reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka Trzymam kciuki Kochanieńka ,żeby było wszystko dobrze &&&&&& Daj znać, a ja pomodlę się dziś za Twojego skarba


Dorcia Zdrówka , niech ta kolka nie wraca już.....


Piranhu Codzień się modlę za Antosia...Biedactwo :( Mam nadzieję że nasz bohater przezwycięzy wszystko
 
reklama
Justi, Dziękuję :* Wierzę, ze mi się uda, naprawdę.
yes2.gif

Airfix, ból niekoniecznie musi być ze strony jajeczkującego jajnika :tak: Ja byłam na USG, jajeczkowanie było z prawego a mnie kłuło w lewym. Taka niespodzianka.

Kira &&&&&&&&

Lilli, dziękuję :)

Vivienka, musi być dobrze &&&&&&&&&&&

Piranju
, podziękuj Dorci i pozdrów ją serdecznie.

Kate, wszędzie trąbią, ze po 37 płodność u kobiety zaczyna spadać na łeb na szyję, coś w tym jest..
 
Ostatnia edycja:
Kiruś, ale wiesz, trzymajmy się tego, że Twój Ładny wykres wróży tylko wszystko co dobre!!
a Ty kochana byłaś na takim spotkanku forumowym?


Vivienko, trzymam mocno kciuki, będzie wszystko dobrze, dawaj znać Kochana jak tylko będziesz mogła


Dorciu słonko, szybkiego powrotu do domu!!


Nusia, gdzieś Ty??
 
Ja juz/dopiero w domku :/ położyłam corcie spac i mam teraz chwilkę.
A wiec z bubusiem wszystko ok na usg tancowal i ładnie się ruszal ;-) lekarka byla bardzo mila i zbadala mnie wzdłuż i w szerz. Te plamienia ktore mialam mogly byc od peknietego naczynka bo wszystko jest teraz tam bardziej ukrwione.A do tego biore od kilku dni kadefugin na swedzenie/bakterie, ale mi sie wydaje ze to swedzenie to od utrogestu mam...
W kazdym bądź razie mam odpoczywać... tylko przy rocznym dziecku trochę to będzie ciezkie :/
Dziekuje za kciuki przydaly sie naprawde :* :* :* :*


Piranho do kiedy kochana proponujesz brac utrogest?? Biore dziennie 2*100mg.I jak myslisz do kiedy acard brac??
Kciuki za Antosia bardzo mocno zacisniete!!!
 
Wywolana wiec jestem ! :*

zakrecia, liluś musialam dojsc do siebie po urodzinach...ja czasem mysle ze na prawde za stara juz jestem na takie ekscesy :-D w niedziele ledwo zylam, w sumie to nie zylam mozna by rzec, reka ruszylam o 15.00, noga o 17.00, o 18.00 wstalam zeby sie wysikac, cos zjesc i ogarnac chałupę :wściekła/y: och matko bylo ciezko...

zakrecia kochana jak tam ? czy masz juz jakies oznaki zblizajacego sie porodu, czy na razie cichutko Igorek siedzi ? :)

Dorcia Ty wiesz, ale powtorze !! Bedzie dobrze, trzymaj sie Slonce i wycaluj kropka od Cioci !!! :*

Annette ....nie wiem co mam napisac. Na prawde mimo ze mnie samej sie nie udaje juz tyle czasu, ciesza mnie Wasze szczesliwe zakonczenia, a kiedy sprawy tocza sie wlasnym, niewlasciwym torem, strasznie to dla mnie przykre i niezrozumiale :no::-( Trzymaj sie cieplutko, i nie poddawaj pamietaj !

Vivienka super kochana ze wszystko z Wami w porzadku !! :*


piranha i jak badania Antosia ??? wiadomo juz cos ?


attachment.php


Starających się : 15
Oczekujących na staranka : 2



WRZESIEŃ 2014 :

lilly78 - termin @ 25.09 ( 4 cykl starań )
Kiraa - termin @ 27.09 ( 1 cykl starań )
kate.. - termin @ 30.09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ 30.09 ( 1 cykl starań )

PAŹDZIERNIK 2014 :

elisse - termin @ 09.10 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.10 ( 5 cykl starań )
Justi - termin @ 11.10 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 12.10 ( 14 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.10 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.10 ( 17 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 18.10 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 19 .10 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ 20.10 ( 2 cykl starań )
Verita - termin @ 28.10 ( 2 cykl starań )
Katriina - termin @ .10 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Vivienka super kochana ze wszystko ok :-) ciesze sie bardzo

Nuuskakurcze zakrecona jestem i nie pamietam czy skladalam Ci życzenia....wydaje mi sie se tak ale wole napisać jeszcze raz Spełnienia marzeń kochana :*
Wczoraj wieczorem brzuch mnie pobolewal i msm nadzieje ze terminowo jeszcze miesiac Igorek posiedzi grzecznie w brzuszku :-)

Zmykam spac bo padam na pysk :-)
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Vivi
myslalam o Tobie i zaciskalam kciuki&&& powiem Ci ze tak myslalam ze peklo jakies naczynko.... Tak myslalam intensywnie, jadac autem o Tobie, ze prawie przeoczylam zjazd:zawstydzona/y:

macy
olej dziada!!!:cool:

zakreciu
niech jeszcze Igorek nie wychodzi, niech siedzi

piranju
dzieki za wiesci o Antosiu... Jestem myslami

dorciu
kciuki zaciskamy i niech Kropek siedzi w cieplutkim gniazdku

lily
no dobra trzymamy sie tej wersji,..choc trudno bo test pokazuje niezmiennie jedna kreche, juz bylam tak wkurzona, ze chcialam pisakiem domalowac sobie druga kreche:cool:

nusku
najlepszego, widze ze impra byla nietega bo tempek brak:rofl2:

annetko
niestety ta granica 37 jest jakas magiczna:eek:

justi
nie nie bylam jeszcze na zadnym zlocie bb, tak tylko pytalam
 
vivienka ale ten twój bąbelek napędził nam stracha, ale najważniejsze ze wszystko skończyło się dobrze. wypoczywaj kochana ile się da, chociaż wiem że nie będzie łatwo

piranha czekam na wieści o Antosiu i cały czas modlę się za niego.

dorcia zdrowiej i wracaj do nas szybko
 
Ostatnia edycja:
Vivienko cieszę się że z maluszkiem wszystko w porządku
Dorciu cieplutkie pozdrowienia, wracaj tu do nas szybciutko
Anette jestem pewna że Ci się wkrótce uda i będzie wszystko ok, ja też wiekowa jestem niestety eh ale musi się nam udać nie ma innej opcji
Kiraa trzymam kciuki
Mało mnie ostatnio bo mój mały ciagle chory a ostatnio zapalenie ucha, zmęczona juz jestem tym chorowaniem a to dopiero wrzesień
 
reklama
Pirahna napewno u antosia bedzie dobrze nie moze byc inaczej tak sie musimy nastawiac :) wiesz u mnie natan urodzil sie 2500 a jak po 3 tygodniach wyszedl mial 2600 cos :) dopiero w domu zaczynal ladnie nabierac wagi i teraz ma 10 kg :) jedynie co mu z wczesniaka zostala klatka zapadajaca i z tym mi sie jest ciezko pogodzic ;/ lekarz mowi ze tak bedzie miala a ta od gimnastyki ze minie i nie wiadomo kogo sluchac;/ ostatnio tak przez przyapdek rozmawialam z panem jego siostra urodzila wczesniaka wazyl niecale 900 , i mowi ze dzis nie odroznia sie od innych dzieci :) wiec napewno synek twojej kolezanki tez da sobie rade , zwlaszcza mowia ze dziecko sobie najlepiej radzi jak jest mama czesto tak tu u nas mowili zeby czesto byc dotykac brac na rece , nawet te najmniejsze dzieci co kg nie mialy rodzice raz dziennie dostawali na rece a tak to czytali ksiazki:)
 
Do góry