciskam Was mocno :*
 
MACY VIVIENKA

GRATULACJE !!!

Witamy na świecie maluszki !!!
images[2].jpg
 

Załączniki

  • images[2].jpg
    images[2].jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry