reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam…:-) napisalabym z ran ale pomyslicie pewnie ze wariatka ze mnie:szok:
Ale tak sie czuje jak by to byl ranek bo tyle mam zrobione…. Czyli NIC pisane duzymi literami.:wściekła/y::wściekła/y:
nie uwiezycie ja jeszcze w pizamie,nie umalowana, nie ubrana…:baffled: dzis jeden z tych ciezszych dni…
corcia dala mi dzis do wiwatu i od 7 rano dopiero teraz usnela po kilku godzinnym maratonie placzu..:dry::dry:
Podkresle ze zawsze idzie spac miedzy 9 a 10.
Jestem jedna z niewielu na tym watklu co ma jedno dziecko i tak sie chyba nad soba cackam:confused::confused:
przepraszam ze tak tylko o sobie,ale musialam sie wygadac:sorry2:

Zaraz was doczytam to pewnie mi sie tez humorek poprawi:tak::-) ooo chyba jednak pozniej was doczatm:no::no: CORCIA wstala:baffled::baffled:helpppp
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, ja czytam Was prawie codziennie gdy tylko mam czas i o ile synek mi pozwoli,nie zadaję narazie pytań ponieważ jeszcze się nie staram i nie chce zanudzać swoją niewiedzą :) dziś wpadłam na pomysł Afrodyta hmm kosztuje 89zł. można używać przez 2lata taniej wychodzi niż te paski , macie jakieś doświadczenie ?
 
Vivienka może coś córcię boli, ząbki idą, a może zmieniła sobie porę spania. Ja też pamiętam że przy 1 dziecku zdarzało mi się przebrać z piżam o tuż przed 16 na chwilkę przed przyjściem męża z pracy i musiałam to zrobić (dla samej siebie) żeby sobie nie myślał że nie daję rady albo nie zorganizowana jakaś jestem;-) (a tak z pewnością nie jest). Mój 1 synek też ostro dawał do wiwatu - musiał nawet ze mną w toalecie przebywać bo nie mogłam ruszyć się na krok, co do spania to też były komedie - chciało mu się spać ale było szkoda na to czasu więc zawsze to się odbywało kosztem moich rąk, bolącej głowy i kręgosłupa (od bujania go) - oj źle to wspominam, 2 synuś to zupełne przeciwieństwo co do spania - potrafi nawet sam położyć się spać, bierze smoka, pieluszkę tetrową i kocyk (jego "glo") i idzie spać - też nie wierzyłam po 1 dziecku że takie dzieci są i tak potrafią - zobaczysz z 2 jest łatwiej się zorganizować - jak do tej pory nie miałam takiego dnia że chodziłam w piżamie do 16 jak to się zdarzało przy 1 dziecku. Dodam jeszcze że mój starszy synek jest taki do tej pory - że jak tylko zniknę z horyzontu to on zaraz za mną:-). Nie martw się z pewnością każda z nas ma niejeden tego typu dzień jak Ty dziś za sobą.
 
Kate..., dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam nadzieję, że wkrótce się Tobie wszystko poukłada.
Viviene, ma jakieś inne objawy? Sprawdź, czy dziąsła nie są rozpulchnione, czy przypadkiem nie ma gdzieś obtarcia - np. od pampersa, itd. Nie chorowała ostatnio? Nie łapie się za uszko? Nie miałyście ostatnio szczepienia? Dziecko nie płacze bez powodu, bo ma gorszy dzień. To jedyny sposób komunikacji. Mnie też trafił się bardzo wrażliwy egzemplarz i dużo ze swoją córką przeszłam. ;-) Całe noce zaczęła przesypiać dopiero w wieku 3 lat.
 
witam się:-)
jak tam Vivienko, z córcią już lepiej?
pytałaś czy ja piję sodę cały czas. otóż nie, ją się piję tylko do owulacji.
ależ piękne krzewy....cudne dziewczyny zdjęcia wstawiacie.
ja od poniedziałku mam dni wariata, nie mam kiedy na dupce usiąść. wczoraj zaczęłam nowy cykl, jutro lecę na badania hormonków.
ale jakoś bez stresu.
a dzisiaj byłam u ortodontki i wzbogaciłam mój aparacik w nowe niebieski gumki:-Dna szczęście:-)

no a teraz lecę na spotkanie do szkoły w sprawie 5latków. moja Zosia będzie iść do zerówki:-)
Elmo piękny prezent sprawiłaś Pirani. wzruszyłam się;-)

pozdrawiam
 
nie czytałam Was tylko jeden dzień, a tu takie zmiany :-D

Kiraa - GRATULUJĘ!!! :-D:-):tak: życzę nudnej bliźniaczej ciąży ;-)

Matik - ale Ty masz tam u siebie pięknie ....... jak w raju :-D

Nuuuśka - cały czas trzymam kciuki za II kreseczki &&&&&&

Aljul - ale masz fajne dzieciaki :tak: a ten młodszy do schrupania :-D


Piranha
- byłam wczoraj na wizycie u tego endo-gina. W sumie powiedział, że to moje AMH jest ok i żebym sama sobie dodatkowych problemów nie stwarzała ;-) prolaktyna mu się nie bardzo podobała, więc przepisał mi Bromergon, a ponadto Siofor (chyba na PCO - chociaż tego tak na 100% nie stwierdził). Pozostałe badania są ok :tak: także mam zielone światło. Teraz przydałoby się wysłać męża na badania - tylko czy będzie chciał ? ;-)

Udanego popołudnia! :-)
 
hej dziewczyny czy któraś z Was byłaby tak miła i powiedziała mi o co chodzi z tą fazą księżyca? jak się ma owulacje w pełnie to niby na chłopca? czy to zależy od tego kiedy się przytula?? bo jak patrze na ten kalendarz faz księżyca to ja mam owu pod koniec drugiej połowy miesiąca i chyba zawsze wypada pełnia:( proszę o pomoc
 
reklama
witam sie popoludniowo :)

piranha gdzie Ty slonko ?? zajeta caly dzionek ?

aljul nie kupilam nic procz tuji bo powiem Ci, ze nic nie widzialam jeszcze w sklepach :cool: duzo iglakow, bratkow, drzewka owocowe, ale z kwiatow balkonowych nic.

Lece sprzatac, zajrze potem :*
 
Do góry