reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny dzięki. przyznam szczerze że trochę byłam w szoku bo nie liczyłam na ten cykl. staranka 12 godzin przed i 12 godzin po owulacji więc i chłopczykowo i dziewczynkowo ale myślę że udało się ze staranek 12 godzin przed. ale cieszę się że się w ogóle udało.

matik super że wszystko ok
 
reklama
Iweet, serdecznie gratuluję.
Maggie, jak się czujesz?
Aniu, dziękuję za pamięć. :*
Matik, weź tę teściową olej ciepłym moczem i poślij jej choinkę w tyłek - odpowiedną stroną, żeby ciężko było wyjąć. ;-) Ja o swojej teściowej już pisać nawet nie chcę. Teraz to sporadyczny mamy kontakt. Jak byłam w 9.miesiącu ciąży z młodą, zapieprzałam jak motorek przy jej wizycie. Miesiąc po porodzie też. A teraz to jej za bardzo widzieć nie chcę. Na szczęście mieszkamy daleko. Co do brzucha - na tym etapie ciąży twardnienia brzucha mogą się pojawić i nie jest to nic niepokojącego pod warunkiem, że nie występują za często. ALE jak się wpieniasz na teściową, to brzuch będzie twardniał częściej. Dlatego luz, blues, Ameryka, ale Ty masz wyluzować - mówię to ja - największy nerwus świata. ;-)
Zakręcona, dzieciaczki na początku przybierają więcej, a potem mniej. Najważniejsze, żeby nie zjechał z siatki za bardzo. Twoje mleczko to najlepsza rzecz na świecie i najlepiej do skończenia 6 miesiąca nie podawaj nic poza nim - nie ma potrzeby.
Vivienka, imię bardzo ładne. Mój dziadek miał na imię Leon i też jakoś mi krąży po głowie, chociaż pewnie teściowa z krzesła by spadła. :-D Co do Filipa - ja też jak czytam o tym imieniu, to tak nie za bardzo mi leży, ale na brzuch mówię Filipek. Moje dziecko chyba będzie bezimienne i już. Albo niech jest Lech Jarosław. :-D
 
Iweet Gratuluje !!! :))))

Matik Musisz jakoś się uspokoić żeby ten brzuch się nie stawiał....obchodz z dala tesciową :) a jak jej nie pasuje to niech jedzie do domu skoro kłócić jej się chce.

Macy No przeciez miał być Mścisław, a Ty tu z Lechem Jarosławem wylatujesz :-D:-D Jest tyle ładnych imion - Gniewomir, Rościsław, Falosław, Polikarp a Ty Lecha Jarosława chcesz ;))))) Mój synek 2 tyg po porodzie dopiero imię otrzymał- bo jak jedno, żadne mi sie nie podobało ;)
 
Ostatnia edycja:
Iweet gratulacje !!! Spokojnej ciąży życzę a cykle z których się nie spodziewamy to są z reguły te szczęśliwe :-)
Aniu wizytę mam w środę
Macy czuję się kiepsko, całodniowe mdłości i do tego wymioty a to jeszcze trochę potrwa, ale trzyma mnie ta myśl że hormony działają i wszystko idzie w dobrym kierunku
 
Iweet GRATULACJE KOCHANA !!! Suuuper !!! Takie suprajsy są najlepsze !!!

Matik dobrze że pojechałaś - czasami zwykły magnez wystarczy żeby pozbyć się skurczy i niepotrzebnych nerwów !

Maggie ja również we środę wizytuję :-Dodezwij się po wizytce - będę oczywiście zaciskać kciuki !!!

Dla Was wszystkich duże buziaki i niebieskie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Przepraszam kochane że tak rzadko wpadam ! Ale mąż chce skończyć remont ( taki niewielki - ale zawsze ) i musze mu troszkę pomóc. A ostatnio sobie ubzdurałam i uszyłam takie oto cuś ! Córci kiedy byłam z nią w ciąży również szyłam cały zestaw :tak:
Zobacz załącznik 664785
 
Dorcia ale to ladne.... :) i Ty to sama tak... w szoku jestem.... poscielki do lozeczka jak rozumiem tez... alez jestes zdolniacha... piekne to wszystko :* jak samopoczucie Twoje bo Ty juz niebawem poznasz Alanka :)
 
Dorcia Ale piekne to co zrobiłaś!! Super że masz takie zdolności :-) Już nie długo poznasz swojego przystojniaka :)

Maggie Biedulko , ale sie umęczysz...ale przynajmniej czujesz że wszystko w porządku, że hormony szaleją ;)

Mój cykl mi figle coś płata....owulacja zawsze była późno u mnie 15-19dc, a ja zaraz po @ czułam że coś jest nie tak, że ciągle mnie brzuch boli, kłuje, termometr mi sie popsuł jeszcze i jeden dzien nie zmierzyłam temp, mialam drugi nowy ale jakos dziwnie mierzy według mnie-ale temp naniosłam na wykres choc coś za wysokie te temperatury jak na ten dzien cyklu u mnie i dzis mi wyliczyło że owulacja była w 11dc :szok: no ja oszaleje chyba
 
reklama
Witam :)
Dziewczyny obiecalam i dotrzymuje slowa :)
Melduje ze 15.1.15 urodzilam :)
Wsumie zakrecone to u mnie bo do szpitala poszlam za skierowania gina zeby wywolali mi poród tydz przed terminem ze wzgledu na moje dolegliwosci ciazowe
Rozchodzila mi sie kosc lonowa,przez co wszystko bole straszne powodowalo chodzenie lezenie itd
nie spalam prawie przez to.
W szpitalu zrobili ktg zero skurczy mialam isc na badanie zeby zobaczyc od czego zacząć wywolywac.
Czekajac na lekarza w gabinecie same zaczely mi nagle skorcze przychodzić.
Po zbadaniu okazalo sie ze mam miękka i otwarta na dwa palce szyjke czyli zaczelo sie samo cos dziać. Stwierdzilsm że poczekamy zobaczymy czy coś sie samo rozkreci to byla 14 godz.
Zeszlam na dwór wracajac na porodowke juz skurcze byly dosc silne i częste.
Tak szybko sie to posunelo wszystko ze Alanek byl juz z nami o 17.40
Kazdej ciezarnej tego życzę :)
Porod idealny niepeklam żadnych powiklan mały dostal 3 po 10 pounktow w skali ap.
Moje 3360 kg szczescia i 50 cm milosci :)
 

Załączniki

  • 1421606686405.jpg
    1421606686405.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 64
Do góry