reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oby po 1.5 roku staran a co najlepsze jak uda sie po iui wypanie termin pod koniec wrzesnia moj maz ma wtedy urodziny dlugo czekam na te dwie kreski
 
reklama
Elisse maly pije kidabion wzbogacony w witaminy ADE i C ale teraz chce mu wprowadzic olej lniany bardziej bogaty w kwasy do tego zawiera omega 6 musi byc rownowaga pomiedzy tymi kwasami, witamina D tez duzo pomaga, podaje mu podwojna dawke.

Dziewczyny trzymam kciuki oby kazdej z Was sie udalo:-)

Airfix dobrze ze juz wiesz co konkretnie Ci dolega juz tak niewiele pozostalo do kwietnia
 
Airfix laparoskopia sie nie odbyła, bo dostałam gorączki i byłam przeziębiona.. Dokładnie to poszłam do szpitala, wsadzili mi wenflon, zrobili lewatywe, przespałam jedna noc a rano sie okazało że mam goraczke... Doszłam do wniosku, że to jakiś znak chyba i odpuściłam totalnie. Myślę że do starań wróce za około 1,5 roku.
 
Paulina może akurat potrzebujecie chwili oddechu od tego wszystkiego.

Magic ja też właśnie chcę olej lniany kupić.

Ja w piątek byłam w szpitalu na badaniach i mały Piotruś waży już 700 gram :). Jest zdrowy. Okazało się, że szyjka mi się trochę skróciła i mam rozwarcie na opuszek, więc trzeba trochę przystopować.
 
Elisse ale Ci zazdroszczę synka :) Ja bardzo bym chciała, a mój mąż to już wogóle. Jestem w 11 tygodniu ciąży i jeszcze nie wiem co tam się ukrywa. Mam już dwie córki. Czy planowałaś synka. Współżyłaś w owulację?
 
Paulina może akurat potrzebujecie chwili oddechu od tego wszystkiego.

Magic ja też właśnie chcę olej lniany kupić.

Ja w piątek byłam w szpitalu na badaniach i mały Piotruś waży już 700 gram :). Jest zdrowy. Okazało się, że szyjka mi się trochę skróciła i mam rozwarcie na opuszek, więc trzeba trochę przystopować.


Elisse to już duży chłopak :-)faktycznie musisz przystopować, ja jutro mam wizytę to już połówkowe. Nie mogę się doczekać aż zobaczę mojego skarba, często daje o sobie znać, a ten czas tak szybko leci. Mi zaczęła gromadzić się woda w organizmie dlatego waga skoczyła:szok:mam nadzieje że troche przystopuje bo bede olbrzymia pod koniec ciąży z pierwszym synkiem tyłam 2 kg na dzień tuż przed porodem- sama woda mam nadzieję, że jednak tym razem będzie inaczej.

Aga jeszcze tydzień i już będzie wiadomo kto u Ciebie zamieszkał jak masz dobrego lekarza ze sprzętem i doświadczeniem raczej się nie pomyli jak chłopak to będzie chłopak, zresztą na forum teraz dominują chłopcy więc może Ci się udało, trzymam kciuki:-)
 
Magic 4 stycznia mam wizytę i lekarka powiedziała że już powinnam wtedy wiedzieć. Martwię się jedynie tym że mnie nie zapisała na połówkowe tylko coś tam wspomniała o nich, a widzę i czytam to na 12-14 tydzień ciąży dziewczyny już zapisane.
 
Aga30 ja też mam wizytę 4 stycznia :) połówkowe to chyba koło 20 tygodnia. Na prenatalne chyba się oddzielnie zapisuje. Kto wie, może też chłopczyk jest ;) my w chłopca celowaliśmy, chociaż tak nie do końca w owulację.

Magic to dużo wody organizm zatrzymuje. Ja w pierwszej ciąży +9. Teraz pewnie trochę więcej będzie. Teraz mam ponad 6 kg.
 
reklama
Aga30 ja też mam wizytę 4 stycznia :) połówkowe to chyba koło 20 tygodnia. Na prenatalne chyba się oddzielnie zapisuje. Kto wie, może też chłopczyk jest ;) my w chłopca celowaliśmy, chociaż tak nie do końca w owulację.

Magic to dużo wody organizm zatrzymuje. Ja w pierwszej ciąży +9. Teraz pewnie trochę więcej będzie. Teraz mam ponad 6 kg.



Elisse oszczędzaj się...nasz waży już 1400gram i kopie tak że już boli...ja mam +8kg mam nadzieję że max dojdę do 15...fizycznie czuję się ok, ale psychicznie to już masakra...
 
Do góry